• DaViD´82
  ***

  Věřím, že MMORPG hráčům v tomhle přes noc vyrostla jasná kultovka, ze které budou citacemi zahlcovat diskuzní fóra ještě o mnoho měsíčních poplatků později. Pro mě se tu sice tu a tam také najde něco k pousmání (striptérka s děckama, máti "hindu-židovského" týpka), ale nic víc. A nebýt roztomilé Felicie, tak ani nevím zda bych vydržel až do konce.(25.11.2008)

 • Hobitek4U
  ****

  Po druhé sérii musím zvednout na 4* a třetí vypadá že si kvalitu udrží. Tento webseríál pochopí asi jenom menší geekové. Po shlédnutí všech sérií počet hvězdiček neměním, kvalita byla po celou dobu.(27.7.2010)

 • dr.horrible
  ****

  BBT level 2.A ak som to hovoril už pri Horribleovi,tu to platí dvojnásobne: Felicia Day je proste snooch!Po prvej sérii 80% a to som v živote nehral Warcraft(25.11.2012)

 • M.a.t.t.
  ****

  Medzi web-serialmi jasná špička disponujúca presným castingom a s pribúdajúcim časom aj čoraz kvalitnejším spracovaním. The Guild je vlastne dôkazom, že s dobrým námetom a zápalom pre vec, môže aj on-line seriál triumfovať nad vysokorozpočtovými televíznymi projektami - za predpokladu, že vám sadnú atypické postavy. Viac tu(6.3.2011)

 • DJ Obelix
  *****

  Tak tohle jsem nečekal. O Guild jsem průběžně slýchal zhruba dva roky, ale nikdy jsem mu nevěnoval pozornost. Možná i proto, že MMORPG není moje parketa (býval jsem spíš jako Riley - FPS person :-). Nicméně jsem během jednoho dne sjel všechny dosavadní díly jako chutnou malinu a nemohu se dočkat dalších. A Felicia Day? V Dr. Horriblovi byla kouzelná, ale tady si pro sebe krade každou scénu - and I like it. Been Day'd.(18.8.2010)

 • Felicia Day

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace