Jezero smrti

strpozdiv

Dokážu si to představit v reálu. Ne ten děj, ale tu brutalitu současných dětí, která nemusí mít nutně opodstatnění, ale kde rozhoduje nátlak kolektivu nebo silnější osobnosti. Což poukazuje na další problém u mladistvých. Je to opravdu hodně krutý. V některých momentech to graduje až do absurdnosti, což nemusim, ale naháněčky, kde takhle slušně pulsuje napětí, vždycky dokoukám do konce. ()

Koukam

Pokud bych nejprve četl upoutávku a viděl trailer, řekl bych: " Další klišé. Pár mladých lidí, kteří si vybrali blbé místo pro dovolenou." A HLUBOCE BYCH SE MÝLIL!!! Dodnes nechápu, jak to ten film dokázal. Cítil jsem každou ránu, každé říznutí, které utrpěli hlavní hrdinové - totální vžití do bezvýchodné situace terorizovaného páru. Snímek který hne člověku se žlučí, žádný happy end a to právě dodává filmu ještě větší originalitu... Super!!! ()

Joker.JOP34

Musím uznat, že i když jsem fanouškem hororových žánrů, tak když jsem si přečetl, že v televizi bude tento film, čekal jsem nějaký typický laciný horor..Ale po jeho shlédnutí se i mě udělalo trochu špatně z některých scén. V podání M. Fassbendera alias typicky umíněného chlapa (navíc před ženou), že ho přece nepřeveze banda náctiletých se podle mě našel nejeden z nás. Kdo by ale mohl čekat, že se to takhle zvrtne? Napínavá akce, omezené možnosti, jak si poradit, surovost "dětí", pud sebezáchovy, prostě pro mě tento film byl jakýmsi osvěžením v žánru, čekal jsem totiž úplně jiný konec..Dávám pro mě jistých 5* ()

baronGrga

Jednoznačně pětihvězdičkový horor. Ačkoli mě zprvu film osazený dětskými herci vůbec nelákal, tihle britští hoši mi od první chvíle, co se objevili na obrazovce, brali dech. Čirá hrůza od prvních okamžiků, z níž se mi vnitřnosti vrátily do původních rozměrů až se závěrečnými titulky. Rozhodně doporučuji zhlédnout v originálním znění, zdejší plebejský akcent je nezdabovatelný. ()

Toro8

Horory z tejto brandže kde sa reže,vraždí a trpí pre mňa nie je horor pretože sa ani nebojím ani nesom napätý a v podstate stále čakám nech už film skončí. Avšak to nemôžem povedať o Eden Lake možno to bolo spôsobené tým že sa mi nechcelo spať a tak som sa sústredil čisto na film a možno to je fakt dobrý snímok ale ten mal byť aj Inside aj Martyrs a tie ma veľmi neuchvátili. V každom prípade dať 3* by bolo málo ale 4* je zas veľa ale za ten koniec za tu bezmocnosť a za to že Jenny mala vtedy na sebe všetku smolu sveta si to asi zaslúži 70%. ()

Audrina

Vždyt jsou to jenom děti....Výborný počin,výborný příběh a dobré obsazení...děsí mě,že tyhle věci se opravdu mohou stát a stávají se...obdiv samo pro hlavníi hrdinku,která má vlastnosti supermana,ale na konci už jí to stejně není nic platné...Opravdu dobrý film,který nenudí a se zatajeným dechem dokoukáte do konce... ()

silencewater

Mam sto chuti napsat, ze tenhle film bylo jedno velke citove vydirani, s jedinym ucelem ne ani tak vydesit, jako nasrat divaka na maximum. Rozhodne se nato dobre divalo a urcite to melo dostatek napeti ( i kdyz po urcite dobe sledovani kazdemu myselo byt jasne jak to dopadne) to co me mrzi byla obcasna stupidyta postav, ale uz jsem si zvikla a jsem ochotna lecos odpustit. ()

zajunc

Co dnes patří mezi žánry hororu a thrilleru, to brzy bude realitou... Na to, jak nudný a 100krát ohraný to mělo začátek, ten spád ve druhé polovině byl ničivý. Ta beznaděj a nespravedlnost v závěru filmu umocněná dokonalou hudbou (zkopírovanou z Pádu do tmy?) tomu dodala tu pravou třešničku na dortu. ()

