poster

Berlin Calling (festivalový název)

 • Německo

  Berlin Calling

Komedie / Drama / Hudební

Německo, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brandon
  **

  Fetem vypálená díra do mozku berlínského tvůrce pravidelných rytmů. Mmmm, fajn a dál?(23.10.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $569,671(15.6.2010)

 • F.man
  ****

  Tuc Tuc, drogy, šusťákovky, kočky, Berlín.(31.7.2016)

 • PinokKio
  ****

  Myslím, že tuhle recenzi by za mne nejlépe napsal (či zazpíval) Ladislav Vodička, jen ho trochu poupravím. Takže .. _____________ Tam kde se pouští desky já jednou jsem stál / když jeden mladej DJ na svou práci lál / a slyšel jsem jak říká, že už chtěl by mít klid / než po nocích se za mixákem dřít / předskokanem té noci byl náhodou starej Voda / ten je starší než sám čas / povídá: hochu, jak dlouho už hraješ za tou škatulí? / víš, já hrál snad všude, kam dovezly mě čtyři kola / a ty tu brečíš nad tou jedinou jízdou / já jsem najezdil tisíce kilometrů a můžeš mi věřit, když ti tady povídám / DJ, ten tvrdej chleba má .. // .. musí znát gramec, sampler a mixážní pult / techno, breakbeat .. a mít volume vyhulený furt / notebook, vinyl, pitch fader a midi / beaty, loopy, před stejdží lidi / pořádný tracky, ionťák, jointa / éčko, piko, tripa, haš, koks / špunty, sluchátka, to dobrej DJ zná / já vím, že DJ tvrdej chleba má ..(5.5.2013)

 • AngelAngie
  ****

  Výborná hudba, scénář, režie, herci... skvělá výstraha pro mládež: "Tak už ty drogy neberte, bude vám akorát blbě..." - po delší odmlce film ve spojení s hudbou a drogami v moderní době, kterému jsem věřila.(19.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace