Knight Rider - Legenda se vrací

• USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

becki_tu

Docela se mi líbí to, že tvůrci zachovali onu typickou béčkovost seriálu (nevím, zda to byl přímo záměr), ale nutno dodat, že jak s klady, tak zápory. Zůstala naivita, nelogičnosti a díry ve scénáři, na druhou stranu byly citlivě zachovány KITTovy hlášky, ucházející akce, svým způsobem i zábavnost. Dá se říct, že i herci byli vybráni uvážlivě a jsou mi vesměs sympatičtí, hlavně tedy Deanna Russo. Jsem optimista a věřím, že nějaký potenciál tam je a že bude maximálně využit i díky dnešním moderním technologiím. Uvidíme, jestli se Michael vyseká v první zatáčce nebo dojede do cíle bez škrábance a v plném lesku. UPDATE: Po několika slabších dílech z prostředka série přišly zajímavější a zábavnější díly, takže za první sérii dávám nakonec smířlivých 55%. ()

JohnCZ

--- PRVNÍ SÉRIE --- Prvního Knight Ridera jsem jako malý zbožňoval a i přestože si ho už moc nepamatuji, rozhodl jsem se podívat na novodobý remake, který rozhodně není tak špatný, jak by se mohlo z pohledu ČSFD hodnocení zdát. Chabých 37% si KITT rozhodně nezaslouží. Nový KR ale na první pohled zaspal dobu. Seriál je těžce béčkový a funkce superauta jsou vyhnané až do absurdna. Možná ale právě proto jsem se u seriálu tolik bavil, protože se jedná o splněný sen každého malého kluka. Našláplá rocková hudba, hezký holky, pubertální a decentně sexistický humor, naleštěná cynická mluvící kára a sehraný tým s pohodovým Mikem Traceuerem aka Knight Riderem v čele. Rozhodně nečekejte inteligentní show s propracovaným scénářem. Knight Rider je béčková, ale 100% zábavná seriálová jednohubka, ve které se přenesete zpátky do zlatých osmdesátých let. Škoda, že se jsme se nedočkali druhé série. Hodnocení seriálu: 4/5 ()

corpsy

Seriál, ktorý skôr legendu pochoval, ako pripravil jej návrat do nového tisícročia. Čakal som explozívnu akciu ( nové trikové technológie a celkové moderné filmové natáčanie to predsa umožňuje - aj v televízii ), ale dostalo sa mi skôr nudy a lacinosti. ()

Tryskomyš

Není to špatný seriál, ale na ten starý nemá. Poprvé jsem ho viděla ještě na ,,Vídni,, tak v roce 1984. Nerozumněla jsem samozřejmě ani slovo, bylo mi 10 let. A to jsme měli ještě televizi, na které se dal naladit jen jeden program, a na toto jsme se dívali u babičky. ()

Kryton odpad!

Ale fuj velebnosti, půjdu blejt! Tento parazit žívící se na kultu Knight Ridera nemá co dělat na tomto světě. Ještě, že to NBC stopla dokud to šlo. Po pilotu a prvním dílu dám od toho oči pryč (bohužel viděno na TV Prima). ()

VojinRyan

Asi najviac zbytočné pokračovanie seriálu. Nezachránilo to ani to, že tam účinkovalo moje najobľúbenejšie auto Ford Mustang verzia Shelby GT 500. 1* - 10%. ()

Adasin

Jako nezkušená dětská divačka jsem to samozřejmě žrala, ale když to po letech někde vidím znova, ježí se mi obočí, neboť nejlepší a zdaleka nejsympatičtější postavou celého seriálu je K.I.T.T., přestože tomu starému ani se svými technologiemi nesahá ani po výfuk. Zbytek obsazení je pak tragický a hlavní představitel je mě osobně strašně nesympatický vůl. Pilotní TV film byl ještě snesitelný, takový neškodný, ale tohle už je totální úlet (seriál Knight Rider tým jsem neviděla, kdyby něco), který nezachrání ani obstojné úvodní titulky (ovšem trestuhodně krátké!). 3/10 ()

frashmaker

Znásilnění legendy v podobě přeplácaného auta a nesympatického frajírka za jeho volantem. Sice tam hrají fakt hezké herečky, ale jinak mi to příjde daleko absurdnější a takový zbytečně přepiplaný. Líbí se mi však, že příběhy a zápletky jsou pořád stejně sympaticky primitivní, jako kdysi. ()

