Populární spisovatel Ryan pomáhá lidem ve svých knihách vyrovnat se se ztrátou blízkých. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Agent mu dohodne seminář v Seattlu, kde bydlí rodiče jeho tragicky zesnulé manželky. I když se tváří jako rozesmátý profesionál, Ryan skrývá nejedno tajemství, které ho nutí stále se dívat zpět. Naštěstí potká na chodbě v hotelu půvabnou květinářku, která jeho život obrátí vzhůru nohama. (TV Nova)

jafuska

velká škoda, tento film měl dobrý potenciál, a neřekla bych, že se film pokazil kvůli herečce Jennifer Aniston, není špatná, ale je špatný scénář, první půlka filmu fajn, ale pak všechno ztrácí dech, a nějak se vše rozplynulo co vněm bylo dobré bohužel ()

Jerris008

Film plný klišé a velmi nudných momentů. Pokud ani jeden z hlavních představitelů není váš oblíbenec, ani se na tento film nedívejte, není tam nic, co by diváka mohlo zaujmout. Já dávám dvě hvězdy za Jen. ()

JosefTomas

Trošku delší, trošku kýčovité, ale plně funkční. Dalo by se namítat, že jsme toto viděli už někde jinde a lépe, ale proč si kazit tuhle oddechovou romantiku (ne, komedie to fakt není), když tak dobře funguje. ()

Aazy

Přišla jsem do kina na černou komedii s Bernardem z Black Books, ale osud chtěl, že kvůli chybějící kopii hráli romantiku s Rachel z Přátel. Měla jsem to zadarmo, tak jsem to risknula. A že bylo posledním titulkem "Nezapomeńte film ohodnotit na ČSFD.cz", činím se. ()

aggatka

Slabé tri hviezdy.V prvej trištvrte hodinke nič zaujímavého nečakajte , pretože až neskôr sa začne niečo diať, ale zas nie mnoho. Romantický film, ktorý neubíja ale o pár dní zabudnete o čo v ňom išlo. Niektoré časti ako napríklad to tlieskanie po priznaní sa vyzneli až nenormálne gýčovo ale pri takýchto filmoch to človek tak trochu i očakáva. Romantický film, ktorý raz za čas neuškodí nikomu. ()

Dzejna35

Jenifer Aniston mám hodně ráda, tak jsem si řekla, že se podívám na pár jejich filmů a všechny jsou bulshit. Její herecké výkony jsou v pohodě, ale děj je úplně ztracený (dále např. Co je šeptem). Škoda, že ji obsadili do takových sraček, má na víc. ()

fimler

Dvě hvězdy za Jennifer Aniston a pár dobrých scén.Jinak je tento film prošitý velice nezajímavými,zvláštními a nudnými scénami.Ani nevím jak jsem se k tomuto filmu dohrabal, ale já rozhodně nedoporučuji. ()

oSiSko

Mne sa to páčilo. Ako každý romanticko-dramatický film tak aj v tomto bolo niečo navyše ku tej romantike a to boli príbehy ľudí, ktorí stratili svojich blízkych. Bol to pekný, jednoduchý a miestami možno aj poučný film. To čo od takéhoto filmu očakávam som aj dostal, nič viac, nič menej :) ()

Davemix

Strašně nudná záležitost. Furt jsem si říkal, že už to prostě musím vypnout, ale bohužel jsem to vydržel až do konce. Jednu hvězdu dávám za Jennifer Aniston, protože jí to furt sekne, ale ten zbytek byl příšernej. 30% ()

rigby

Hodně vyčpělý psychologický rozbor osobnosti, hodně vyčpělé romantické drama. Velmi slabé, prázdné... 1+ ()

saillor

Ukňourané, ucourané, utahané...navíc mi lezl ukrutně na nervy celý ten typicky americký cirkus kolem zpracování smutku. Od začátku do konce byl celý děj lehko předvídatelný a značně nudící..a Aaron Eckhart není ani trochu sexy. Jediné plusové body tak jsou za papouška, kterému nedalo moc práce stát se jediným hrdinou filmu, který mě pobavil. ()

Zapinka

No já vám nevím. Nebýt dobrého obsazení tak tenhle film sbalím do kuličky a zahodím. Nepochopila jsem charakter hlavních postav a celé je to hrozné klišé. ()

david666

tak tuhle nudu nezachránili ani Aaron s Jennifer. Jinak jde vidět, že v USA snad může mít svoji "show" každý ňouma. ()

Venceslao90

Další snadno zaměnitelná romantická komedie, kdy už v prvních minutách víte, jak to skončí a co všechno můžete očekávat. Aniston je na tomhle asi to nejlepší, jinak celkem slabota. To vyvrcholení dramatické linie filmu (proslov na podiu) byl pak vyloženě trapný. ()