Série(6) / Epizody(71)

Krátkometrážní internetový seriál zachycuje osudy skupiny hráčů nejmenované online hry. Ti se mezi sebou zpočátku znají pouze skrze své virtuální avatary a jakákoliv interakce v reálném světě je pro ně takřka nemyslitelná. To všechno se ale rázem změní, když se společensky nepříliš obratný Zaboo (Sandeep Parikh) rozhodne, že on a léčitelka gildy Codex (Felicia Day) jsou jeden druhému souzeni, a k jejímu zděšení se k ní bez ohlášení nastěhuje. (Eterninox)

foxxxxy

Sentimentální vzpomínka na dny prožité mimo tuto realitu, v kůži cool night elfky huntera... Svět plný záhadných questů, napínavých a nebezpečných raidů a dungů, zábavného - ale i nudného expení, shánění epiců a vítěztví i porážek v PvP! ()

Fash

Do třetí série jsem byl více než nadšený. Bohužel od čtvrté série šla kvalita rapidně dolů a s ní i sympatičnost "hlavní" postavy Codex, kdy mě začala Felicia spíš lézt na nervy a s každým dílem jsem si víc oblíbil inda Zaboo. Velká škoda úpadku ze strany scénáře... ()

JC_Gucci

V době, kdy vycházela první série, to byl skvělý počin, který neměl obdoby. V dnešní době už to není úplně ono. Rozhodně oceňuji herecké výkony, celkovou produkci a DIY feel celého seriálu. Každá série přináší aspoň pár opravdu vtipných momentů a poslední sérii se dokonce podařilo předpovědět pár událostí, které se později opravdu staly. Zároveň se ale jedná o seriál těžce opřený o internetovou kulturu a nic na světě nestárne rychleji. Díly jsou krátké a zdarma k shlédnutí na Youtube. Pro někoho nezaslepeného nostalgií si dovedu představit lepší využití 8 hodin, které má celková stopáž, takže s doporučením bych byl velmi opatrný. ()