• NinadeL
  *

  Fero pro TV Barrandov a nekonečná impotence a malost... "Když vona ta Helena je prostě krásná. Proto jsem jí odpustil, že mi ukradla šaty. A teď vám, milé pipiny, prozradím, proč se zvýrazňuje to bělmo."(7.1.2010)

 • tuntavala
  *

  Nekdy je to dost mimo.(24.5.2016)

 • Iks
  ***

  Pokud chcete nahlédnout pod pokličku zvrhlíků, bláznů, divnehc lidí (všichni dohromady jsou "jiní"), je tohle pořed pro Vás. V pořadu mě nejvíc pobavil ten týpek, kterej se honosil svojí holkou "tanečnicí", a říkal u toho, že ho baví, jak nad ní chlapi slintaj - moc takhle ošklivejch holek jsem já teda neviděl. On, po vzoru Rosenberga kéru na hlavě, na sobě přívěšek supermana, vystříhaný obočí....no jo no :-) Prostě "jinej" :-) 55%.(4.9.2011)

 • ghatos
  **

  Na odpočinek to není špatné. Není tam nic extra. Když jsem poslouchal názory manželů, tak jsem zjistil, že nejšťastnější manželsví bývají ty homosexuální :) .(7.2.2010)

 • Karlos80
  ***

  Viděl jsem jeden díl (25.01) tam nějakého staršího cikána a ten na trochu přihlouplou otázku: "Jak je možné že máte tolik dětí"? Odpověď: "No hodně jsem šukal tak se nedivte"! A prý ještě tento počet není konečný! A ke všemu stále hledá tu pravou! Od té doby dá se říct že to nepravidelně sleduji:-)(25.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace