Série(6) / Epizody(71)

Krátkometrážní internetový seriál zachycuje osudy skupiny hráčů nejmenované online hry. Ti se mezi sebou zpočátku znají pouze skrze své virtuální avatary a jakákoliv interakce v reálném světě je pro ně takřka nemyslitelná. To všechno se ale rázem změní, když se společensky nepříliš obratný Zaboo (Sandeep Parikh) rozhodne, že on a léčitelka gildy Codex (Felicia Day) jsou jeden druhému souzeni, a k jejímu zděšení se k ní bez ohlášení nastěhuje. (Eterninox)

Mawete

Pokud nevíte co je to MMORPG, ani to nezapínejte. No ikdyž... každý díl má jen něco málo přes pět minut, tak snad tomu nebudete říkat ztráta času. Btw pokud se v nějaké z těch postav vidíte, je čas ukončit hráčskou kariéru. ()

Eruwen

Dostali mě hned na první díl - ačkoliv nic extra zajímavého co do děje, nemohla jsem přestat pouštět další a další díly. Je to nakažlivé, ale tím správným příjemným způsobem. A když člověk opravdu hraje MMO RPG, tak se neubráním říct to, že to dokonale sedí :D ()

OK11

Nanejvýše líbivý seriál. Felicia je velice šikovná, stvořila nádhernou oddychovku, která jí dokonce i vydělala. Tak se to dělá :). Nesouhlasím s některými komentáři, takže pokud jste nikdy nehráli MMO, na seriál se koukat nemusíte, nebude mít pro vás ani polovinu toho, co pro "pařany". pozn: Bez Jeffa Lewise a případných hudebních klipů by seriál obdržel tak poloviční hodnocení. ()

genSilver

Nečekal jsem že narazím na něco, co bude o MMO a upřimně mě to dostalo. Takhle jsem se nebavil dlouho . "Do You Wanna Date My Avatar? " ()

Ingredience

Upřímně doufám že "toto" vznikalo jako improvizace, potom by se daly ty pseudo-vtipné bonmoty ze začátku epizod ještě nějak pochopit, ale jestli se tenhle seriál může pyšnit nějakým scénářem tak je to vskutku průser. Herecká sestava snad s výjimkou Felicii Day nemastná, neslaná a asiatka vyloženě iritující. Zbytek humoru má vzorec alá "Prcičky," kde se akorát tak trikolóra "vulgarismy, vyměšování, sex (aneb ukažte čerstvým teenagerům všechny tyhle věci, přinejlepším pohromadě, a nadšením budou skákat ze sedaček) " přebarvila na dnes již o poznání módnější barvy MMO a YT generace. A pokud je chyba pouze na přijímači, tak mi jen zbývá na obranu dodat "Riiigs! I am too old for this stuff." ()

Olafa

Bohužel jsem se prozatím s jiným webseriály nesetkala, ale tohle je úžasné! Dobré zápletky, skvělé postavy a ještě lepší představitelé. Mňam. ()

Reyak

Pátá série seriálu moc neprospěla, to už tvůrci vařili, jak se říká, z vody. Naopak bez páté série bych seriálu dal plný počet.Mými nejoblíbenějšími postavami jsou Codex ( a tím se Felicia Day stává i mou oblíbenou herečkou :) ) a Vork. ()

Meon

Keďže pri MMORPG som strávil kus svojho života, tento žáner je v podstate moja srdcovka. Podarená komédia so sympatickými postavami(hlavne Felicia Day a Vork) ktoré mi udržali posledný týždeň úsmev na tvári. Najviac ma na seriály dostalo reálne vykreslenie charakterov postáv. Počas hrania som sám spoznal podobných ľudí, ktorí by tam kľudne zapasovali :) Napriek slabším miestam je to vážne skvelá oddychovka, pri ktorej sa dá na pár minút "vypať" a zabudnúť na problémy... Aj keď si myslím, že tento seriál neni pre každého, za seba ho môžem len odporučiť . ()

