• NinadeL
  *

  Fero pro TV Barrandov a nekonečná impotence a malost... "Když vona ta Helena je prostě krásná. Proto jsem jí odpustil, že mi ukradla šaty. A teď vám, milé pipiny, prozradím, proč se zvýrazňuje to bělmo."(7.1.2010)

 • Karlos80
  ***

  Viděl jsem jeden díl (25.01) tam nějakého staršího cikána a ten na trochu přihlouplou otázku: "Jak je možné že máte tolik dětí"? Odpověď: "No hodně jsem šukal tak se nedivte"! A prý ještě tento počet není konečný! A ke všemu stále hledá tu pravou! Od té doby dá se říct že to nepravidelně sleduji:-)(25.1.2009)

 • ghatos
  **

  Na odpočinek to není špatné. Není tam nic extra. Když jsem poslouchal názory manželů, tak jsem zjistil, že nejšťastnější manželsví bývají ty homosexuální :) .(7.2.2010)

 • gogo76
  ***

  Priemerený dokoment o večnej téme, no záverečná skladba "Jednou to pomine" poctatne dvihla celkový dojem. 60%.(16.11.2011)

 • chaometic
  odpad!

  Viděl jsem díl, kde holka brečela nad rakví nad svám psem. Musím dát ODPAD. Sledovat na takovéto věci.bavit se otěchto věcech. České milování je humus a nechápu proč se něco takové to odvysílá.(4.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace