Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Ollie235

Hrozně zvláštní film, na který jsem se především díky hvězdnému obsazení velice těšil. Clooney a spol. nezklamali, ale jinak film kromě pár úsměvných scén a režisérského nadhledu za moc nestojí. ()

Jorge-Z

Pro takový úlet nemám pochopení hlavně proto, že film měl být vtipný ale mě vtipný ani v nejmenším nepřišel. Hlava a pata zde úplně chybí. ()

sona123

Plejáda skvělých herců. Neuvěřitelné "džouky." Parodie na entou. Jízda, jakou zažijete málokdy, v hlavní roli s dokonalou dvojkou naivka McGregor a ujetý Clooney parodující vlastně i sám sebe. Když se tomu poddáte, budete se skutečně bavit. ()

aLPaC

Podle mě dost podhodnocený snímek. Je totiž velmi vtipný, Clooney je super Jedi blázen, McGregor se sem skvělě hodí a ostatní (Bridges, Spacey) také výborní. Mnohokrát jsem se opravdu od srdce zasmál a i přes trošku chaotický střih a někdy ne příliš přesvědčivá návaznost děje mě to neodradí a rozhodně si to ještě někdy pustím. ()

Garch

"Nejez ta vajíčka". "Proč?" "Dal jsem do nich LSD. A i do nádrže s vodou." "Ale, tu vodu přece pijeme." "Já vím." PS ... A, Kevin Spacey --- je ten Kevin Spacey. ()

laepus

U málokterého filmu se jeho tvůrci museli bavit tak skvěle jako u tohohle. A naštěstí jsem se tentokrát bavil i já jako divák. Jedna z nejlepších filmových mystifikací vůbec. ()

Klajnik odpad!

Odpad dostávají špatné, otravné a zbytečné filmy. Filmy jenž jsou skrznaskr neúspěchem tvůrců. Je jedno, že tu hrají dobří herci, když nepředvádí nic, co by stálo za pozornost. Jistě z to měla být satira, ale vytvořit humoristické dílo vyžaduje jistý um a cit. Ani jendou jsem se nepousmál. ()

Žižina

Naproste zklamani. Od panu hercu jako je George Clooney a Kevin Spacey jsem ocekavala trochu vic. Film je bez pointy, sem tam se mihne vtipna scena, ale to je vse. Davam 2 * ()

Jiu

Myslel som, že to bude ďalší Clooneyho úlet ale ... oni tam fakt len čumia na kozy (navyše naozajstné kozy, nie ženské) Film, pri ktorom na zhliadnutie najlepších momentov stačí trailer - nestrácajte čas. ()

Aldanar

Podle mě skvělý námět. Podle trailerů perfektní komedie. Bohužel styl vyprávění a obecně děj stál jen za málo... :-( Navíc to obsahovalo příliš mnoho hluchých míst... ()

cinci

Ten film měl nějaký poselství ? Mnoho povyku pro nic...nejlepší část je stejně základna sjetá LSD...jinak nic moc...60% ()

masiko

Sice je fakt, že příběh to má na úrovni Avatara, ale některé scény jsou zatraceně vtipné (několikrát skutečný výbuch smíchu, což se u filmů tak často nestává) a navíc na takové herce jako Clooney, Bridges, Spacey a McGregor se kouká skvěle. Byl jsem velmi potěšen, protože moc důvěry jsem v Men Who Stare at Goats nevkládal, když to mělo tak dokonalý trailer a najednou jen 60%. ()

laFei

Veliká škoda celkově nízkého hodnocení, které může odradit potencionální diváky. Já sám bych ani na chvíli neváhal a tento film zařadil do kategorie nejzajímavější snímek roku 2009. V kabátu satirického čeného humoru zde dominuje (pro neznalost mnohých bohužel nedoceněná) dlouhá řada hlubokých myšlenek a odkazů, která rozhodňuje posouvá film do roviny téměř filosoficky-alegorického vyprávění. Ať už se jedná o ideály krásy hnutí New Age, odkrytí potenciálu mysli za užití změněných stavů vědomí (opravdu mě potěšilo LSD a odkaz na T. Learryho, jednoho z hrdinů mého studia), či transcendence lidského vědomí a jeho spojení s universem (aneb původ toho všeho v indické filosofii - povšimněme si například slabiky "OHM" na Billově tričku), vše má svůj smysl a ve výsledku představuje neskutečně homogenní spojení do příjemně lidského vyprávění o problematice uskutečnění lidské svobody a snů v dnešní "demokratické a liberální" společnosti, zde v kontrastu s válečným děním v Iráku (i když sekundární linka začínají mě byla mnohem bližší - už jen tématem války ve Vietnamu vs. Hippies)....Přiznám se, že jsem silně ovlivněn vzpomínkami na obdobné zážitky ze začátku vysokoškolských studií na religionistice a proto se na mnoho dívám v úplně jiném světle než mnozí ostatní - pro absolutní docenění filmu to snad ani jinak nejde, než to zkrátka zažít (tripový víkend ve squatu posune pohled na realitu více než by si člověk myslel :) -> LSD scéna na konci je dle mého jednoznačně kultovní a neskutečně nádherná. ()

VencaS

absurdní dej s hvezdnym obsazenim, avsak na zanr komedie nepobavi. zadny skryty vyznam ani poslani v tomto snimku nehledejte. sam jsem prekvapen ze tolik jmen do toho slo, asi cekali co se z toho nakonec vyklube... ()

Tigran

Bylo vidět, že Clooney si natáčení opravdu užíval. Škoda, že jsem si tolik při sledování tohoto snímku neužíval já. Rád bych se rozepsal, ale nějak to nejde. Nevím, co si o tom mám myslet. Je to děsně nevyrovnaný film se skvělým obsazením a nedotaženým scénářem. ()

Simgal

Po vynikajícím traileru jsem čekal větší pecku. Bylo tady několik velice zábavných momentů (většina byla ukázaná už v traileru), ale celkově mnou Muži, co zírají na kozy tak nějak prošuměli. Asi nejzábavnější na celém filmu pro mě bylo, když George Clooney několikrát vysvětloval Ewanu "Obi-Wan Kenobi" McGregorovy, jaké to je být Jediem :-)) ()