Schůzka naslepo

• slovenský

Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

Dalo by se říct obyčejná komedie, stará přes 20 let a přesto nenudí. Současné s prominutím úchylárny se s Schůzkou naslepo nemůžou rovnat. Spousta vtipných a peprných hlášek s nádechem sarkasmu a ironie, lehce praštěná a odvázaná partička herců v čele s nadranou Kim Basinger a zoufalým Brucem Willisem, kterým šli praštěné scény jako po másle. Prostě skvělá nestárnoucí zábava s dobrým nápadem, hudbou a závěrečným "Simply meant to be".(30.5.2009)

• paascha

Ztřeštěná, i když v dnešní době spíš klidná komedie s krásnou Kim a ještě vlasatým Brucem. To už je dávno...(12.8.2009)

• Jordan

veľmi slabé - nevtipná romantická komédia, ktorej jedinou naozajstnou devízou je to, že je to prvá veľké filmová úloha brucea willisa po jeho prieniku na výslnie skrz skvelý seriál moonlighting - trochu netradičná úloha waltera davise je však úplne slabý vývar oproti geniálnemu davidovi addisonovi zo spomínaného seriálu, slapstickovo ladená rutinná réžia blakea edwardsa je síce krásne "eighties", ale inak nudná a scenár veľmi vláčny;(26.10.2012)

• Renton

Scénář: Dale Launer .. Né moc zábavná komedie - mám totiž zkušenost s dívkou co se také nesmí napít a věřte, je to ještě horší...(6.2.2005)

• D.Moore

Komediální švih, který jsem od filmu čekal, se bohužel dostavil jen během noční scény v domě, kdy lidé porůznu přelézali z okna do okna, z pokoje do pokoje, zamykali (se), utíkali před dobrmanem, padali z balkonů atd. Jinak žádná sláva, ale Bruce Willis byl dobrý (a zhruba v půli snímku zřízený skoro tak jako John McClane na konce libovolné Smrtonosné pasti).(4.2.2014)

• - V hlavných úlohách pôvodne figurovali Madonna a Sean Penn, ale režisér Blake Edwards požadoval obsadenie Bruca Willisa a Melanie Griffith, prípadne Kim Basinger. (m.a.t.o.)

• - Bazén, ktorý možno vidieť na konci filmu, je ten istý ako vo videoklipe "Magic" od skupiny "The Cars". (m.a.t.o.)

• - Bruce Willis hrá postavu menom Walter, pričom hercove celé meno je v skutočnosti Walter Bruce Willis. (m.a.t.o.)