Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

TERRORDROME

Prvá séria bola celkom zábavná aj keď to bolo všetko do bodky vykradnuté z majstra Tima. Druhá séria však už nebola o kutilstve ale o susedoch a nálož infantilných gagov získala obludné rozmery. Väčšina humoru spočíva v tom že niekto niečo povie, ten druhý to zas zle pochopí a potom sa to naťahuje ako sopel a herci pri tom púlia oči. Kraus sa aj so svojou kreáciou dementného maďara už môže nechať vypchať a uložiť do múzea SNP. Ráková už taktiež funguje len na baterky ktoré by sa zišli dobiť a na zbytku osadenstva je najzaujímavejšia Tlučkovej parochňa. ()

Fiftis

Pozerať sa na rodinku tupých maďarov je v skutku komické, ale museli by tu hrať páni herci a nie tieto vykopávky z tretej cenovej. Kraus bol dobrý asi len v Uragáne, respektíve v Hurikáne, ale role mimo publika mu nesedia. Ja som to pozrel celé, pretože v roku 2008 som mal ešte televízor, vtedy vám ešte v telke nepodsúvali samé liberálne sračky ako dnes, ale i tak som sa nejak extra pri tomto seriáli nebavil. Navyše Maďarku Rákovú v skutku nemusím a jej hlas mi píli uši. No a hlavne sa to skoro nedá pozerať kvôli idiotskému Bystrianskemu, ktorý hrá len debilov vo všetkých seriáloch a Kraus ho pchal všade čo režíroval, akoby spolu niečo mali. Holt prežil som to a už nikdy viac. ()

Mire odpad!

Tam ta da dááám... poprosím fanfáry pre jeden z najhorších obrazových útvarov všetkých čias!!! Niekto ako Kraus, ktorý už dávno nemá chrbtovú kosť, neuvedomuje si že je už neskutočne trápny, nevie sa rozhodnúť či je Maďar alebo Slovák (pretože tieto maďarsko-slovenské akcenty už dávno vtipné nie sú), by už konečne navždy mal vypadnúť z televíznej obrazovky!!! Lenže: 1) Kraus píše Panelák, ktorý má u divákov nesmierný úspech a za to berie ťažké prachy, za Kutyila bezpochyby takisto; 2) Polovica národa s IQ pod 90 mu to stále bude zobať z ruky, pretože je to nenáročná oddychovka - tak ako väčšina sračkovej slovenskej súčasnej tvorby. To znamená že je naďalej v kurze a on naďalej bude môcť písať jeden sračkový diel za druhým - veď je to jedno, aj tak to bude mať úspech. Mňa osobne iritovala už len úvodná zvučka ktorú tí debili opajcli od geniálnych Pata a Mata z A je to! a nasledujúcich päť minút seriálu som sa len udivoval, kam ďaleko až môže zájsť ľudská nedôstojnosť, s ktorou sa ešte aj niekto derie do televízie!!!! Bol to prvý diel, ale veriť že sa niečo zmenilo ku lepšiemu môže fakt iba retard. A tá debilka Ráková mi už takisto žerie nervy ale neskutočne. S tým jej maďarským akcentom ktorý je neustále počuť v Paneláku by som sa v televízii rozhodne neukazoval. Tu proste nie je čo hodnotiť - odpad, alebo skôr sračka ako vyšitá a dúfam že sa už žiadna maďarsko-slovenská hrôza na televízne obrazovky nikdy nevráti!!!! P.S. Morbido ideš!!! ;) ()

janesX

No, je to vtipnejšie ako "Profesionáli" a zábavnejšie ako (tým istým scénaristom napísaný) Panelák, ale: už zakrátko to celé začína nudiť, a to z jasného dôvodu - asi 85% všetkých vtípkov a humorných situácií čerpá na použitej "pomaďarčenej" slovenčine. Stále dokola tie hry so slovíčkami začnú pôsobiť ako dvakrát počutý ten istý vtip, k tomu ešte trápny. Zdá sa že Andy Kraus v tej dobe scénaristicky ešte len začínal a teda že sa bude pomaly zlepšovať, ako každý v každom inom remesle, no nestalo sa. Evidentne je stále vyťažený a ide mu len o kvantitu. ..A kvalita stále nikde, ani po rokoch. Vážne sa tiež pýtam, ako to už niekto tuna spomenul: Čím nás to tu ešte stále kŕmia a dokedy?! ()

Krissty

Ty postavy jsou hloupé, až to bolí! A ta jejich maďarština mi pěkně leze krkem. Ale dá se říct, že se skoro u každého dílu aspoň jednou zasměju nebo aspoň pousměju, takže na odpad to určitě není... Ale Potměšil je fajn, jeho scény sice nedrží seriál nad vodou, ale aspoň je blíž k hladině, než kdyby tam Láďa nebyl. ()

• Úvodná znelka je upravená verzia znelky animovaného seriálu A je to! (1976). (PATWIST)
  • Epizódnu úlohu si zahral aj známy slovenský spevák Miro Jaroš. (marek.stone)
  • Viki Ráková je len o sedem rokov staršia od svojej seriálovej dcéry Emese (Michaela Szocsová) (matthew.17)