Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Gedes

Strašná slátanina.... párkrát jsem se zasmála...., ale toť vše.Skoro všechny vtipné scény jsou obsaženy i v Traileru, takže kdybych to věděla, tak se snad na to ani nebudu dívat. Ať žijou hipíci - not war, make love! Na filmu byla ještě dobrá muzika, opravdu bravůrně vybraná a ještě jedna vět mě na filmu zarážela...ale ted si nevzpomenu... česky preklad mi přijde trošku sexistický. ()

NikaLango

Působí to trochu jakoby to bylo natočeno na tripu, ale v zásadě je z toho docela dobrá parodie na všechno možné i nemožné. Rozhodně nenudí. ()

dj.kouba

Po většinu času si film udržuje docela dobré tempo, až ke konci trošku pokulhává, ale zdrogovaná vojenská základna zase vše vynahrazuje. Celkový dojem je trošičku rozpačitý, ale zase musím říct, že jsem se nenudil, docela bavil a prostě to bylo celé zajímavé. George Clooney vynikající, Ewan McGregor zdatně sekunduje. Pro mě lehce nadprůměrný film za 4*. ()

mala_kea

Tak nějak nevím, z jakého pohledu se mám na film dívat, abych nemusel dávat zbytečně špatné hodnocení. Úhlů je moc, ale ten správný prostě nemůžu najít. Film bez režiserského umění, naprosto bez náboje, bez vtipu a 94 minut se táhnoucí smrad, který cítím ještě ted. A po radě : "dívej se na to trošku s nadhledem", jsem doufal, že dostanu právě aspoň tu nevnucenou zábavu a dostanu nějaké to "uvolnění" na úterní večer. Velké herecké obsazení nezachrání ani závěrečná scéna, u které jsem se přece jen lehce zasmál. ()

Mafián

Opravdu hrozná nuda. Zasmál jsem se asi dvakrát, k čemuž by u komedie asi dojít nemělo, že ano ?! Jedna hvězdička za herecké obsazení a druhá za ten stylovej název... ()

Pr4d3d

Taková moje srdcovka. Připouštím, že je děj trochu pomatený a více než bláznivý, ale já se smál hodně. ()

Filmárik

Nebol som celkom v dokonalom obraze na čo idem do kina ale odchádzal som príjemne prekvapený. Zo stránky príbehu sa jedná o úplne na hlavu padnutý úlet ktorý však akýmsi nevinným spôsobom robí z americkej armády totálu frašku a nepredpokladám že ho tam púšťajú čerstvým regrútom. Clooney, Bridges, McGregor a určite aj Spacey si natáčanie museli podľa mňa užiť vo veľkom. ()

sadlokan

Na konci říká McGregor že zjevil světu pravdu.Bohužel mě jí nezjevil,vůbec netušim,na co sem to koukal.Asi na kozy,si ze mě udělali... ()

Olík

Přesně tak jak je ujetý a zavádějící název filmu, stejně tak působí komedie jako celek na mysl lidskou. Tajná psionická organizace vedená hippie šamanem, mraky rozehnané silou mysli nebo novodobí rytíři jedi zírající na kozy. Čtveřice hollywoodských star si očividně užívají své originální role v této neotřele absurdní satiře působící jako army houbičkový trip. ()

J. T. Kirk

Oproti traileru, který jsem viděl snad 100x je film nudnější a to o dost.. Takhle obsazený film by si zasloužil lepší scénář.. Každopádně nemůžu dát míň jak 4*, protože herci byly opravdu úžasní a účes Jeffa Bridgese je naprosto skvělý (osobně jsem ho vyzkoušel a musím říct, že se mě opravdu zalíbil) .. ()

hEROic

tak tenhle humor mi nic nerika... popravde nechapu, co v takove slatanine delaji takova jmena, ze by LSD? :) Clooney a Spacey dobry, ale az na par usmevnych scenek nuda... 55% ()

Andronikos

Oceňujem síce herecké obsadenie a celkovú koncepciu tohto satirického filmu, ale nebavil som sa pri ňom bohužiaľ vôbec. Záverečná LSD party už bola za hranicou môjho vkusu - najmä preto, že napriek potenciálu ani ona nebola vtipná. Byť to tak študentský film, je to asi ok, ale keď to vyprodukoval Hollywood a zafinancoval si aj púštne exteriéry, mohol tam zabezpečiť aj trochu toho vtipu (neustála absurdnosť nestačí). ()

Colleague

Komedie, která absolutně promrhala svůj potenciál. Nezachránili to ani ti nejlepší herci. Bohužel trailery Američanům jdou a tak jsem se nechal napálit. Dvakrát jsem se zasmál = 1 hvězdička. ()

Krisa

Neskutečná blbost, která je ale neskutečně vtipná. Smála jsem se od začátku až do konce. Myslím, že na tento film jsem nezírala naposledy. ()

Bohnice05

I když šlo především o vyjádření větších myšlenek a satiru, tak vše mohlo dopadnou lépe. Vezměte si pořádný kvalitní flák masa. Není dobrý jen tím, čím je, ale tím jak se zpracuje, uvaří, dochutí, naservíruje a třeba i nakrájí na malé kousky, které se lépe jí. Ale tenhle film byl naopak syrový. A je to škoda. ()

Hapretor

Šílená a zmatkovitá nuda. Co tím chtěl básník říci nevím a je mi to úplně jedno. Film mě tak unudil, že jsem neměl vůbec sílu přemýšlet o nějakém hlubším smyslu tohoto díla. A mělo nějaký vůbec??? Jedna hvězda je jen za čtyři herce, které mám celkem rád, ale nechápu, že do toho šli. Dyť i oni se museli během natáčení nudit. ()