Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

sladkemlicko

No k čemu se Chan nechá ještě přemluvit to by mě doopravdy zajímalo...faktem je,že film je pěkná slabota,ale chápu že se mladším generacím může zamlouvat. Já teda roli agenta v kombinaci s "chůvou" moc nemusím. ()

Novik

Možná byste se do mě pustily ale já jsem byl spokojený. Jackieho Chana mám rád a jeho choreografii taky ( ikdyž vím že mu místy musely pomáhat lana). Ano, je to taková menší blbost pro děti a už od začátku mi to bylo jasné ale já se prostě bavil a to je hlavní. Americký humor mě nevadí, akční scény celkem slušné a jediné co možná vytkl "opět" klasický happy end ale s tím sem musel očekávat. :) ()

dadiak22

Sklamanie. Veľké sklamanie. Čakal som skvelú akčnú komédiu s Jackie Chanom ale skôr mi to pripomenulo nejakú telenovelu 40 % ()

oleg121

Je to typická americká rodinná klišé komédia, ktorá by v pohode stačila ako epizóda do nejakého špionážneho seriálu pre deti. Jednotlivé scény sú naťahované, herci nehrajú (možno s výnimkou Georgea Lopeza), dialógy sú v niektorých konkrétnych scénach na úrovni päťročného dieťaťa, no niet divu, veď pre túto vekovú skupinu je to určené. A možno to bol zámer zo strany tvorcov, pretože tak naivný, klišoidný scenár, podľa ktorého bol film robený, je natoľko nedomyslený, až to bolí. ALE tvorcovia mali v rukáve jedno eso....Jackie Chan. Osobne mi príde čudné, že sa nechal na niečo také nahovoriť, ale to je teraz vedľajšie. Opäť predvádza svoje bojové umenie a tým pritiahli viac divákov. A práve to je klad. Žiaľ, jediný... ()

Sembejk

Rodinná komedie za každou cenu. V tomto případě za cenu hloupého scénáře a spousty výlevů dětských herců. Přidáme tradiční „sladký” závěr filmu a padáme hluboko do propasti odpadu. Z ní nás může vytáhnout pár (doslova) akčních scén a samotný Chan, který při svém věku předvádí docela slušný výkon. Výsledek: Oddychovka na jedno shlédnutí o nudném odpoledni. 3/10 ()

El_Barto

Mě se tenhle film zezačátku vůbec nelíbil. ale pak jsem mu začínal přicházet na chuť. Bylo tam dost legračních situací. Celkem by to vycházelo na 4 hvězdičky ale zde jsou důvody proč dávám jen dvě: Madeline Carroll - tu prostě nemám moc rád, dále ve scéně kde Jackie Chan najde Carroll na střeše se jí ptá jestli se může "vyklidnit" s ní a ona na to odpoví: Jsme svobodná země. Promiňte ale tohoto amerického patriotismu mám opravdu plný zuby (obecně považuji vlastenectví a národní hrdost za veliké plus ale co je moc to je moc)!! A za třetí, byl příliš přeslazený konec... Výsledek = 2* ()

janejudyjune

Tenhle film mě bavil. Klišé to bylo, když se ukázalo, že ti "zlí" agenti jsou Rusové. Boj mezi americkými a ruskými agenty je v každém americkém filmu o agentech a je to snad ještě z doby Studené války, nebo možná proto, že Američané neumí napodobit jiný než francouzský nebo ruský přízvuk, a protože francouzský přízvuk je v romantických filmech, musí v těch akčních být ruský. Jinak je to film, u kterého se zasmějete, hlavně při závěrečné bitce. A ta malá holčička je neskutečně roztomilá. ()

padlar

Tak toto bylo docela zklamáním. Sice jsem od milionkrát omletého námětu nic extra neočekával, ale že to bude až tak bez humoru a akce, tak to jsem nečekal. ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)