Populární spisovatel Ryan pomáhá lidem ve svých knihách vyrovnat se se ztrátou blízkých. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Agent mu dohodne seminář v Seattlu, kde bydlí rodiče jeho tragicky zesnulé manželky. I když se tváří jako rozesmátý profesionál, Ryan skrývá nejedno tajemství, které ho nutí stále se dívat zpět. Naštěstí potká na chodbě v hotelu půvabnou květinářku, která jeho život obrátí vzhůru nohama. (TV Nova)

Sakikura

Celkově spíše takový obyčejný romantický film, který se ale může pyšnit zajímavou tématikou a pěkným zpracováním. Neřekla bych, že je to zrovna trhák roku ale není to ani žádný béčkový americký pokus o film. U obrazovky jsem vydržela hlavně proto, že mě některé lidské příběhy chytily za srdce a já chtěla vědět jak to skončí a také, že zde účinkovala má oblíbená herečka Jenifer Aniston. Dohromady tady máme pěkné romantické drama, kde jde ale sama romantika spíše do pozadí a děj se soustřeďuje spíše na citové rozpoložení hlavního hrdiny, občas trochu odlehčené trochou humoru avšak ne moc. Některé části filmu by mohly být delší a jiné naopak kratší, např. jsem trochu nepochopila moment kdy se spolu dva lidé rozhádali téměř do krve a potom skoro bez jakéhokoliv usmiřovacího rituálu spolu šli na rande. Film nám nenabízí nějakou extra romantiku, ale jistě nám poskytne pár témat k zamyšlení. ()

rytir1

Tak co, krájíte po konci filmu citrony nebo uznáte že je vcelku fajn? Já tedy nekrájím, pohodová romantika, výborný Matin Sheen ve vedlejší roli, přidávám do sbírky filmů, které nebudu koukat jenom jednou za život. ()

LencaN

Taková průměrná romantická komedie o tom, jak někdo káže vodu a pije víno. Byly tu dva opravdu dojemné okamžiky a pár úsměvných scének, ale i přes tak hluboké téma, jako je smrt manželky nebo někoho blízkého, mi to přišlo prázdné a nicneříkající. Tomu páru chyběla jiskra, dohromady moc neseděli. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Ailly

Film čo sa poriadne nevie žánrovo zaradiť. Rozhodne chce byť romantický, čo sa mu darí len čiastočne a inak preskakuje od hlúpučkej naivnej komédie k vážnej psychologickej dráme a znova naspäť. Neviem či to bol zámer alebo si scenárista vybral slabšiu chvíľku, každopádne, tento podivuhodný mix nezafungoval vôbec. Aniston mám veľmi rada, nevadí mi že všetko hrá v jednej polohe, pre mňa má charizmu ako delo ktorú jej zhltnem kedykoľvek a Eckhart je tiež sympaťák navyše im to spolu celkom sekne, takže v ústrednom páre vidím záchranu pred potopou. Slabšie 3*. ()

siki37

ťažko mi je súdiť, pretože ničím podobným som vďaka Bohu nemusel prejsť, a teda neviem porovnať ako verne tento smutno-romantický príbeh zachytil útrapy ľudí, ktorí sa musia vysporiadať s výčitkami svedomia, stratou blízkych osôb a vrátiť sa späť do "šťastného" života. osud vie byť poriadne krutý a tento film podľa mňa celkom citlivo poukázal aj na takéto zamračené, upršané okamihy, nesnažil sa pri tom tlačiť na pílu a drásať citmi diváka, len ma previedol príbehom spisovateľa, ktorému Jennifer pomohla vysporiadať sa s minulosťou a začať od znova. hold, láska hory prenáša a vyslúžila si za to moje 3* ()

rene75

Marná sláva, měl jsem Jennifer rád pro její dívčí vzhled. A ten v tomto filmu už nemá. A u mnoha vážně míněných scén jsem se musel smát. Nemohu doporučit. ()

