Schůzka naslepo

Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

• BoPo

Prvé rande je o hubu. No nacamraná slečna dodá úplne iný šmrnc. Takže milé milovníčky vína a spol, pozrite a robte si poznámky. Uvidíte ako to dopadá, keď sa začnete pod vplyvom uvoľňovať a jašiť. Rána bývajú kruté. Hanba zaručená. Film dopadol ako realita. Ožralí sa smejú, majú svoj "vtipný" svet, ale ich triezvy divák sa nebaví a čaká na záver party.(30.7.2013)

• choze

Předmcclaneovský Bruce Willis zúročuje pod taktovkou režiséra růžovopanteří série svoje působení v "MĚSÍČNÍM SVITU". Kdysi jsem u toho řval smíchy, dneska tomu přiznávám tak tři dobré frky (utkvěla mi hlavně opice).(11.9.2007)

Plusy: screwballove ztřeštěné, osmdesátkově ujeté, dynamicky nabité, psychosnoubenec Minusy: Bruce má vlasy, Kim má odporný účes a ten záběr s kytarou za západu slunce mi evokoval německou slaďárnu, na které ulítává moje babička.(19.7.2009)

Vynikající film, zvláště pokud máte zkušenost s dívkou co se "nesmí" napít.(28.4.2003)

• kingik

Málokdy se stane, že když se na plátně objeví dvě star, jako je Bruce Willis a Kim Basinger, že výsledek nestojí za nic. Tahle nezábavná komedie měla potenciál pobavit, ale scénář nestál za moc, a tak Bruce Willis je skvěle praštěný a Kim Basinger nemá příliš komický talent. Prostě nezvládnutý a trapný film. 20%(24.2.2009)