De_Marko

Tento film vo mne doznieval aspoň tri dni - ešte tri dni som bol naštvaný. Napätie vo filme by sa dalo krájať, každú chvíľu máte chuť skočiť do toho lesa a rozsekať tých faganov na malé kúsky. No a ten koniec... ()

ledvis7

Hodně přehnané, jenomže když si vezmeme v potaz dnešní dobu nebojím se říct že to je až reálné. Parta nevychovanejch výrostků, jeden co je všechny vede a ostatní se ho bojí a jsou tak mimo že mu dokážou pomoct i při vraždě. A jejich rodiče ?? Ty by hájili svoje děti že to nikdy neudělali a že by ani nebyl shopni. Film mi jako horor vůbec nepřišel, každopádně se mi líbil i když byl přehnaný, ale líbil. ()

Memoryk

Asi je něco špatně když jsem se u toho filmu smál a vesele se bavil blbostí hlavních postav..Do doby než jsem viděl tento film byla pro mě největší hororová blbost Drag me to hell. Tahle kravina a nelogické chování postav nesahá I spit on your grave ani po kolena....Jedna hvězda za Fassbendera. ()

jericho001

Tenhle filmeček mě opravdu mile překvapil.Nejdřív jsem si myslel že to bude nějaká kravina,ale asi tak po čtvrt hodině to nabralo ten správný spád.Těm harantům opravdu přejete aby zařvali co nejkrutějším způsobem,zejména jejich vůdci to je psychopat největšího kalibru.Kelly Reilly je opravdu pohledná žena(od jejích krásných šedozelených očí jsem nespustil pohled)a pro mě je hlavním tahounem celého filmu.A když už jsem si myslel že se zachrání,tak ono hovno.Britské filmy sice moc nemusím,ale tenhle se opravdu povedl.U mě za 80%. ()

Seminko

Víte co dělají Vaše děti??????????? Klidné kempování v lese u jezera se mladému páru změní v noční můru...Ani ve snu by je nenapadlo, že místo odpočinku potkají u jezera partu nezletilých fracků a budou bojovat o vlastní životy... Smutný hororový příběh o dětech, kteří si ,,nemají kde hrátˇˇ. Odcizení auta není vůbec zločin, proti tomu čím pár musí projít... Žádost o ruku není taková, jak by si hlavní hrdina představola- i v hororovém příběhu může být část filmu emotivní.... A happy end?????? Jen se podívejte, jak to dopadne! ()

ev001

jen pro silné psychicky zdatné povahy! konečně zase horor, kde neteče klasicky proudem krev,ale zaslouží si vaši pozornost napínavou atmosférou od začátku až do sameho finále! Je to jeden z mála filmů, které můžu vidět vícekrát a vždy ve mě vyvolá ty samé pocity a zájem se dodívat - musím říct,že i na páté zhlédnutí mě konec odrovnal a po tomto filmu se moje averze k pubertálním spratkům ještě více prohloubila. ()

EL_lofasso

Musím uznat,že místama to má docela grády..Partčka deviantů to záhrála luxusně a to je 90% úspěchu.Velmi napínavý,i když hodně jednoduchý film,který pobaví a místama donutí ke svírání pěstiček.4* ()

Angus250

Jedine dve sceny, co ma v tomto filme potesili, boli ked hlavna hrdinka zapichla toho zasrana sklom a potom autom zrazila tu zvyjebenu kurvu, co to tocila na telefon. Ja osobne by som hlavnemu hajzlovi odrezal vtaka jeho nozikom, dal mu ho do huby, posolil ranu a pocas zdochynania mu pustil jeho oblubeny, primitivny hip hop a rap. Ale je tu jedna vec, co ma zarazila - v drvivej vacsine komentarov sa pise, ze koniec je zaujimavy, iny, nekonvencny, SKRATKA DOBRY A PACI SA. CO JE ZAUJIMAVE A DOBRE NA TOM, ZE TU ZENU UMUCILI A ZABILI??? Aspon jeden z dvojice sa mal zachranit...Co dodat k spravaniu tych skurvenych zasranov? TAKYCH ZARADOM STRIELAT, AJ S RANOU ISTOTY. Co moze vyrast z deti, co pocuvaju Rytmusa a jedine, co vedia, je pit, nadavat, brat drogy a ich zmyslom zivota je surfovat na nete, vsetko natacat na telefon a hned to vesat na assbook? Hlavne, ze nevedia zalozit ohen, citat z mapy a bez GPS su v riti...Takisto bez telefonu nevydrzia ani den...Velmi smutne... ()