Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

mombasamomo

Bavila jsem se. Film sice není plynulý, pořád jsou tam nějaké flashbacky a nelíbil se mi závěr, ale přesto je to díky kvalitnímu obsazení nadprůměrná zábava. ()

Skeewe odpad!

Něco takového by se dalo čekat od jiného hereckého obsazení, snad to byl jen chvilkový výpadek. Kdyby to byla alespoň parodie, nebo satira, ale tohle byla jen zoufalá nuda. ()

Haytham

Osobne som očakával viac, o mnoho viac zábavy ,príbeh nebol dobrý a miestami nudil a ak by tam neboli ti herci ktorý tam sú tak by som si to nepozrel ani omylom . ()

fajntomas

Na film jsem se po letech podíval, tenkrát jsem asi čekal něco trochu jinýho, ale teď si uvědomil že všechny ty herecký esa zahráli skvělou komedii-parodii s úplně vážnou tváří, kdy třeba řeší složení křečka myšlenkou a nebo ¨jiskra v oku¨,... Odpočinková komedie pro deštivé odpolko. 75%. ()

andy60

Nejdřív mě napadlo, jestli název nemá sexuální podtext, ale ne. Možná je to škoda, protože z filmu jsem mírně rozpačitý. Našly se tam asi tři momenty, kdy jsem se zasmál, ale jako celek to vyšlo do prázdna. žádný děj to vlastně nemá, spíš je to slepenec jednotlivých scén, což mě místy i nudilo. Za nejsvětlejší okamžik považuji hudbu, konkrétně Boston "more than a feeling". ()

pantokrator

Je to volovina. Ale přesto mě hipíci ve službách armády pobavili a místy jsem se smál jak blbec. Mně to stačí. Připomenu jen, že podobně jako u Akumulátora je potřeba mít nějaké pojetí o těch bizarních filozofiích, z nichž si autoři střílejí. ()

MoBuList

Buď vším, čím můžeš být! (Věta z filmu, která ho vlastně vystihuje) Je to komedie i drama - je to předvídatelný ale zároveň napínavý, má to za mě velice příjemný obsazení (McGregor, Clooney, Bridges, Spacey) - trošku by mě teda zajímalo, jak je k tomu po prvním přečtení scenáře uvrtali :D Každopádně já si tu jízdu užila. Nečekejte žádnou klasiku, spíš trošku maglajs, ze kterého není cesty ven . Od filmu jsem vůbec nic neočekávala a nakonec mě velice příjemně překvapil. Vidím to na přečtení knižní předlohy :) (Tři hvězdičky si určitě zaslouží) ()

Dal_i

"Film 'Muži, co zírají na kozy' je jedinečnou kombinací absurdity a hlubokých myšlenek, která se odehrává v rámci rodinného prostředí a je ztvárněna úžasnými herci. Tato absurdní blbost má v sobě skrytou hlubokou myšlenku, která se dotýká kulturálních rozdílů a konfliktů. Myšlenka vytvoření mírotvůrců, kteří jsou pohaněni kulturou hippies, skoro nabízí paralelu s válkou ve Vietnamu a hnutím hippies, které se snažilo o mír a lásku. Film se s tímto tématem vypořádává s úžasnou dávkou zábavy, absurdity a vážnosti. Režisér dokázal promítnout tyto dvě kultury do rodinného prostředí, čímž vytvořil zajímavý a zábavný poměr mezi zábavou a hlubšími myšlenkami. Skrze absurdní situace a vtipné dialogy nás film nejen baví, ale zároveň nás nutí přemýšlet o širších tématech, jako je mír, kultura a konflikt. Úžasná herecká obsazení přinášejí postavy k životu a dodávají filmu další rozměr. Jejich výkony jsou vtipné, dojemné a často i provokativní, čímž diváka neustále drží v napětí a zájmu o děj. 'Muži, co zírají na kozy' je filmem, který si zaslouží být viděn nejen kvůli své zábavě, ale i kvůli své hlubší myšlence a reflexi nad lidskými vztahy a kulturou. Je to film, který vás pobaví, ale zároveň vás i donutí zamyslet se nad světem kolem sebe." ()