Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

khedy

Toto téma mě už po přečtení obsahu dost zaujalo a musím říct, že zpracování bylo ještě lepší než jsem čekal. Strhující krimi-drama nám krok za krok velmi zabávnou formou odhaluje počátky porno průmyslu na internetu a jak jinak než z pohledu těch nejpovolanějších. Při představě, že je tento film natočený na základě skutečné události jsem se nestačil divit. ()

Paxxx.cz

Prostředníci aneb pravdivý příběh o tom, jak se fenomén jménem porno dostal na internet. Nejvíce bych vyzdvihl herecké obsazení (Wilson se do role "slušňáka" hodil a pro Ribisiho jen další pro něj typická role pošuka). Škoda, že film ve druhé půlce trochu ztrácel grády a nevydrželo nastolené tempo. Přesto jako pohádka pro dospělé určitě dobrý...6/10. ()

Boogeyman

Porno, retro, dobové šlágry, kšefty a mafie - kombinace, která ani nemohla dopadnout špatně. Ale když nepočítám Lauru Ramsey neodolatelně rozahující nožky, tak Prostředníkům chybí cokoliv hodno zapamatování. Předpokládám, že pokud na tenhle film někdy narazím v telce, budu si říkat, že už jsem to možná viděl a pak budu překvapenej, že jsem to tu i hodnotil. ()

Kaka

Jeden z mnoha. Není to špatný film, jen v té záplavě moderně vypadajících atraktivně znějících snímků se poměrně snadno přehlédne. A to i přesto, že Luke Wilson hraje nejlépe, co jsem měl tu možnost vidět a dost možná má i nejlepší roli, kterou kdy mohl dostat. Zbytek už je jen solidně odvedené řemeslo a vše co k danému žánru patří. Tzn. vypravěč typu "jak to všechno začalo + nějaké to moudro na konci", nablýskané káry, drahé obleky a několik bábovek na parketě. Částečná inspirace The Social Network je tu jasně viditelná, ale nijak to nedráždí do očí. ()

choze

Takový pohodový bonus k Social Network, o nástupu placeného porna na internetu. Mám rád filmy o vzestupu jedince, králem těch fiktivních je pro mě Zjizvená tvář, králem těch "podle skutečných událostí" pak Social Network. Na těch filmech je akorát blbá ta kocovina, kdy si uvědomíte, že vy - řečeno slovy Henry Hilla - (do)žijete život obyčejnýho blba. ()

• Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)
  • Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)

Časové pásmo bylo změněno