Film 13 přináší příběh bezelstného mladého dělníka, který ukradl obálku, jež v sobě ukrývá návod na zázračné zbohatnutí. Mladík se tak nevědomky ocitá ve společnosti nebezpečných tajných hráčů, kteří hrají podivnou hru, kde se dá hodně vyhrát, ale ještě víc ztratit. 13 – to je strhující příběh o štěstí, příležitosti, ztrátě nevinnosti a vztahu mezi mocí a penězi. (oficiální text distributora)

brodži

Začínalo to zajímavě. Opravdu jsem čekal, co z tohoto snímku vyleze ale pak se jen najednou ukázalo, že neustále se příběh opakuje. Tvrdost, strach a nabubřelost při honbě za mamonem. Poslední minuty byli již natolik nudné, že jsem chtěl brečet. 3* ()

burton-ka

Myslim, že remake 13 se dosti povedl... Máte chut' na hru? Což takhle zandat člověče nezlob se zpátky do šuplíku a zahrát si starou dobrou... ruskou ruletu. Jakmile se světlo rozsvítí, můžeme začít hrát! :) ()

Midnighton

Ten kluk to hraje perfektně, člověk si připadá, jako že stojí přímo vedle něj. Tohle je famozní drama, kde nejde jen o slzy, ale o napětí a víru. Atmosféra ze "hry" je reálná, což se málokdy tak dobře podaří. 100%, rozhodně doporučuji všem, co někdy o té Ruské ruletě uvažovali. Tohle Vám zvážní tvář. ()

jopal

Kedze som ziadny povodny film nevidel a nevedel, ze ide o remake, som si to cele uzival a skonstatoval, ze by som ozaj nemal odvahu dat sa na taketo nieco... Napatie az do sameho konca. ()

Retimo

Padesátník by se měl učit od rozhodčího,jak vypadá "položit" se do role.Příště ještě zkusím původní verzy,protože mám pocit,že známější herci tomuhle filmu jenom škodí. ()

mekaka

Jednoducho neviem, ako okomentovať tento film...Herecké výkony ok, kamera, strih, hudba tiež, no námet? Originálny, to určite, ale...Jednoducho si to pozrite... ()

Saxos

Ze všech těch filmů o ruské ruletě nebo o plnění hnusných úkolů za velký prachy asi nejlepší. Žádné zdržování stupňujícímase úkolama typu sněz blitky, zkopej číšníka, bodni nožem souseda apod. Tady se jede od prvního kola rovnou s kulkou do hlavy a kdo zmáčkne spoušť nejdřív má ještě větší naději, že přežije. ()

blezg

Úvodních 20 minut mohlo mít 20 vteřin. Hlavní "hrdina" nepasuje do chvíle než začne drama, nejde mu věřit a je sympatickej jak jebák na zádech. Mickey Rourke, Ray Winstone a strejdové okolo jsou naopak výborní. Povedené drama. Vizuál nebo možná jen filtr mi nesedí, takže mě film sere a to není a nemůže být ono :) ()

ALchemik

U tohoto filmu jsem byl rád i za reklamní bloky. Na chvíli se uvolnilo napětí, které ve mně vyvolávalo čekání na to, jestli dostane třináctka kulku do hlavy...Ten konec pak byl docela drsnej. ()

brasek

Nechápem... Géla Babluani natočil remake vlastného filmu? To naozaj nemal už iný nápad? Niečo pridať naviac, niečo odobrať a vyšperkovať príbeh? Snímok nie je zlý, ale chýba mi tam také veľké skvostné prekvapenie vo finále snímku. ()

peju

Proč předělávat film k horšímu? Změny skoro žádné a ty malé rozhodně nepomůžou, ba snad naopak. Ve srovnání s původním snímkem nechápu smysl tohotu remaku. Naprosto zbytečný film. ()

Mukade

SPOILER - tupý záver. mám veľa penežov a naháňajú ma? tak isto sadnem do vlaku v nezmenenej vizáži. trápne. a keď už akože mal byť taký tupec, tak ho takého mali vykresliť už aj predtým. je to *uuujovina ()

matthew_tv

Dal by som tak 3.5 hviezdičiek, no keďže sa zaokrúhľuje hore,tak štyri... Na to, že bol film so Stathamom som čakal nejakú tú bitku, poprípade iný druh akcie... No vzhľadom na to, že bol len vo vedľajšej roli je to akceptovateľné ... Film bol spracovaný pomerne dobre, čo mi však chýbalo bol nejaký iný zámer, teda pohľad na natešenú matku...Žáner je však dráma, takže radšej mlčím :D Ináč som spokojný xD ()

Zdenecek

Ale jo, šlo to. Nic proti tomu filmu nemám. Skvělé obsazení a perfektně mě to zachránilo od nudy. Na jedno zkouknutí dobrý. ()