Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

J. T. Kirk

Strašně nudný a trapný film, který sází jen na Jackieho Chana a to opravdu nestačí.. Zase jsou rusové jednou ti strašní teroristi a chtějí ovládnout svět, no prostě ohraná písnička.. Herecké výkony byly dost špatné a Jackie už není taky nic moc, ale ta * je jenom za něj.. ()

gumbo

Vypadá to jak levná televizní produkce od Disney Channell a přitom to běželo v kinech. Zachraňují to soubojové pasáže, kde to je klasický Jackie. 30% ()

Olík

Hong Kongská akční legenda a její dopolední pásmo pohádek pro předškolní děti. Potkalo to většinu akčních hrdinů a nevyhnul se tomu ani Jackie Chan. Klišovitá rodinná zábava s několika pro Chana typickými bojůvkami, krásnou maminkou, protivnými dětmi, špatně napsanými záporáky a obšlehnutou zápletkou. Kdo je další na řadě??? Statham??? Van Damme??? Jet Li??? ()

BOURQUE

Tak to nie Jackie!! Ja chápem, že tento film je pre „mladých“ a pre zábavu, ale ty vieš aj oveľa viac. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Nerd4Dreaming

Začnu debilním českým názvem, kterej nemá nic společnýho s dějem filmu, Jackie není žádná chůva ale soused-milenec, co se nabídnul pohlídat děti kvůli mimořádný situaci. No a k filmu, je dobrý že si na nic nehraje, v podstatě to je chtěná parodie na rodinný akčňáky, a to díky tomu se to celý drží nad vodou, když se to nebere vážně, nejde to mu vyčítat pitomost. Jo a nikdy bych neřekl jak hrozně zní Jackie Chan bez dabingu, to je snad ještě horší než Arnie Schwanzeneger!! ()

BeranSon

Tohle už je moc, prostě mi lezou krkem všechny napodobeniny nějaké předem nevyplněné šablony, která se točí kolem jedné a té samé, tuctové zápletky. Už mi to leze krkem. - 3/10 - ()

Rathalos

Tato komedia nepatri medzi to najlepsie od Jackieho Chana,ale da sa na to pozerat,nuda to nebola a pobavil som sa na tom...:-) ()

MickeyStuma

Jackie Chan se směle zařadil mezi akční hrdiny, kteří natočili rodinnou komedii s dětmi. Toto započal Arnold Schwarzenegger svým snímkem 'Policajt ve školce' (1990) a přidali se takoví matadoři, jako třeba Vin Diesel, Hulk Hogan nebo Dolph Lundgren. Snímek se dokonce po politické stránce míchání ras velmi dobře hodí do dnešní doby i když je tu místo černocha Asiat. A námětem je přesně takový, jaký je. Hongkongský policajt na nějakou dobu pracuje v Americe a zamiluje se do krásné blonďaté Američanky s dětmi, které zase jeho zrovna nemusejí. Děj je tak jasný. Onen policajt právě s tváří Jackieho Chanana se ty děti snaží získat. A to by nebylo, aby se do toho ještě navíc nezamíchali ruští gangsteři. Klasický americký rodinný film plný dětských schválností a komediální gagů, kde nechybí Jackieho klasické bojůvky a kaskadérské kousky. Film je naprosto pro celou rodinu, kde si každý najde to své. Divačky starostlivou matku, diváci akčního hrdinu, děti a mládež typické rošťárny a schválnosti. Český distributor českým názvem ještě více zvýraznil typické námětové klišé, ale film funguje a to je hlavní. Fanoušci Jackieho Chana se asi k tomuto snímku moc vracet nebudou, což není divu, ale jinak snímek v rámci rodinné filmové zábavy má svá pozitiva. ()

darkreider

Som veľmi zaujatý ale aj tak nemôžem dať 4*. Miestami to bolo až moc nablblé(scenár scenár scenár!!!) a požičalo si to celú sadu hlúpych vecí zo spy kids. Každopádne isté črty Jackieho filmov zostali(CHVALABOHU!) a teda o zábavu som neprišiel. Škoda, že platí to pomyselné "Čas nezastavíš" a aj taký guma gumovič ako Jackie Chan už musí používať v akcii dablerov a dráty. Našťastie to nieje ešte tak hrozné a objavujú sa len raz za čas. Aj tak je to na 56 rokov ešte veľký káder. Levant produkuje v celku pekné komédie, ale tu mi tá jeho réžia miestami veľmi nesadla. Takže tri a pol, lebo na filmy s J Ch sa nedá netešiť :) ()