MATADOR

V současné hromadě seriálů různých kvalit chápu, že nový Knight Rider není nic extra. Nezajímaví herci, dialogy k pláči, neuvěřitelná debilita celkově, ... . Ale i přesto jsem na to koukal rád, asi jsem potřebal něco tupoučkého na "zábavu" a popravdě s dalšími, dalšími díly se mi to začalo líbit. První část série je ubohá. Ještěže přišel zlomový díl a všichni trapáci vypadli a zůstalo tam je osazenstvo, které za něco stálo. Jsem rád za podobné seriály, jinak bych už ani neznal rozdíl mezi seriálem X a seriálem Y, jelikož jsou povětšinou na podobné téma. Schválně otázka do pranice - kolik je seriálů z nemocničního prostředí? Kolik o suchém humoru? Kolik rádoby zajímavých detektivních seriálů? Tuna! Ale seriál, který v dnešní době přijde jako něco "nového" těch tu zase tolik není! ()

Trevor

Hodnotiť na základe jednej epizódy nie je príliš objektívne, ale práve táto jedna epizóda mi stačila k tomu aby som tento remake legendárneho Michaela Knighta rozhodne nezaradil medzi seriály, ktoré budem pozerať. Predsa len pozerať starého kita ako dieťa a pozrieť sa na seriál teraz je obrovský rozdiel a človek má čo sa kvality filmov či seriálu týka vyššie nároky. ()

HelloNiky odpad!

Úvodní znělka? - Zmrvenina nejvyššího kalibru. Herci? - Trapní, nudní nedá se na ně koukat. Kitt? - Hrůza, transformuje se v cokoliv a mění barvy. Trochu jako Zmije a Tranformers dohromady. Jen ten kdo to chtěl udělat šlápl vedle. Je to k pláči a smutné na tom je, že se to jmenuje stejně jako ten dobrý seriál tenkrát. ()

Attta

Nesnáším, když se někdo snaží vytřískat na nečem co nejvíce peněz a tohle je dokonalý příklad. Neříkám, že stará klasika byla nějak dobrá, ale alespoň od tohodle to bylo originální a apartní. Tohle je překombinovaná hrůza. Děj je oničem, o herectví nezakopnete a celkově se na to nedá dívat. Neviděl jsem toho moc (proto ani nehodnotím), ale dokážu rozeznat ztrátu času a tohle by byla. ()

humanbeing

Shrnuto jednou větou: "Tohle si Knight Rider nezasloužil." KR 2008 je seriál, který se zapomněl v devadesátých letech, kdy byly populární takové ty seriály pro MTV generaci. Každý díl je o něčem jiném - a přitom o ničem. Jediný rozdíl mezi tímhle a Odpadlíkem je ten, že Lorenzo Lamas je na rozdíl od neznámého herce v KR 2008 profláklé jméno, a jako bonus umí fantasticky řídit motorku a má skvělého indiána (a jeho "žhavou" sestru). Není třeba se dlouho rozmýšlet po čem z těch dvou "šáhnout". Jediný problém budete mít, že na Odpadlíka se nemůžete dívat v 720P. ()

carly

mali tam Michaela Knighta!!!! myslím, že sa im tu podarilo dosiahnuť to, čo chceli. nenáročná akčná zábava. na hlavného hrdinu sa pekne pozerá. je to vtipné - hlavne KITT. je tam nejaká tá UST ...a mali tam Michaela Knighta!!!! ()

AD P

Tento serial teda velmi nezaujal,aspon nie tato seria(snad dalsia ak bude). Je tu prehnane vela fantasy (napr. premena sportoveho Mustangu na offroad je uz trocha moc).Este by ma zaujimalo kolko percent chlapov to pozeralo pre pribeh a kolko pre sexi herecky. ()