Tionois

"Já teď lžu už i vlastní webkameře!" Znají se už věky, tráví spolu víc času než s kýmkoli z vlastní rodiny, ale když se mají setkat mimo svět MMORPG her, věci se dají teprve do pohybu! Každá z hlavních postav má nějakou tu "zvláštnůstku", dohromady však tvoří téměř smrtelnou kombinaci. Zamilovala jsem si Vorka a jeho přímočarý a úsporný přístup k věci ("Na stupnici od jedné do deseti - jak moc mi závidíte můj penis?") a jak jsem dřív nemohla Claře přijít na chuť, teď už se nemůžu dočkat, s jakým novým trikem se vytasí, aby mohla zanedbávat děti i manžela. ()

botik2

Ze všech webseriálů které sleduji je Guild asi nejzajímavější. Spousta originálních nápadů, příjemné prostředí... Trochu mě mrzí styl humoru, většina věcí se vypaří a ze seriálu nezbyde nic, když se třeba 2 týdny nepodívám na nový díl, už vůbec nevím, co se vlastně dělo. Jako běžný seriál by to samozřejmě šanci obstát nemělo =) Webseriály jsou prostě jiná kategorie. ()

Mzetko

The Guild je jedním z vrcholů pomyslného trojúhelníku geekovských seriálů spolu s IT Crowd a Big Bangem. Rozhodně mohu říci, že je z nich asi takový, nemám lepší výraz - "nejšílenější". Jinak jde o poměrně zajímavý a neobvyklý seriál, který potěší a díky své délce také neubere příliš vašeho času, takže je ideální pro rozptýlení v náročném týdnu. ()

Fixa

Tak na tenhle seriál jsem narazil úplnou náhodou, když jsem se neměl na co dívat a proklikal jsem se až na online stránku. Krátká stopáž je skvělá ! Nemůže vás nudit a rychle se vám načte i pokud máte pomalejší připojení :-) I když nejsem žádný hráč, chápu myslím dost na to, aby mně seriál nepřestával bavit. Nejlepší na tom celém, jsou samozřejmě charaktery postav. Vork, jako vůdce je naprosto famózní - možná je to kvůli tomu, že se nikdy neusměje a z vážnou tváří říká věci, které vážné nejsou :-) Zaboo je zase takovej šašek, co při hledání sebe sama, dělá jeden kotrmelec za druhým. Clara je taková svině, až je to sympatický a Codex je oproti tomu, moc hodná, ale sympatická je neméně. Tinkerballa a Bladezz, jsou pro mně do počtu, ale bez nich by se tolik neposouval děj. Sečteno - před spaním si dejte 5min jednoho dílu a máte to místo večerníčku. PS: nikdy jsem nedal jen jeden díl ;-) ()

jabbo123

Skončil jsem někde na začátku druhé série a dál už to nemůžu sledovat. Občas je tam nějaká ta vtipná scénka, ale jinak je to jenom sonda do života závisláků na on-line hraní a nebýt roztomilé Felicie Day, nevydržel bych to ani tak dlouho. Opravdu, co je na tomhle seriálu tak úžasného? Čekal jsem něco jako Legend of Niel, kde se opravdu paroduje svět RPG hry, ale tady se jenom ukazuje vpodstatě naprosto reálný život ztroskotanců - samozřejmě trochu nadsazený. Ale vážně, některé scény, které mají asi být vtipné, tak vůbec vtipné nejsou, protože jsou reálné - matka, která se nestará o svoje děti, nezaměstnaný ubožák, který žije v domě bez elektřiny, looser, který je emocionálně šikanován svou matkou a tak se nastěhuje k holce po které obsesivně touží - no jediný zajímavý charakter je tam ten kluk co to umí s kartama, ta japonka není ničím zajímavá. Takže asi tak. Nesměju se a nebavím se, jestli to mám brát jako sondu, studii pak ok - ale o takových případech vím, znám závislé wowkaře, tak se na ně nepotřebuju ještě koukat na webu. ()

Jean_Calid

Je to seriál zaměřený hlavně na lidi okolo MMO her, což já nejsem (ani jsem nevěděl, co znamená MMO, dokud jsem si to nenašel na Wikipedii) a protože je to seriál, ne každý díl člověka zaujme. Některé jsou samozřejmě zajímavější, zábavnější a tak vůbec a jiné ne. Ale těch pět serií, které jsem měl možnost zhlédnout, stálo za 4*. Samozřejmě vše stojí a padá na Felicii Day, díky které jsem se k tomuto seriálu vůbec dostal. ()

Elerin

The Guild je moje srdcovka. Možná je to tím, že stejně jako Felicia (Codex/ Cyd, nebo co chcete) i já jsem propadla od dětství hrám, prošla si hromadou MMO , takže jo...tomuhle webseriálu opravdu rozumím. Jen nevím, proč mi trvalo ho ohodnotit tolik let ;) A Felicia je bezkonkurenčně bohyní všek Geeků ()