poster

Schůzka naslepo

 • USA

  Blind Date

 • slovenský

  Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

 • IQ Tiqe
  ***

  Slibná zápletka, kdy Willis vezme na obchodní večeři Kim Basinger, kterou vidí poprvé v životě, ale nějakou partnerku mít musí. Té stačí trocha alkoholu, aby byla "veselá" a zápletka je na světě. Napřed dělá ostudu ona jemu, on jí to později vrací, a navíc se do děje neustále plete její bývalý nehorázně otravný nápadník. Začátek slibný, ale pak mě prudilo (němělo to tolik vtipu), jak Willis trpěl, opačně to bylo lepší a večer v domě můj dojem vylepšil. 60 %(25.7.2011)

 • tron
  **

  Všetci sme nejako začínali a väčšina z nás to ani spolovice nikdy nedokope tak ďaleko, ako Bruce. Ten horší (slabší, ak chcete) príklad komédie osemdesiatych rokov. Kim Basingerovej pristane úplne iný typ úloh a žiadnu takú v 80. rokoch nedostala. Zápletka o "žene, ktorá nesmie byť" je výborná, ale nemá šancu vystačiť na 91 minút.(1.11.2004)

 • Chrustyn
  **

  V době, kdy ještě nikdo netušil, že se z Bruce Willise stane akční superhvězda, objevil se v bláznivé romantické komedii, kde prožívá jedno šílené noční rande s poněkud extravagantní Kim Basingerovou. Film není ani vtipný ani romantický a prospělo by mi více bláznivého a absurdního humoru, o který se film jen pokouší než aby ho tvořil.(31.10.2011)

 • BoPo
  **

  Prvé rande je o hubu. No nacamraná slečna dodá úplne iný šmrnc. Takže milé milovníčky vína a spol, pozrite a robte si poznámky. Uvidíte ako to dopadá, keď sa začnete pod vplyvom uvoľňovať a jašiť. Rána bývajú kruté. Hanba zaručená. Film dopadol ako realita. Ožralí sa smejú, majú svoj "vtipný" svet, ale ich triezvy divák sa nebaví a čaká na záver party.(30.7.2013)

 • Renton
  **

  Scénář: Dale Launer .. Né moc zábavná komedie - mám totiž zkušenost s dívkou co se také nesmí napít a věřte, je to ještě horší...(6.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace