Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

FilipKooo19

Ak niekto hľadá návod, ako so štyrmi skvelými hercami a jednou vynikajúcou pesničkou natočiť úplnú sračku, tak tu ho má ... Prajem príjemné sledovanie :) ()

fimler

Tak tenhle film jsem pořeboval! Fakt svěží a řekl bych, že i dost originální. Ewan i George jsou skvělí a fakt mě baví a Kevin je jak si až moc divný což se mi vůbec nelíbilo, ale to bylo asi jediné mínus tohoto filmu. ()

Plaque odpad!

Trápna a prijebaná kokotina, na ktorej nebolo vtipné absolútne nič. Vôbec mi nevadilo postaviť vtip na vesmírnychlidech.cz pôsobiacich priamo v americkej armáde. Nevadili mi ani tie prakokotné meditačné vsuvky, ktoré nemali vôbec žiaden zmysel. Vadilo mi, že ma nalákali na poriadny ansábel špičkových hercov, aby som sa hodinu a pol totálne nudil, neustále sa hmýril na gauči, sledoval každých tridsať sekúnd hodiny a otváral tlamu ako nejaká lama. ()

Parabot

Film Muži, co zírají na kozy, mám velmi rád a docela pravidelně se k němu vracím. Docela rozumím, proč jej valná část diváků nedává. Obsahuje totiž velice specifický a neotřelý absurdní metahumor. Takový, kdy herci se zcela vážnou tváří, ba dokonce přirozeným entuziasmem, říkají divné věci, dělají divné věci a procházejí divnými situacemi. A režisér to divákovi absencí povelů typu, "Pozor, teď bude vtip!" neusnadňuje. Takže ten, kdo očekává konvenční řachandu, musí být zákonitě zklamán. Vlastně mě baví i představa, toho množství pokažených rande, když muži zírající na kozy šli v kinech. Zatím, co chlapec s plánem, že nažene plusové body, když zavede dívku na komedii s šarmantním Clooneym a sexy Evanem, následující den v posilce fabuluje o úspěšném večeru alfasamce, tak ona to další den popisuje spolupracovnici následujícím způsobem: "Včera mě Honza vzal na nějaký nový film s Evanem McGregorem a to byla taková blbost. Vůbec to nebylo vtipné. Pořád tam jezdili po poušti, v kasárnách si blikali červeným světlem do očí a snažili se jakože ovládat věci myslí, cvičili něco jak jógu a tak nezáživně, že jsem normálně usnula. Jako vůbec nevím, co to mělo znamenat. A to mě Karel zval na Kryštofy." ()

husak_k

Pokud jste měli po ruce zelená skripta co mají 420 stran, film je za 3 hvězdy, pokud ne, za 2. Tak či tak je to strašná zhovadělost s chaotickým scénářem a slabými vtipy. 40% ()

Vozataj

Na tento film se se těšil, avšak po zkouknutí jsem byl zklamán. Vše úsměvné bylo ukázáno v traileru. Zbytek jsem nějak nepochopil...Slušné jsou narážky na rytíře Jedi a dotyk smrti:-) ()

rigby

Výběrové herecké obsazení, trochu tajemna, trochu fantasy, trochu válečného prachu, trochu humoru. Ale nějak to nefunguje a byl jsem rád, že tato nudná slátanina skončila. ()

soltak

Neotřelé, zajímavé, skvěle obsazené. Ale od takových herců, zábavného traileru a dobrého námětu jsem čekal mnohem více. Takhle jsem zklamán. I přesto si Muži, co zírají na kozy zaslouží 3*. ()

mouzi

pi*ovina, na kterou nema smysl chodit do kina.. 2 * jen za obsazeni, ktere se hned tak nevidi.. herecke vykony i film celkove staly za prd ()

Mawete

Naprostý unikát. Takto bizarní film jsem už dlouho neviděl. Taky jsem se takhle nepobavil už dost dlouho. Čtyři hvězdičky jsou zasloužené. ()

Insomniac

Jednorázovka cez ktorú preplávate bez väčšieho vzrušenia. Výborné obsadenie, no to je asi tak všetko. Chýba tomu šmrnc, lepší spád, viac srandy a prepracovanejší a trochu menej nudiaci scenár. A keď už človek čaká aspoň na kvalitný záver, tak nepríde nič len koniec. V podstate takééé.... o ničom. ()

huasca

Naprosto osvěžující skvělá prča, je to stejná sranda jako herci v pralese aneb Tropická bouře - taky tolik nastrkaných hereckých es, jakoby se přijeli poveselit a udělat si srandu z užití psychotroniky ve vojsku. Vypadá to, jakože se už o využití paranormálních jevů ve vojsku tam za mořem něco ví, když už se z toho dělá prča, tady u nás jsem o tom nic oficiálně neslyšela, takže mi zatím všechno přijde jako "Hmota je prvotní.."jak jsem se ještě svého času učila definici od syfilitika Lenina.At žijí paranormální jevy ! ()

popo666

NEvsedny film. Clooney to taha od zaciatku az po koniec. Dobre momenty sa striedali s hluchymi, takze viac ako *** filmu nedavam. ()

Ajay

Rozhodně zajímavej námět, který není tuctový, možná kdyby se režie ujal někdo jiný, byl by to nářez, takhle to jen plyne a plyne. No nic jdu rozhánět mraky, udržuje mě to ve střehu!!! :) ()

E.T.Martin

Are you experienced? Hair versus Hvězdné války versus Po přečtení spalte, aneb psychedelická mírně konspirační komedie s hvězdným obsazením, kterou si podstatně více užijí ti, kdo "experienced" jsou. ()