Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

Dinsberg

Agent hlídá děti a nezvládá to. Velice klišovité, i přes účast Jackie Chana. I Vin Diesel měl v Ochránci větší charisma. ()

MrMir

Typická rodinná akční komedie s trochu unaveným Jackiem v roli tajného agenta v důchodu. Dostal jsem přesně to co jsem čekal, nicméně přesto věřím, že Jackie už nic podobného nenatočí :o) ()

Renie42

Zatím nejnovější film Jackieho Chana, co jsem viděla, můžu označit za takový průměrný. Už to prostě nebylo ono, ale stále se na to dalo dívat. Ze začátku mi připadali ty děti strašně protivný, chvílemi jsem z nich rostla, ale postem, jak ho začali mít rádi, tak se můj postoj k nim změnil. Dobrá zápletka, šílená ruska mluvící s hrozným přízvukem, úplně to trhalo uši. Jen ten název filmu do čestiny se opravdu nepoved, Špion od vedle, by znělo lépe. ()

ab.dul

Taková Jackie Chan klasika, ale je vidět, že už to není, co to bývalo. Těch šílených akcí ubývá, nicméně se u tohoto filmu člověk určitě pobaví. ()

Elegnor

Jackie stárne, je to znát, ale i tak je pořád schopnej udělat zábavnej film.. Spousta nerealističností, rodinná složka dost šablonovitá a předvídatelná, ale pořád je to pěkný, vcelku svižný a místy navíc dojemný dílko. ()

RigorMortis

Asi najslabší Jackieho film, vidno, že už má svoje roky. Tuctový námet, až príliš americká atmosféra, trocha sentimentu na záver a tá prťavá dcéra jeho priateľky mala neskutočne otravný hlas. K tomu smiešni ruskí "mafiáni" (súhlasím s komentom podo mnou, kde si tvorcovia myslia, že žijeme?). Jackie, ako si mohol klesnúť tak hlboko? ()

johnsnow

Nuž čo mám povedať. Aj Chan sa rozhodol ísť po ceste rodinnej komédie s malými spratkami. A pritom musí dať cez piču Sportakusovi. Áno dobre čítate hlavný záporák je sportakus z Lazytown. Avšak je správne jebnutý, humor je dobrý, spratkovia sú fajn obsadený, najmä ten chalanisko je cool. No a akcia je síce slabšia ale stále tu Jackie ukazuje, že je vo forme(aj ked občas vidno, že už bol použitý kaskadér) ale tak na svoj vtedajší vek toho i tak urobil veľa sám. Za 4* to rozhodne stojí. ()

JosefTomas

Nepochopitelně zmatený střih. (Jak to v americké produkci bývá.) Scénář občas dětinský a akce obstojná. (Nebýt již zmíněného střihu.) Ale bylo pěkné si připomenout Chana na začátku všemi jeho filmy. Finále ale mohlo být také lepší, ale co už, hlavně že film baví. ()

asader

Rodinná komedie není můj šálek kávy a nevzpomínám si zrovna jakou dobrou rodinou komedii sem viděl.To,že Jackie Chan jen do těch padouchů mlátí a oni jen omdlí a zase se vrátí to je trošku úsměvná cenzura.A už na té zápletce jde vidět,že film je "pouze" pro děti.Zbohatnout na tom,že máte něco co ničí ropu,už za to dávám hvězdičky dolu.Jedinej kdo ten film zachraňuje je Jackie Chan,už kdyby hrál v nějaký úplný kravině tak bych tomu filmu musel dát aspoň hvězdičku.Doufám,že Karate Kid bude lepší.4/10. ()

kenny79

Jackieho Chana mám rád a i kdyby to byla sebevětší sr**ka mé hodnocení bude velké. A tohle naštěstí Sr**čka není !!Povedená rodinná komedie říznutá nějakou tou akční scénou. ()

p.i.t.b.u.l

Tento film zřejmě potěší jen fanoušky Jackieho Chana. Film, který je další kopií tohoto tématu. Agent se stará o děti, které ho ze začátku příliš rádi nemají, ale jak to tak chodí, časem se tito sblíží až nakonec.......Znáte to. Tady jde stranou děj, scénář nebo dialogy hrdinů. Tento film má za úkol diváka pobavit a to se mu myslím trochu povedlo. Některé scény jsou vtipné, na druhou stranu nebýt známých bojových kousků J. Chana, film by nestál za nic. A tady platí to, co jsem napsal v první větě. Film stojí jen na šikovnosti a nápaditosti J. Chana a jeho bojových scén. I když je to asi nejslabší co kdy ukázal. Na druhou stranu film je spíše pro mladší generace a těm se to možná bude líbit. Pro mně to byl takový průměrný snímek, u kterého jsem vydržel sedět celou dobu a to je asi jeho největší plus. ()

Blazis34

Chůva v akci mě lákala hlavně kvůli obsazení hlavního herce, a to Jackieho Chana. Na toho se dá koukat prostě pořád. Jeho skvělé akrobatické kousky s prvkem parkouru jsou vždy číslem jedna ve filmech, ve kterých hraje. Konkrétně ale tento od Briana Levanta nebyl zcela dějově podařený. Samozřejmě vyhrál velice lehce předpovídatelný a očekávaný happy end, ale jinak zklámání. Jak řikám, velice předpovídatelné a až moc sci-fi pro hloupé. Když to povím takhle na ostro. Opravdu pár scén mi přišlo jak z doby o deset let pozadu a byl tam vidět i trochu amaterismus. To jsem se divil u režiséra Levanta, který už má něco za sebou. Přesto jsem se nenudil, párkrát pozasmál, ale musím dát 40% - dvě hvězdičky. ()

waltosin

Komedii o chůvách je spoustu proto to urcite film nemá lehké. Jednoduchý scénář, napravuje opět vynikající Jackie Chan, který svým uměním a humorem mě vždy pobaví a že má kolem sebe děti mě ani nevadí 55 % ()

kolacky

Večerníček... V klídku se na to šlo dívat, když nečekáte hlubokomyšlenkové drámo. A souhlasím, že český název je dost hloupý (ostatně jako jiné...) ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)