Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

st.jim

Originální příběh, hvězdné herecké obsazení a perfektně zahráno. George a Ewan vytvořili parádní dvojku. Ale potenciál celého nápadu mi přišel nějak nevyužit. Myslím, že z těch koz se dalo vymačkat víc. Můj pocit je takový, že to bylo asi divně sestříhané. Na můj vkus až moc vyprávěčské. A vím minimálně o dvou scénách použitých v traileru, které se ve filmu vůbec neobjevily. ()

Sonnik

No goats. No glory. Herecká elita v antimilitaristické parodii. Bavil jsem se solidně, i když ze všech těch jmen prakticky baví jenom Clooney a Stephen Lang, jehož postava měla dostat mnohem víc prostoru. Celkově je námět skvělý a dobrých hlášek taky není málo, ale jako celek to moc nefunguje, děj je takový rozháráný a celkově mi chyběly nějaké opravdu zapamatovatelné momenty. Za pár dní si na ty kozy už ani nevzpomenu. "Dear Mother Earth... I will drink your blue waters... and eat your green skin." ()

Týnkaa

Tak já nevím, kdybych mohla hodnotit jen podle názvu tak je to bez řečí jasně 5*, ale když tady se nehodnotí názvy ale filmy, tak holt musím s * dolů... protože zas až tak parádní, jak jsem čekala, to nebylo... sem tam to sranda byla, to zas jo... ale... je zde to ale... rozhodovala jsem se mezi silnější 3* a slabšíma 4* ale za nápad a za Clooneyho dám ty 4*. Uf a je to... byla to makačka se rozhodnout :D :) ()

KanjiVital

Tak na tuhle "komedii" jsem se opravdu moc těšil, ale po shlédnutí u mě převládá spíš velké zklamání. Ono tam toho k zasmání opravdu moc není, pomineme-li scény s Dudem a LSD, které jediné stály za to. Myslím si, že právě herecké výkony Bridgese, Clooneyho a Spaceyho drží tento film nad hranicí odpadu. McGregor na mě opět působí nechutným slizkým až slaďoušským dojmem, zřejmě osobní nenávist. Jedná se o naprosto nenáročný film s opravdu prostým dějem od kterého (narozdíl ode mě) nic velkého nečekejte. ()

Sfinkter

Skvělí herci ve slabém odvaru kdoví jakého žánru. Film má možná hlavu, možná i patu, ale je to slepené tak chabým pojivem, že jsem se přetěžko pokoušel bavit. Nejlepší na celém filmu je písnička More Than A Feeling. ()

Mrkvič

Parádní odreagování. Film vcelku o ničem a přesto překypující nápady. Hodně svérázný humor, jenž nemusí padnout úplně každému. Občas jsem teda netušil, co se z toho nakonec opravdu vyklube, zda Baron Prášil nebo Forest Gump (nakonec se z toho vlastně ani nic nevyklubalo). Herecké obsazení ale parádní, suprová hodba v pozadí, a několik dokonalých scén, u kterých jsem se válel smíchy. ()

DaUr

Už jen za Saddáma v seznamu herců... =) Ne. Film je zajímavý. Rozhodně zajímavý. Herci skvělí, do jednoho, hudba taky. Humoru dost, a to že kvalitního. Ale... do 5-ti * něco chybí. Něco málo, ale chybí. Řekněme tedy 85%. ()

plechulka

V tomhle filmu jsou všichni pánové (i kozy - obzvlášť ta první chudinka....) tak dobří, že mě mrzelo, že je to jen tak málo ulítlé.... respektive ulítlé to je, ale pořád jsem měla pocit, že s tímhle amsámblem by šlo natočit daleko větší pecku.... jak je vidět na procentech hodnocení všech uživatelů (61%), nejsem sama.... ()

baruss

Nehorázne dobrá komédia. Štýl humoru, ktorý mi sedí, žiadne trápnosti, proste paráda. GENIÁLNY SCENÁR ()

Honzíno

Trailer vás vyloženě navnadí a ukáže bohužel skoro všechny humorné scény.. Navíc se jedná o další z těch filmů, který je úplně jiný, než by se dalo čekat z traileru. Dost často bývá toto překvapení příjemné, zde bohužel není. Stejně jsou TMWSAG lehkým nadprůměrem. ()

DivX

Už název mě dostal. Super tajná vojenská organizace pro výcvik Jedáiů... Pokud se chcete naučit zabíjet kozy pouhým pohledem nebo běhat skrze zdi, stačí jen zaslat přihlášku. George Clooney a Ewan McGregor se výborně doplňují a chrlí jednu blbost za druhou. Dlouho jsem se takhle nezasmál. 75% ()

LiborGondek

Nevím, ale čekal jsem od dvojice Clooney, McGregor asi opravdu o trochu víc. Komedie se podle mě moc nekoná... Hodnotím slabších 40% ()

Javad

Niekoľko fajn gagov. Veľmi slabučký scenár. Obrovské sklamanie aj napriek tomu že som očakával priemernú komédiu. ()

ivan bohatyr

Celková zmatenost filmu a spousta dobrých nápadů, které jsou zkombinované až přespříliš a tak nevytváří nic speciálního, vede bohužel k průměrnému filmu. Elitní jednotka s nadlidskými cíly trénovaná no kozách asi je toho moc najednou, ale i tak se z toho dalo dostat víc. ()

KitFisto

Takové obsazení a nic z toho . Nuda od začátku do konce založená na tom jak se stát Jedim a vycvičit super schopnosti. ()