poster

Berlin Calling (festivalový název)

 • Německo

  Berlin Calling

Komedie / Drama / Hudební

Německo, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lenuse
  ****

  Možná bych to vzhledem k věku měla tajit, ale mám slabost pro tu hudbu. :-)(24.12.2009)

 • Loki81
  *****

  Hlavni muzska role - na vybornou ;) s.track jakbysmet!(19.10.2009)

 • Alementina
  ***

  Asi špatná konstelace hvězd, ale dokoukala jsem to až na třetí pokus a to se mi hrozně nechtělo. Dvakrat jsem to dávala při cestě busem směr homeland, ale pokaždý jsem u toho vytuhla, což se mi stává zřídka a na třetí dodívaní jsem se neskutečně překecávala. Není to špatně natočený, ale neosloví to asi každého. Komu se to líbilo, doporučuji podobný film http://www.csfd.cz/film/209030-its-all-gone-pete-tong/(13.11.2011)

 • FFilipCZ
  ***

  Hodně dlouho mi trvalo než jsem se k tomuto filmu dostal. Těšil jsem se především na kvalitní soundtrack, který mne bude doprovázet celou stopáž filmu - toho jsem se dočkal a jsem uchvácen. Ale bohužel nemůžu si pomoci, ale děj tam pro mě hrál druhé housle. Vůbec jsem se do něj nemohl dostat, vůbec mě nevtáhl. Proto slabší hodnocení, i když mi to trhá srdce, jakožto vášnivého fanouška a posluchače elektronické hudby. Co se týče tématu drogy+DJ, upřednostňuji spíše It's All Gone Pete Tong.(19.6.2013)

 • venus
  *****

  MINIMALní nářez.(17.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace