Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

DivX

Tady nejde nic vyčíst ani uznat. Tenhle film se vám buď líbit bude nebo ne. Já mám smíšené pocity. Je to slátanina japonských bojových umění, druhé světové války přes sci-fi technologie až po draky. Jediné co uznám je to, že Emily Browning je jedna z nekrásnějších dívek z filmů. 60% ()

Sokkk_y

Uááááu, mám pocit, že minimálně horní část mého těla, tj. oči, uši, mozek a srdce, právě prožila několikanásobný filmový orgasmus. Něco jsem očekával, ale tohle...! Tak, orgasmy vypršely, a teď se jde hodnotit realisticky, i když teda o tomhle filmu se jako o realitě nejspíš mluvit nedá. V prvních minutách jsem se opravdu ztrácel a říkal jsem si, co tím autor asi zamýšlel. Nicméně v následujících částech jsem začal chápat všechny ty surreálné, ale milé, věcičky okolo všech dračic. Připočteme hudbu a vizuální stránku, která hrála víc než kurevsky velkou roli, a máme tu kvalitní práci s peroxidkou v přední linii. Jo, já jem si to užil... a až někdy naberu síly, užiju si to s chutí znovu. ()

ecceHOMMO

Celkovo nie príliš podarený ikeď uletený, avšak tak trocha nezmyselný film. Reálny príbeh slabý, určite nosnou časťou mali byť fantazijné výlety, avšak tie po čase prestavajú baviť (fantázia okolo nacistov je už vrcholom nevkusu, neskôr aspoň na chvíľu to zachraňuje úvodný vstup boja s robotmi ala Ja robot)., pretože sú opakovaním tých istých postupov (ešte k tomu ukradnutých z iných filmov). Rozhodne ako plus hodnotím hudbu a potom jedine záverečné slová, ktoré postavia celý príbeh na vyšší piedestál ( dajú filmu zmysel). Tieto slová ma donútili váhať medzi ** a *** hviezdičkami, ale vyhral zdravý úsudok. ()

Gothar

1* za hudbu, zvyšok išiel úplne mimo mňa. Pripadalo mi to tak, že už pred prvou bojovou scénou tam bolo viac počítačových efektov ako v celej sérii Star Wars dokopy...to sa dnes filmárom nechce robiť ani skutočný dážď? A ako raz povedal Vočko zo Simpsonovcov: "Samoúčelná úchylárna." Mne to neprišlo ani ako vizuálne orgie, v tejto oblasti u mňa omnoho lepšie fungovali Transformeri alebo Tron. ()

Haretix

Od režiséra 300 sem čekal fakt více, hodně velké zklamání a to začátek filmu byl slibný, ale pak hrůza po všech stránkách. ()

Mr.Bulanek

Prvnich 10 minut sem porad sedel a dival a nechapal o cem to vlastne je.Prvni "LightPunkovy" tanec nebyl spatny ba byl dobry. Ale jakmile se rozjel druhy "SteamPunkovy" tanec tak jsem si pral ji videt. Pri tretim "DustPunkovem" tanci jsem ji fandil a pridaval se do tance. A pri ctvrtem "RobotPunkovem" tanci sem si rikal zahod katanu a vem si svetelny mec. No a na konci vse krasne objasneno. A zaverem, film je podtrzen skvelym soundtrakcem, takze ktera slecna si pujde se mnou zatancit pripadne mi zatanci?? Hodnoceni rozlezeno a jelikoz me soundtrack natolik uchvatil ze si ho poustim coz normalne nedelam az na dve vyjimky, ktere jsou Je to fajn z Koure a Power of love z Back to the Future, takze davam za 5* ()

Bobik9

Po vizuální stránce je to naprostá nádhera. Zack Snyder režíroval opravdu popřádně proletený snímek, u kterého nevím, co bylo vlastně tou hlavní podstatou. Jestli se tvůrci snažili zaujmout jen vizuální stránkou, nebo hudbou, nebo prolínáním světů fantazie a reality, nebo smutným koncem. Ať tak nebo tak, mně se to líbilo. Příjemně to utíkalo, protože děj byl dostatečně akční a svižný. Snad jen to trochu lépe obsadit a byl by to hit. ()

Honzíno

Zbytečný film. Pro mě. Snyder sám totálně mrhá svým potenciálem. Proč? Nebyl jsem schopný to dokoukat, nakonec jsem to dokázal ale na 6x, 7x ? Zacku, ukaž, že víš, že tohle byl krok mimo. ()

LiborGondek

I když je ve filmu Sucker Punch ukryt velice zajímavý a silný příběh, je podáván naprosto chaotickým způsobem. Ano, na oko je to možná hezké, když v jedné scéně máme starověké rytíře, v další scény z Já, robot a to všechno se prolíná ještě s druhou světovou. Ale kdo se v tom má sakra vyznat?? Dějová linie filmu skáče jak blecha sem a tam a celá stěžejní myšlenka je potlačena, nebo možná spíš úplně zabita. Škoda, film měl rozhodně mnohem větší potenciál. Jediné, co bych vyzdvihl jsou již zmíněné efekty (v kombinace s HD rozlišením to vypadalo opravdu hezky) a velmi dobrý hudební doprovod, který přidává nejen na dramatičnosti. 65% ()

