Footloose: Tanec zakázán

Zakázaný tanec

Komedie / Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2011, 109 min

• playboxguest

Naprosto debilně obsazený remake (ale vážně - tady je snad úplně každičká postava dvakrát tak nesympatická, co v originále, hlavní hrdina kór), v němž se až na výměnů traktorů za autobusy žádné inovace nekonají. Naopak, scény, které mi už v originále připadalo trapné sledovat (taneček v továrně), nabraly na skutečné trapnosti až nyní a ty ostatní jsou naprostou (a pouhou) kopií své předlohy.(25.5.2012)

• Lama.Lama

Na můj vkus je to trošku moc průhledné. Navíc mi silně nesedla Julianne Hough v roli Ariel, nebo-li dcery pastora. Co ale chci vyzdvihnout, jsou taneční kreace, kterých ve filmu není málo. Je to příjemný snímek, ale vyšší hodnocení než 3* si podle mě nezaslouží.(2.3.2012)

• mo cuishle

Příšerný. Nejhorší "taneční film" co jsem viděla. Když už vybírám neherce, kteří absolutne neumějí hrát (což bych v tanečním filmu pochopila) tak sakra aspoň vybírám tanečníky kteří umějí tancovat! O ději se zmiňovat nebudu ten nemá žádný tan.film..ale tohle je teda něco otřesnýho...Celkem 0%(27.4.2015)

• heyda

Blake Shelton si za ústřední song hvězdu zaslouží. Ostatní ani nebudu komentovat.(9.8.2013)

Děj a hlavní zápletka filmu už od počátku schazuje film na nízké hodnocení . Po taneční stránce film také neohromí. Tance je málo a není nijak okouzlující. Vtipný je film dost, jen se obávám, že spíš pro svoji absurditu. Nicméně z kina jsem odcházela s dobrou náladou. Možná to bylo jen tou atmosférou, ale budiž. 40%. Rozhodně ho ale řadím mezi remake, který nebylo nutné točit. (Los Angeles, Universal Studio)(3.1.2012)

• - V jedné ze scén odjíždí hlavní hrdina ze školní knihovny svým VW brouk, kde mu na zadní části auta chybí kryt motoru. Jakmile však přijíždí ke staré továrně, kryt už má opět na svém místě. (JARDAHONDA)

• - Julianne Hough byla během výběru představitelky role Ariel upřednostněna mimo jiné před Hayden Panettiere, Miley Cyrus nebo Amandou Bynes. (oje)

• - Film měl původně režírovat Kenny Orgeta. Odstoupil ale kvůli výši rozpočtu a kreativním neshodám. (oje)