NormadSoul

Kdybych byl dítě, tak bych hodnotil jinak. Pro děti je to příjemná rodinná podívaná. Děti jako svého hrdinu mají rádi, ale může se stát, že pro ně jsou špatným vzorem. Jako dospělý hodnotím jinak, je to průměrný film. Jackie Chan už stárne a už nedělá opravdu jeho UM. Boje jsou kratší a jednoduší. Jenže ta ženská jako padouch se mi nelíbí a její role je horší. Příjem filmu do 5.3.2010: $24,298,444 ()

Mashak

Naprostá pohodovka s čím dál rajcovnější Amber Vallettou! To bych asi do hodnocení rodinného filmu neměl psát. ()

pepa3rd

Trochu nesourodé a chvílema trochu nudné, ale zase opravdu jen chvílema. Jinak se ale vcelku průměrná porce solidní zábavy v téhle jednohubce najde. Neoslní, nenadchne, ale ani neodradí. 50 % ()

Yancl

Absolutně nelogická a nesmyslná pohádka, která se vyznačuje celou řadou dětinských situací, diaglogů a zápletek. Lépe řečeno - pro osoby mladší 13 let :) Jediným pozitivním klíčem k pobavení je stárnoucí hvězda J. Chan, který působí tak jak má. Celému filmu chybí velká dávka vážnosti a vytříděnost humorných scének, z kterých většina působí dost hloupě. Celá 'Chúva v akci' je pouze o jednom herci a jeho představení. [40%] ()

MrGregor

Sice jsem fanoušek Jackieho Chana, velký fanoušek, ale tento film... no co k tomu říct? ... Po pomalém rozjezdu je člověk natěšený na nějakou akci, na ten typický humor v podobě nejroztodivnějších soubojů, ale co dostane je vcelku podprůměrný akčňák, kterých už máme víc než dost... Jěště na závěr, ohledně řekl bych přehnaně rodinného a "dojemného" příběhu... dal by se shrnout do 5-6 minut a mohl z toho být poměrně vtipný skeč, ale na 94 minutový film to prostě není. ()

Torgal

Veľmi smutný záver kariéry Jackieho Chana. Hrá tu vyslovene odpudivého trtka a vo svojom veku už nie je schopný prevádzať svoje trademarkové bojové kúsky - miesto nich nastúpili dabléri, dráty a triky, čo je... nuž, proste smutné. Primitívny humor (rovnako ako celý dej), nesympatické decká, trápny záporák a jeho banda, je to proste rodinná záležitosť pre tých najnenáročnejších a ich ich (veľmi) malé deti. 2+/10 ()

Kadas97 odpad!

Keď som videl scénku ako okolo Jackieho Chana skáče to zrýchlené decko tak som z pohľadu na jeho tvár vyčítal: "Prečo nebola pri KarateKid scéna, pri ktorej by som dôstojne zomrel?!?" 0 z 10 ()

Tamten

Tohle už není ten Jackie Chan, na kterého jsme zvyklí. Že je přiblblý děj, to by snad šlo ještě překousnout, i když i ten už tu dosahuje extrému, ale problém je, že v těch málo akčních scénách, které tu jsou, už nevidíme bojové umění. Je tu pár akrobatických kousků Jackieho stylu, ale to je vše. A jen těžko to jde omlouvat tím, že Jackie už je starší - když se kouknem na předloňské Zakázané království, tak je vidět, že když chce, tak je stále schopen natočit super souboj. ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)