Schůzka naslepo

• slovenský

Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

Docela zabavna story, z niz prameni muj velky obdiv ke Kim - ona je jako Connery, cim starsi, tim lepsi ;]](12.1.2006)

Plusy: screwballove ztřeštěné, osmdesátkově ujeté, dynamicky nabité, psychosnoubenec Minusy: Bruce má vlasy, Kim má odporný účes a ten záběr s kytarou za západu slunce mi evokoval německou slaďárnu, na které ulítává moje babička.(19.7.2009)

• kingik

Málokdy se stane, že když se na plátně objeví dvě star, jako je Bruce Willis a Kim Basinger, že výsledek nestojí za nic. Tahle nezábavná komedie měla potenciál pobavit, ale scénář nestál za moc, a tak Bruce Willis je skvěle praštěný a Kim Basinger nemá příliš komický talent. Prostě nezvládnutý a trapný film. 20%(24.2.2009)

Schůzka naslepo je přesně ten důvod, proč mám osmdesátky tak hrozně rád. Musí to být ale ty poctivý bláznivý osmdesátky, kdy scénárista neměl problém napsat naprostou kravinu a podstrčit ji takovýmu štramákovi jako byl Bruce. Dneska jsme z něj vysraný a přemejšlíme, jak moc velká akční hvězda to je, ale tenkrát se s tím nesral. Dokázal bejt taky jenom člověk, člověk, kterýmu občas rupne v kouli. Třeba jako právě v tomhle filmu. Za těch 91 minut mi díky tomu z ksichtu úsměv nezmizel...a to byste nevěřili, jakej komediant Bruce umí bejt.(7.5.2014)

• Slartibarkfast

Průměrná komedie s velmi slabým dějem. Nebýt úsměvných momentů, kterých bohužel nebylo mnoho, nestačilo by to ani na dvě hvězdy. Tak trochu slátanina. 50%(26.9.2011)

• - Z kancelárie Davida Bedforda (John Larroquette) je možné vidieť rozostavanú budovu spoločnosti FOX, ktorá o rok neskôr poslúžila ako Nakatomi Plaza pre natáčanie Smrtonosnej pasce (1988). (m.a.t.o.)

• - Bazén, ktorý možno vidieť na konci filmu, je ten istý ako vo videoklipe "Magic" od skupiny "The Cars". (m.a.t.o.)

• - V hlavných úlohách pôvodne figurovali Madonna a Sean Penn, ale režisér Blake Edwards požadoval obsadenie Bruca Willisa a Melanie Griffith, prípadne Kim Basinger. (m.a.t.o.)