Schůzka naslepo

Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

• BoPo

Prvé rande je o hubu. No nacamraná slečna dodá úplne iný šmrnc. Takže milé milovníčky vína a spol, pozrite a robte si poznámky. Uvidíte ako to dopadá, keď sa začnete pod vplyvom uvoľňovať a jašiť. Rána bývajú kruté. Hanba zaručená. Film dopadol ako realita. Ožralí sa smejú, majú svoj "vtipný" svet, ale ich triezvy divák sa nebaví a čaká na záver party.(30.7.2013)

• choze

Předmcclaneovský Bruce Willis zúročuje pod taktovkou režiséra růžovopanteří série svoje působení v "MĚSÍČNÍM SVITU". Kdysi jsem u toho řval smíchy, dneska tomu přiznávám tak tři dobré frky (utkvěla mi hlavně opice).(11.9.2007)

Pekný film, ale musím povedať, že videla som už aj lepší film s Brucom Willisom.(16.12.2008)

Vynikající film, zvláště pokud máte zkušenost s dívkou co se "nesmí" napít.(28.4.2003)

Perfektní...prostě perfektní. Tím myslím Kim Basinger, samozřejmě :) Na její Nadiu prostě nezapomenete....A její nastávající tchán-soudce, to je kapitola sama pro sebe, takový sarkasmus se nevidí každý den.... A na závěr happy end a romantika, netvrďte mi, že jste čekali něco jiného...(14.3.2003)