Deloris se vrací do role sestry Mary Clarence na prosbu jeptišek, které potřebují pomoci s nezvladatelnými žáky na střední církevní škole. Ani pro ni však první setkání nedopadne nejlépe. Přesto se rozhodne vytrvat, zejména když náhodou zjistí, že škola má být uzavřena, protože chybí peníze na její provoz. A protože jediné, co Deloris alias Mary Clarence umí, je zpívat, rozhodne se školu zachránit zpěvem. Zaveze žáky na vystoupení jeptišek ve starobinci a pak využije jejich nadšení z úspěšného vystoupení k tomu, aby z nich udělala školní sbor. A po úspěchu jeho prvního vystoupení přihlásí sbor do celostátní soutěže v Hollywoodu. Nepříliš ochotný otec Maurice sice akci povolí, ale pouze s podmínkou, že si na ni studenti sami vydělají. Těm se to sice podaří, ale ještě je tu proradný správce Crisp, který odhalí pravou totožnost sestry Mary Clerence a vydá se do Hollywoodu, aby na poslední chvíli vystoupení sboru zabránil. (TV Nova)

papadoce

Po veľmi sympatickej jednotke prišla, tak ako to v 90-tych bývalo zlým zvykom, úplne zbytočná dvojka. Vzala čas, nedala nič. Ale tá rišula je stále sexi, tak jej dám jednu hviezdu, sestre Marii-neviem. ()

Alfie

Po vtipné a svěží jedničce přišlo jedno z nejhorších pokračování,které jsem viděl.Tohle je pro mně ukázka ždímání úspěšné látky. ()

Hemlock

Opakovaný vtip není vtipem a bohužel tady to platí dvojnásob. Nezachránila to ani Whoopi, která sice byla stejně dobrá jako v jedničce, ale to bylo zřejmě jediné pojítko s prvním dílem, který narozdíl od dvojky uměl i rozesmát. Zklamání a mizerných 30%. ()

ostravak30

Sestra v akci 2 bohužel nepřišla vůbec, ale vůbec s ničím novým. A dokonce nevidíme ani žádný dobrý vtip. Pár zlomyslností od žáků na Deloris za vtipy nepovažuji. A tak zase převládá snaha o lepší hudbu a velmi opracované klišé. Třída outsiderů v sobě objeví nečekaný talent a začnou zpívat. A světe div se, dokonce vyhrají soutěž, škola je zachráněna. Po prvním díle je dvojka veliké zklamání, neboť tvůrci vymysleli totální nic a docela zírám, že něco takového pustili do světa aniž by zapracovali minimálně na větší porci humoru. ()

Via

Whoopi Goldberg je skvělá - k tomu přidejte gospelový sbor složený ze studentíků, kteří zprvu nemají vůbec zájem o učení... Sestra Marie Clarence v nich však dokáže probudit to, co v nich je - miluju zpěv a tohle je dobrá komedie ;) ()

sa_kra

Výborná Lauryn Hill! Já mám Whoopi ráda, přijde mi, že si na žádnou velkou herečku ani nehraje a je vtipná. Jako tenhle film. ()

IZFNP

Výrazný pokles kvality od jedničky, feeling sa nepodarilo zopakovať, i tak však jedna zo stálic môjho detstva. ()

J.Mayen

Vzhledem k tomu, ze na dnesni komedie (mluvim jen o zahranicnich, protoze Ceskou tvorbu soucasnosti nema absolutni cenu komentovat) stoji za pytel, tak tu budu hodnotit o hvedzu vys nez bych asi hodnotil Libi se mi vetsina hlasek od Whoopi a scernar, takovej jak uz tu pisou ostani, spis tuctovej. Ale komedie soucasnosti bud nechapu nebo opravdu dobre nejsou. Takze jsem musel zmenit hodnoceni na 5 hvezd. Protoze celkovych 50% si film rozhodne nezaslouzi. Pokud ma podle me totalni odpad ceske kinematografie "Snowboardaci" 57%, tak to vypovida o v kusu ceskych divaku. :-) ()

Skeevee

Abych rekla pravdu, pro me je to pokracovani, ktere vyjimecne neni horsi, nez prvni dil =) da se koukat na oba a svete div se, mam tyhle filmy docela rada =) prijdou mi usmevne, sem tam blaznive, sem tam si clovek pobrukuje pisnicky =) a najdeme v nich i pouceni... napr. nejlepsi zarazkou je salam a neztracejte hlavu, vzdycky je tu velka role lepici pasky =))) ()