• chaometic

Viděl jsem díl, kde holka brečela nad rakví nad svám psem. Musím dát ODPAD. Sledovat na takovéto věci.bavit se otěchto věcech. České milování je humus a nechápu proč se něco takové to odvysílá.(4.8.2015)

Stojí to za to - některé epizody bych ordinovala povinně a klidně i několikrát denně!(26.1.2011)

Priemerený dokoment o večnej téme, no záverečná skladba "Jednou to pomine" poctatne dvihla celkový dojem. 60%.(16.11.2011)

Všechny díly jsem neviděla, ale projekt se mi zdá hodně zajímavý. Pobaví, přivede k zamyšlení, určitě nenudí.(3.3.2013)

Viděl jsem jeden díl (25.01) tam nějakého staršího cikána a ten na trochu přihlouplou otázku: "Jak je možné že máte tolik dětí"? Odpověď: "No hodně jsem šukal tak se nedivte"! A prý ještě tento počet není konečný! A ke všemu stále hledá tu pravou! Od té doby dá se říct že to nepravidelně sleduji:-)(25.1.2009)