Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

stuj

Hehe, trochu jiný styl komedie, než ty, který se poslední dobou dělají - takže příjemná změna. Drsné vojenské prostředí vs. rytíři Jedi a Ewan McGregor, rozhánění mraků myslí, zfetovanej tábor vojáků v Irácké poušti atd. To vše v trochu absurdním humoru. Také hvězdné obsazení udělá svoje. Před koncem to bohužel trochu ztratí tempo a vtip, ale finále to naštěstí znovu vrátí zpět. Takže odřené 4 hvězdičky. ()

Axerron

Bohužel tenhle film fakt doplatil na to, že rozpočet asi z velké části šel na honoráře. Scénář je zmatený, vtipy většinou vyzní naprosto do prázdna (navíc ty povedené nacpali do traileru, takže do filmu nezbylo nic), dramaturgie otřesná, námět naprosto nevyužitý... Z trailerů to vypadalo zajímavě, obsazení taky slibovalo mnohoale nějak mě tak koza, ačkoli s rozběhem, minula. ()

Latharn

Pořád jsem čekal, kdy to začne.... a v tom to skončilo. Tak nějak jsem ten film prozíral....a vlastně ani nevím o čem byl.. nebo o čem měl být. ()

JoudaCZ

Film má svoje momenty, některé velmi vtipné, a to spíš Clooneyho absurdně vážné situace než Bridgesova hippie armáda. Jako film je to však dost o ničem. Ale jako zábava na jedno zkouknutí dobré. ()

clep

Na to, že to má být komedie, jsem se všehovšudy zasmál tak 2*, 3* a to byl tak vlažný úsměv. Nejvíce mě však pobavil J. Bridges u soudu, to bylo jednou co jsem vyprsk smíchy. Ale zkrátka jsem měl asi blbou náladu nebo nevim, ale přišlo mi to spíš trapné. Téma rozhodně zajímavé, chtělo by to možná zručnejší režii a lepší scénář. 2,5* ()

Fujin

Přirovnal bych to k hodinu a půl trvajícímu žvýkání sena. Hvězdičku za slušné herce a hvězdičku za hezké momenty jako: probíhání stěnou, rozhánění mraků, intiutivní rozhodování a další... ()

ales.he

Že mně nepřekvapuje, že v tom hraje Clooney ! Ve filmu se vyskytuje opravdu řada úsměvných situlací a scén a minimálně první půle filmu je originální vtipná a vydařená. Bohužel s blížícím se koncem se film začíná dějově místy rozpadat. Ale stále lepší 3. ()

dadiak22

Dosť netradičná komédia, o kozách, na prvý pohľad to mohlo byť zaujímavé ale na druhý kravina, bez nejakej zaujímavej myšlienky síce tam občas bola ale prišlo mi to dosť nereálne. Cloony hrá akože nejakého paranormálného vojaka či čo. Vyššie hodnotenie dával len kvôli Clooneymu a McCragorovi. Čakal som viac. Na konci filmu som sa cítil ako by som bol v blázinci. Sklamanie. 50% ()

scaletom

Na základě čeho přišel kdokoli na tvrzení, že se jedná o komedii?? Možná jsem suchar, možná mi nepřijde jako bomba humor, že se někdo sjede LSD (HEHEHEHEHEHEEEEE), ale za mě nic moc. Ale odpad to není - na to jsou jiní adepti.. Odpovídá ceně DVD - nicméně - jít na to do kina by asi bylo zklamání. Přijde mi, že Clooney jde dost dolů s výběrem filmů. ()

vitrouš

Úžasná paranormální komedie se zvláštními vlastnostmi. Už první scéna mě dostala, hned jsem věděl, že tohle bude prostě skvělý! A Jeff Bridges a George Clooney jsou opravdu Jediové, o tom žádná!! A je to dobře, protože v tomhle světě jsou kurva potřeba. Spoustě lidí tenhle film asi nesedne, ale u mě vytvořil skvělou náladu na celý den a to se počítá!!! Já bych snad dal i za ****** ()

JUX

Mela to bejt komedie, nebo satirickej 'sleh', nebo neco vaznyho protivalecnyho? Kazdopadne to byl na 90 minutach promrhanej genialni napad se skvostnym obsazenim. Nejlepsi scenky byly uz v traileru a asi se hodne strihalo. Velka skoda ()

Honzyg

Co tím vším chtěl autor říct? To že má být komedie? Či snad satira? Asi mi chybí LSD protože já se takřka nezasmál. Jedna z mála humorných věcí je, že v tomto snímku o rytířích JEDI hraje tak velkou roli Ewan McGregor. Ale jinak nevidím jediný důvod, proč bych se na tuhle slátaninu měl kdy podívat znovu. Snaha vyhnout se mainstreemu byla v tomto případě velmi úspěšná. Výsledkem je bohužel nuda. Že by se na tom podepsal i český dabing? ()

mn007

Premárnená šanca - skvelé obsadenie, originálny námet, scenár a jeho realizácia tragické. Pár skvelých momentov, zvyšok bezradnosť, škoda. ()

Candyman6

Tak od tohoto filmu jsem čekal daleko víc. Námět je perfektní, tam to ale bohužel končí...ale musim uznat, že to pár světlých míst mělo např. když Clooney uprostřed pouště rozhání myslí mraky. ()