Série(6) / Epizody(71)

Krátkometrážní internetový seriál zachycuje osudy skupiny hráčů nejmenované online hry. Ti se mezi sebou zpočátku znají pouze skrze své virtuální avatary a jakákoliv interakce v reálném světě je pro ně takřka nemyslitelná. To všechno se ale rázem změní, když se společensky nepříliš obratný Zaboo (Sandeep Parikh) rozhodne, že on a léčitelka gildy Codex (Felicia Day) jsou jeden druhému souzeni, a k jejímu zděšení se k ní bez ohlášení nastěhuje. (Eterninox)

Dartdevil

Čistě náhodou jsem na tenhle miniseriálek narazil, za den jsem zkouknul všechny 3 série, a okamžitě putuje do mé top10 seriálů. Pro ty, kteří se v problematice pohybují (jako já :-), kult po prvních pár dílech. Spousta ultra vtipných situací, a také spousta pravdivých věcí. Však také Felicia v jednom rozhovoru přiznala, že dva roky díky World of Warcraft nevěděla o světě.... ()

Chrlič

Samozřejmě, že se mi to líbí, když jsem MMO hrál a ke hrám všeobecně mám blízko. Je to vtipný, je to vtipný a... Je to vtipný! A Felicia Day pořád válí! ()

Ceberus

Seriál, který se veze na vlně popularity nerdských seriálů (IT Crowd, BBT apod.) Felicia Day od něj odrazila svou malou pisatelskou a hereckou kariéru. Čím populárnějším se seriál stává, tím populárnější tváře také přitahuje v rolích speciálních hostů. Tím nejstabilnějším je patrně Wil Wheaton (Wesley Crusher z TNG), který se momentálně s Felicií podílí na tvorbě show o stolních hrách TableTop. ()

Heinz93

Asi nejlepší webseriál, který jsem kdy viděl. Felicia Day předvádí nadstandardní herecké výkony a ještě se na ni skvěle dívá. Pro každého člověka, co kdy hrál WoW nebo podobnou MMORPG hru, v podstatě povinnost. ()

zElina

Na to jak strašně nesnáším wowko tak tohle je prostě pecka a to do černého. Člověk by u toho měl brečet, ale nejde to:-) ()

DaveSmith

Nejsem a nikdy jsem nebyl hráč MMORPG a tak si myslím, že se u tohohle seriálku pobaví i normální průměrnej člověk. Jde prakticky o téměř amatérský seriál, který tvoří sami herci a který financují převážně z příspěvků nejvěrnějších fanoušků. Smozřejmě nejvíc mě baví krásná a sympatická Felicia Day, která je autorkou velké části scénáře a sama je tvůrkyní tohoto příběhu. 80% ()

smajliss

Nedokážu si představit, že to bude bavit širokou masu, nicméně u cílové skupiny počítačový hráči boduje a semtam i rozesmívá. ()

Zl0

Naschvál dávam 4* - pre MMORPG a hlavne WoW fanúšikov je to pecka plná scénok kde sa nájdu a zasmejú aj sami na sebe. Pre tých ostatných asi nepochopiteľná blbosť a divím sa že nevidím ani jedno hodnotenie "odpad" v tých top 20. Bude to buď tým že hlavná hrdinka je fakt sympaťáčka alebo skôr tým že kto nedrtil WoW to nepozná. A kto to nepozná, nehodnotí. Zaboo mi tam lezie najviac na nervy. ()

Soubi

Felicia...hmm :) Je to celkem sranda a i když jsem na hry stylu WoW nikdy nebyl, smál jsem se celkem často a od srdce. A se mnou se budou jistě smát všichni, kdo někdy pařili s kámoši něco po netu. Ta holčina má talent .) ()

Vämpiriüs

Povedená websérie, která dokáže člověka pobavit. Určitou výhodu mají hráči MMORPG hry World of Warcraft, jelikož chápou postavy seriálu a jejich přístup ke hře. Bohužel některé události jsou při pokusu o vtip místy spíše trapné. Jediný klad je snad Felicie Day jenž má místy parádní grimasy, které člověka dovedou rozesmát. ()

Borecz

Skvělé! Vynikající nápad s parádním zpracováním a především geniálními "hereckými výkony" dělají z tohoto webového seriálu úžasnou podívanou pro každého, kdo aspoň jednou hrál MMORPG, ale nestal se na něm závislým. Vzhledem k tomu, že patřím k mezi takové lidi, perfektně jsem si vychutnal každou narážku, kterou na účet hráčů seriál udělal (a že jich bylo!). Tímto seriálem jsem byl skutečně příjemně překvapen ("Surprise'd"). P.S.: Nesmím zapomenou zmínit "hlavní hrdinku" Felicii Day aka Codex, která má nemalou zásluhu na tom, že se na seriál tak dobře kouká :-) ()

redXIII

Bohužel od třetí série dál až neuvěřitelný úpadek. Pátá už je jednoznačně odpad, který nezachrání ani Nathan Fillion. ()

Snapphanar

Občas, až zabloudíte na youtube a nebudete vědět, co s časem, podívejte se na The Guild. Jen si někteří dejte pozor, aby jste se alespoň okrajově v hlavních hrdinech tohoto seriálu nepoznali. I když... Kdyby poznali, trávíte čas jistě na jiných serverech a víte i co s časem.... ()

Plague.

Z filmařského hlediska si asi seriál 5* nezaslouží, možná až jeho poslední sezóny se blíží standardu. Jenže prostředí, které mapuje ze seriálu dělá něco naprosto výjimečného. ()

TheNext

Jednoducho skvelý seriál a každý hráč hier si ho jednoznačne užije. No neuškodilo by ak by jednotlivé časti mali aspoň 15 minút. Ale ako sa vravím všetkého dobrého veľa škodí, a možno by to platilo aj v tomto prípade. ()