Film 13 přináší příběh bezelstného mladého dělníka, který ukradl obálku, jež v sobě ukrývá návod na zázračné zbohatnutí. Mladík se tak nevědomky ocitá ve společnosti nebezpečných tajných hráčů, kteří hrají podivnou hru, kde se dá hodně vyhrát, ale ještě víc ztratit. 13 – to je strhující příběh o štěstí, příležitosti, ztrátě nevinnosti a vztahu mezi mocí a penězi. (oficiální text distributora)

PORTER44

Slušný jatka, hra jak na popravišti ,17 lidí hraje ruskou ruletu stoupnou si za sebe a na míří zbraň tomu dalšímu na hlavu a až dá fanatický rozhodčí pokyn zmáčknou spoušť a už padaj mrtvoly,a další kolo znovu a k tomu tam hrají docela známí herci,brutalní  hra a šéfové si mastí kapsy. ()

Fujin

Balada o ruské ruletě s hvězdným obsazením, ale dějově je to prázdnější. Námět zajímavý, ale něco tomu chybí. ()

Hazding

Keď so videl hodnotenia, mal som z toho zlý pocit. Teraz, keď mám túto skúsenosť za sebou, som iba zmätený, lebo mi absolútne nejde do hlavy, v čom má toľko ľudí problém s týmto kúskom. Film pomerne rýchlo odsýpa hoci to nie je akčný film, postavy sú sympatické, nekonajú iracionálne a človeku na nich záleží, zápletka ani scenár nie sú dáko nezmyselné a popravde len ťažko sa mi hľadali dáke plotholy či logické diery. Film je pekne natočený, má solídnu atmosféru a herci odvádzajú slušnú prácu, hoci chápem že niekto by mohol čakať niečo viac vzhľadom k hviezdnemu obsadeniu. 70% ()