JimmyII

Takhle vypadá guilty pleasure fantazie každého chlapa - proto patří obrovský dík Zacku Snyderovi, že ji natočil. Obsadil neuvěřitelně sexy, ale uvěřitelné herečky, rozezněl parádní muzikou, vyšperkoval skvělým vizuálem (ačkoliv bych si víc pohrál s barevností jednotlivých světů - je trošku na jedno brdo) a vrhnul mezi slintající nerdy. Paráda. ()

Dado

Tak toto išlo takmer úplne mimo mňa a keby sa ešte k tomu v hlavných rolách objavili muži, asi by som vážne uvažoval ešte o nižšom hodnotení bez ohľadu na zaujímavé a pútavé akčné pasáže. (40%) ()

skrblik007

Tak tohle si nechám líbit! Zack Snyder vykrádá všechny možné filmové triky (zpomalovačky, zrychlovačky, skoky, souboje s katanou) a vytváří z nich (za přiměřený rozpočet) vizuální orgie nejen pro geeky a nerdy. Bloncka v podvazkách a minisukni se svýma kamarádkama prochází herníma levelama a kosí zlobry, zombie-nácky, roboty a draky. Narozdíl od 300 mi režisérův styl nejen že nevadí, dokonce se mi moc líbí. Tento styl a choreografie bitek v kombinaci se skvělým rock/elektro soundtrackem, hezkýma holkama a tunama vystřílených nábojů dává velmi zábavný film. Škoda jen té omáčky kolem, ta je dost nelogická, zbytečně zamotaná, dialogy v ní jsou bez šťávy, nemluvě o nějaké akci. Naštěstí je těch snových scén dost. ()

Mr.Husts

Neuvěřitelná sračka s nulou děje a bez náznaku logiky, ovšem s luxusní vizuální stránkou, skvěle zakomponovanou hudbou a tím blonďatým sexy cukříkem v hlavní roli, který mi způsoboval spolu s dalšími slečnami ve filmu větší těsno v kalhotech než krátkometrážní snímky na freevideu. Navíc oceňuju originalitu Snydera a jeho odvahu natočit absolutní šílenost, spousta lidí to odsoudí, ale podle mě je třeba si těhle experimentů cenit, jinak za chvíli nebudeme chodit do kina na nic jiného než na filmy s nudným, předvídatelným dějem, americkým slaďoučkým koncem a Sandrou Bullock v hlavní roli. ()

Ryuuhei

Ani pořádně nevím, odkud začít, protože jde o velice zvláštní film. Dějová linka je na jednu stranu jasná. Hlavní hrdinka je proti své vůli umístěna do blázince, který ale doopravdy není blázincem, nýbrž nevěstincem, ze kterého se pokusí s pomocí několika dalších uvězněných dívek uprchnout. Během toho a svých tanečních vystoupení ale upadá do stavu, kdy se ocitá v jiných světech a situacích, které na jednu stranu působí irelevantně, na druhou odpovídají tomu, co se zrovna děje v reálné rovině. Takže stylový boj proti mechanickým zombie nacistům, nebo proti hordě robotů, je zde vcelku „normálním“ a zatraceně dobře zpracovaným jevem. Mimo to, inspirace japonskými vzory evidentní, už jen fetišistickými kostýmky, pózami a vůbec stylem zpracování. To se dostávám i k tomu, že obsadit Emilku do takovéto hlavní role je pro jejího fanouška požehnáním - vypadá zde naprosto úchvatně. Už jen ona byla pro mě osobně tím hlavním lákadlem a důvodem, proč jsem doslova musel tento film vidět. Obecně ale, spíš se film motal v místy méně záživné vizuální změti a popravdě, nakonec jsem to vyvrbení vlastně moc nepobral. Ale jo, za zhlédnutí to stálo. 65% ()

BROKEN_

Tohle mohl vymyslet jen Zack Snyder. Je to absolutně šílený, a tak trochu to nedává smysl, jenže je to kurevsky epický, a koukatelný. Úžasná akce, s výbornými triky, a nadupaný soundtrack. Všechny holky mě bavily a přál jsem si aby to zvládly, o to víc jsem s nimi prožíval napínavé scény, to zkrátka potom víc funguje ten film. Máme tady 4 akční scény, a každá je super. První, je se Samurajama. Druhá s nacistickou armádou, třetí ve stylu Pána prstenů, a poslední ve vlaku. Všechny mají něco do sebe, ale jedna věc je spojuje, TA EPIČNOST. ZACK SNYDER JE BŮH!! Posledních 20 minut jsem byl úplně bez sebe, a celý se to tak domotalo že jsem byl na konci hodně spokojen s výsledkem filmu. A to je co říct, protože jsem to vůbec nechápal. Vypněte mozek, i když je pravda že v tom budete mít guláš, tak se aspon budete bavit. Solidní 4 hvězdy. ()

Qitek

Rádoby metaforická, rádoby feministická, rádoby přiznaně braková… Sračka. Bez srdce, brz invence na oko okázalá nudná slowmotion akce, která bere dech maximálně tím, jak je nezáživná a působící jako cutscény z playstation videohry. A aby to nebylo málo, strká se slowmotion i do neakčních scén, kde za doprovodu nudných coverů dělá film ramena, jako by byl mega cool and dark. Celkem kolosální trapas na Zacka. Snad nebude tento styl brousit i s dalšími kousky. ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)