Schůzka naslepo

Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

• choze

Předmcclaneovský Bruce Willis zúročuje pod taktovkou režiséra růžovopanteří série svoje působení v "MĚSÍČNÍM SVITU". Kdysi jsem u toho řval smíchy, dneska tomu přiznávám tak tři dobré frky (utkvěla mi hlavně opice).(11.9.2007)

Hlavně v první půlce docela zábavná komedie z dob, kdy měl Bruce Willis ještě vlasy.(11.10.2007)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $39,321,715Tržby Celosvetovo $40,700,000Bruce Willis bol vždy všestranný talent a to už pri svojich hereckých začiatkoch, taktiež aj komediálne vsuvky mu náramne sedeli, výborne ho dopĺňa Kim Basinger. /75%/(21.1.2008)

Slibná zápletka, kdy Willis vezme na obchodní večeři Kim Basinger, kterou vidí poprvé v životě, ale nějakou partnerku mít musí. Té stačí trocha alkoholu, aby byla "veselá" a zápletka je na světě. Napřed dělá ostudu ona jemu, on jí to později vrací, a navíc se do děje neustále plete její bývalý nehorázně otravný nápadník. Začátek slibný, ale pak mě prudilo (němělo to tolik vtipu), jak Willis trpěl, opačně to bylo lepší a večer v domě můj dojem vylepšil. 60 %(25.7.2011)

Nie vyložene zlé, ale aj tak mám s Brucom radšej iný žáner filmov (s Kim nemám bohužial rád žiadny žáner). Na tie "drobné" naschvály partnerskej dvojice sa však díva dobre a prekvapivo dosť som sa bavil.(21.1.2010)