Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

E lan

Nudná slaboučká nuda, ve které se nedaří ani Jackie Chanovi ani jeho spolubojovníkům. Vypadá to na konec Jackieho kariéry, nechci se ale mýlit... ()

Claude Speed

Tak abych pravdu řekl, čekal jsem od tohoto filmu mnohem více. Jackie Chan patří mezi mé oblíbené herce a jeho filmy hodnotím většinou 4-5ti hvězdičkami ale jinak to nejde. Po pěti minutách filmu už mi bylo jasné, že se děj bude točit okolo usmiřování s neposlušnými dětmi a navázání vztahu. Nejde ani tak o herecké obsazení, ale je to především scénář, který kazí celkový dojem z filmu. Na Jackiem je již vidět, že i on už má své roky, přesto ale není divák ošizen o skvělé herecké scény (triky na BMX .........). Podtrženo sečteno - dobré herecké obsazení, skvělé bojové scény, špatný scénář. Pro mě 60% ale jinak je to čistý průměr. ()

Petulka88

Mám rád Jackie Chana. Proto jsem se v průběhu celého filmu snažil přesvědčit sám sebe, že musím Chůvě v akci dát 2*. Bohužel ale nemůžu. Film jako takový by těm 2* odpovídal. Je tu ale jedno obrovské ale. A to jsou tři ratolesti, kterým Jackie dělá onu chůvu. Ty toitž mohou směle konkurovat i nesnesitelné Lucince z Letopisů Narnie. Absolutním vrcholem tohoto zvěrstva je pak ten kluk, který kdykoliv se objevil na scéně, tak se u mě dostavil dávivý efekt. Nemůžu se zbavit pocitu, že jeho herecký představitel musel dostat od Jackieho mezi oči, jinak si to nedokážu vysvětlit. Cokoliv by se na tomhle filmu našlo dobrého (a moc toho není), to on totálně pohřbívá v záplavě těch nejodpornějších výblitků v historii filmu. Vůbec to vypadá, že si tady dali dostaveníčko ti nejhorší ochotníci světa. Absolutně nejlepší herecký výkon tady předvádí Jackie. Za ním v těsném závěsu se drží želva, která je na scéně asi 3 minuty... Jackiemu to pořád obdivuhodně kope, ale proti těm malejm šmejdům prostě nemá šanci. ()

Colour

Pri filme 20 miliónov je najťažších som spomínala, že je to vývar z vývarov všetkých komédii. V tom prípade je toto vývar z vývarov snáď všetkého. Ten film bol kradnúť stokrát okukané námety a nápady akčných a rodinných filmov, nehovoriac o komédiách. Tvorcovia šli komerčne na istotu - je to na vypnutie mozgu a žranie pop cornu, pretože akonáhle človek mozog zapne, odrazu každú sekundu dostane deja vu, že to už niekde videl. Stokrát opakovaný humor nie je humor, takže ani smiať sa nedá. Jediným svetlým bodom môžu byť choreografie bitiek, no i tým sa už dalo pri Chanovi prejesť. Okrem toho mi na nervy liezla strašná hudba, ktorá sa tam nehodila. Najlepšie z filmu asi vyšla réžia. 1,5* ()

renoarko

Jeden z mnohých filmíkov božského Jackieho... A hoci nejako nevyčnieva v jeho filmografii (uznajme si že Džekyčen má omnoho lepšie filmy), dokázal ma po celú stopáž solídne zabaviť. A to sa podľa mňa ráta. Áno, je to infantílnosť nad infantílnosť, ale čo na tom? Džeky valí, veď je predsa tým machrom z Číny. Ja mu mocno fandím :) ()

Psycho.R

Trapnej pokus o rodinnou komedii, problém je, že poslední film tohoto druhu jsem zkousnul Policajta ve školce. Tohle je klasickej americkej výplachovej gulášek. ()

Jaxx84

Jak napsala Nathalie, jiný důvod než ekomonickou krizi soukromého účtu Jackieho, si nedokážu vysvětlit ve vztahu k tomu, proč se proboha můj milovaný Chan snížil na úroveň Dieslova Dudlíkátora. Od začátku do konce vysloveně trapný děj, že i já jsem se za Chana musel styděl. Pro tentokrát ti odpouštím Jackie, ale už mi to proboha nedělej. 2/10. ()

ppospisil

Příjemné běčko s Jackiem Chanem na odpoledne, nebo ted' na vánoční ráno.Lehká parodie na rusko-americké akční filmy, sice jinak plytká, prostě pohodovka. 50% ()

RajCZitko

Průměrný zábavný film s Jackie Chanem. Opět Jackie pedvádí své kousky ale už je na něm vidět, že už přece jenom není nejmladší. Jinak úplně předvídatelný příběh, ale co, odpoledne jsem s tímto filmem užil. ()

vojtik

Plákat naznačuje akční rodinnou jízdu ve stylu Užasňáků. Pravda je někde na pomezí komedie s Hulk Hoganem a tragédie s Vinem Dieslem. Čekají tady na vás klasicky přestylizovaní záporákové, děti co nemají rády maminčiny nápadníky a nucený úsměv Jackieho Chana. Jo a ještě nějaké to rodinné poselství. Většina z vás si teďka vybavuje svá dětská léta a podobné komedie vypůjčené z videopůjčovny. No jo, teďka už nejsem dítě, priority jsou jinde a domněnka, že mě tenhle film vrátí v čase se nesplnily. Závidím dětem, které si tenhle film dozajista užijí. V mém případě je tohle jasně cilený videobrak, u kterého se chtě nechtě zasmějete, ale zapomenete na něj stejně rychle jako jste k němu přišli. Ani zarytí fanoušci Jackieho Chana nemůžou tohle brát vážně. PS: Ty Jackieho bojové scény mají stále něco do sebe. ()

Bezmenny

Už iba slabší odvar z Jackieho tvorby. Nehovoriac o tom, že celý takýto príbeh už bol sfilmovaný x krát. Niektoré okamihy síce pobavili, ale nebolo to ani z ďaleka to, čo som očakával. A chýbali mi aj záverečné scény s nepodarkami, ktoré len potvrdili, že Jackie je už starý a tie jeho klasické kúsky zaňho robia už kaskadéri. ()

KdG

Na akční film je to podprůměr, na komedii poměrně taky ale když to beru jako rodinný film tak je to nadprůměr. Jackie i ve svých letech celkem válí. ()

MarsVl

No takový Ochránce akorát místo Vin Diesla je tu Jackie Chan. Dětské, hodně dětské bohužel, pro normální pobavení se na to koukat nedá. Jediné nad čím pořád žasnu je 56 letý J. Chan, dělající salta, přemety a další. 2* ()

FortKnox

Film pro děti prvního stupně ZŠ. Pro starší diváky, kterým se líbí Jackieho ranní tvorba bude film zklamáním a spíš než komedií bude film hororem. Opravdu se bojím a Jackieho kam ještě může klesnout. ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)