Tanulin

Bylo to děsně "upovídané".B.Camp tak moc chtěl dojat diváky a tak moc jim chtěl předvést lásku na druhý pohled, až se v tom ztratil.J.Aniston mi příjde ve všech filmech naprosto stejná, nezajímavá.A.Eckhart zdatně sekundoval, ale občas jsem se přistihla, že víc než děj studuju jeho ďolíček na bradě :o) ()

petulinkaz

Byla jsem k tomu hodně skeptická, typicky sladký konec.....ale přesto musim dát 4 hvězdy, protože mě to zasáhlo kapku osobně...lidi, co pomáhaji druhým, ale sami sobě nepomůžou...svatá pravda! ()

Petra46

Mám sice ráda Jenifer Aniston, ale když já jsem se po celou dobu nemohla v hlavě zbavit myšlenek na toho zk****s**a Harveyho Denta!! Je mi to líto, ale nedokážu se přes to přenést, takž asi už nebudu moci sledovat filmy, kde hraje Aaron Eckhart. ()

ReTeZa

Přijde mi, že je to stejné i v reálném životě... Kdo má největší ramena, je ve výsledku nejvíc na dně... Smutná, ale krutá pravda... ()

rezor

Klasická romantika na večer, která nijak nevybočuje od ostatních filmů v této kategorii. Nevím však, jestli je to milou tváří v podobě Anniston, ale musím říct, že na rozdíl od ostatních takových filmu jsem nebyl znuděn. Možná je to tím, že je film svým způsobem roztomilí a dá se na něj zkrátka koukat. Těch 50% si určitě zaslouží, možná i trochu víc ;-) ()

Zrzka82

Těšila jsem se na vskutku silné téma a doják, jak to u podobných filmů bývá, a to i přes to, že ani Jennifer Aniston ani Aaron Eckhart nepatří mezi mé oblíbence, možná právě naopak. Nakonec musím jen suše konstatovat, že nebýt jejich hereckých výkonů, film by asi totálně zapadl. Nemastný, neslaný, ale tak na nedělní dlouhé zimní odpoledne se film stane takovou tou unylou pohádkou na zabití času... Prostě nepotěší, neurazí... A musím dát za pravdu spoustě lidem, Jennifer a Aaron dohromady - to je neskutečně divná dvojice, vůbec jsem je nedokázala vnímat jako pár.... ()

qnnaire

Už na druhý deň som zabudla, že som vôbec niečo pozerala. Film, ktorý sa hrá na niečo, čím nie je. Z romantickej komédie má veľmi málo, pretože nie je ani vtipný, ani romantický. Z hlbšej drámy to má ešte menej, pretože dramatická línia je úboho prepracovaná. Postavy nemajú hĺbku a už po 15 minútach by vám bolo jedno, keby niektorá napr. vyskočila z okna. Dej je akoby nasilu posúvaný dopredu. Nepochopila som pohnútky postáv, pretože neboli evidentné ani logické. Nechápem, ako sa dve hlavné postavy, medzi ktorými to vôbec neiskrilo, dostali na prvé rande a už vôbec nechápem, ako prišli aj k druhému. Navyše, celá romantická línia je akoby v pozadí. V popredí je hlboká téma vyrovnávania sa so smrťou blízkeho. Ktorá je však taká povrchná, že nevyroníte ani pomyselnú slzu dojatia. Celá scéna s papagájom bola mimoriadne zbytočná, vedľajšie postavy sú len do počtu, hudba je fádna. A hlavné postavy? Nuž od Eckharta čakám od dôb Thank You For Smoking minimálne porovnateľný výkon, tentoraz však sklamal. Jeniffer Aniston mi bola vždy sympatická a tak akosi som jej vždy držala palce, aby konečne dostala možnosť preukázať, čo sa v nej naozaj skrýva. Myslela som si, že má na viac, ako na stupídne americké romantické komédie bez nápadu. Dúfala som, že snímka Marley and Me posunie jej herectvo iným smerom. Bohužial, som sa mýlila. Ale začínam sa utvrdzovať v tom, ze Jennifer zrejme hrá to, čo jej "ide" najlepšie. Tak by pri tom asi mala ostať, alebo, najlepšie, úplne skončiť. ()

LíškaEliša

Prosím, napíšte mi, o čom bol tento film...Už dávno sa mi nestalo, aby som pri pozeraní filmu, film vlastne ani nepozerala. Nemalo to ani hlavu, ani pätu, ani Aniston sa mi nezdala taká "šmrnc" ako obvykle, ()