Populární spisovatel Ryan pomáhá lidem ve svých knihách vyrovnat se se ztrátou blízkých. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Agent mu dohodne seminář v Seattlu, kde bydlí rodiče jeho tragicky zesnulé manželky. I když se tváří jako rozesmátý profesionál, Ryan skrývá nejedno tajemství, které ho nutí stále se dívat zpět. Naštěstí potká na chodbě v hotelu půvabnou květinářku, která jeho život obrátí vzhůru nohama. (TV Nova)

CrazyAdinn

Zajímavý příběh, škoda jen že byl tak špatně rozvedený. Na romantickou komedii bych čekala více "lámajícíchsrdce" chvil, ale velice pozitivně mě překvapil závěr, který filmu dává lepší ohodnocení. Skvělá postava byl také Walter, který mě dojal hned několikrát. ()

Bblondie

Jedna z romantických komedií, které hrají dost na city. Předvídatelný děj, nijaká zápletka (i když jedna věc mě tam překvapila :D), nesympatický Eckhart ... ale už kvůli Jennifer nemůžu dát nižší hodnocení. ()

yennefery

Ve filmu byla jedna scéna, která mě dojala až k slzám, ale pocelý film jsem čekala víc...Byl to typický americký romantický film, který nebyl dotažený k dokonalosti,takže mě ani nezklamal ani nepotěšil. Líbil se mi napravený pan Stavitel, i když to bylo průzračný už od začátku, že se to hlavnímu hrdinovi podaří...Líbila se mi i čepice Jennifer a pěkná scéna s papouškem na závěr. Ale osobně si myslím, že by se celkově tohle téma dalo zpracovat zatraceně mnohem líp. ()

Darknees

Milá, oddechová romantika s perfektním soundtrackem....... proč ale jen tři pecky?? Když to srovnám s ostatními filmy jež se momentálně romanticky točí, musím přiznat že je to spíše podprůměrné. Závěr - určitě neodsuzuji, podívejte se, ale do své TOP100 si to nedáte. Film na dvě pecky, jedna navíc opravdu za zdařilý výběr hudby. ()

cachanell

Kapitola první : " Občas Vám i přes tu největší snahu život nadělí citróny. Když se to stane, máte dvě možnosti, můžete se tvářit kysele, nebo si udělat limonádu." - tak to je pro mě nejlepší scéna :-)) žluté citróny na začátku - na ostatní člověk po čase zapomene. Takže opět jedna romantika, která zmizí v časech minulých . Neuškodí, trochu zabaví, nezapamatovatelná. ()

KcarlosK

Místy film tlačí trochu moc na pilu, ale jinak je to celkem povedená záležitost o ztrátě a jak se s ní vyrovnat a začít znova. ()

Acner

Tak takhle ne! Námět ujde, ale to provedení... Nechat si od ostatních vyprávět o jejich smutku, sám jim lhát, nakonec si pobrečet a vypovídaj jim svůj příběh - blablabla - a vysloužit si typicky velikášský americký potlesk. Tak to je trochu moc. ()

mmiri

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mě docela nudil,mám ráda filmy s Jennifer, ale tento nebyl to pravé ořechové. Ta poslední scéna s navrátším se papouškem mě docela pobavila, ale myslím, že tento film už po 2x vidět nemusím ()

matilda33

Občas mám chuť romantickú "oddychovečku" plnú nasladlých dialógov a predvídateľných koncov. Pri tomto filme som najskôr hercov postrkovala, aby sa príbeh rozbehol, postupom času som však len bez veľkých nádejí sledovala, ako sa vcelku dobrá myšlienka vytráca do (môjho) zabudnutia. Škoda. Potenciál bol. Zostal však nevyužitý. ()

PinkButterfl

Musím povedať, že tento film bol pre mňa sklamaním. Keďže hlavnú úlohu hrá moja najobľúbenejšia herečka - Jennifer Aniston, čakala som rozhodne viac. Okrem zopár " filozofických myšlienok ", ako sa vysporiadať so smrťou blízkeho, ma film ničím neoslovil. Dej bol veľmi slabý a nudný, nemalo to žiadny spád. ()

JerryPilsen

Zajímavě pojaté a všech šablon zbavené vyprávění i o lásce.Emoce chvílemi kapou a dialogy jsou na hraně,ale zajímalo mě jak to dopadne. ()

Khotzilla

Rozhodně zajímavé téma, ale bohužel zpracované nudně a schematicky. Série klišé pro ty, kterým se nechce přemýšlet a stačí jim dojímat se. A dokonce ani té romantiky tam není tolik, aby to stálo za řeč. Takže nakonec vše zachraňují Aaron Eckhart a Jennifer Aniston - nebýt tam oni dva, a trochu i Dan Fogler, tak nejspíš už moc důvodů na to koukat nezbyde. Škoda. ()

viax

Hodně jednoduchý scénář, ovšem potěší, že netlačí na pilu a sex a ty věci okolo úplně vypouští. Možná proto se zdá, že film nemá šťávu, zato má dva velmi příjemné herce v hlavních rolích a i pár velmi dobrých herců ve vedlejších rolích, takže děj se posunuje dál svým vlastním tempem. Někdy je to trochu pomalé, to je fakt. Ten přerod a průlom a aha okamžik je naopak fakt rychlý, tomu se moc nedá věřit, že se jakoby lusknutím prstu všechno změní, ale kdo nezkusí a nezažije, ať nesoudí. ()

Pierre95

Za Seattle, herce a atmosféru dávám čtvrtou hvězdu. Jinak je to předvídatelné, nic nového to nepřináší, ale na deštivé odpoledne ideální... ()

Richard768

Ak sa dokážeme preniesť cez typicky americkú umelú emocionalitu a povrchne chápané vyrovnávanie sa s minulosťou, nájdeme kdesi za kulisami tohto filmu ľudsky prijateľné posolstvo. ()

gapa466

Příjde mi to celý takový americký. Nejtrapnější scéna s otcem mrtvého syna. Samozřejmě ne co film řeší, ale jak to řeší. Příšerné. A potom scény s M.Sheenem jsou neuvěřitelně kýčovité. * za to, že jsme u toho vypili láhev vína a druhá za Aaron Eckhart (tedy ne za herecké umění, ale za to, že je prostě tak přirozeně hezká a příjemná). ()