poster

Schůzka naslepo

 • USA

  Blind Date

 • slovenský

  Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

 • BioGrower
  **

  Jeden z mála filmov s Bruceom Willisom, ktorým dávam nižšie hodnotenie ako **. A pritom v hereckom obsadení chyba vôbec nie je. Bruce hrá pohodovo a na Kim sa môžem pozerať hocikedy. No filmu zúfalo chýba vtip a je priveľmi nudný. V osemdesiatych rokoch vyšli kvantá lepších komédií.(18.8.2007)

 • Nathalie
  ***

  Plusy: screwballove ztřeštěné, osmdesátkově ujeté, dynamicky nabité, psychosnoubenec Minusy: Bruce má vlasy, Kim má odporný účes a ten záběr s kytarou za západu slunce mi evokoval německou slaďárnu, na které ulítává moje babička.(19.7.2009)

 • NinadeL
  **

  Byla jednou jedna Kim Basingerová, která měla alergii na alkohol. Byl jednou jeden Bruce Willis, který podcenil varování, že se nalitá Kim bude chovat jako prase. A společně si zahráli v přímočaré komedii let 80., která sice sem tam potěší hláškou, ale jinak plně zapadá do kategorie "šlo to". Protože třikrát za sebou stejný gag během pár minut opravdu vidět nemusím.(13.3.2010)

 • Campbell
  ****

  Ze začátku jsem čekal nudnější romantickej film. A ono ne... Willis je prostě děsně cool herec, a neumí přešlápnout, protože jsem ze začátku filmu nevěřil stejně jak u Hudson hawk a Mercury a nakonec se z toho vyklubaly pecky... Dance, Moonwalk.....I hate that:-D(30.11.2009)

 • kingik
  *

  Málokdy se stane, že když se na plátně objeví dvě star, jako je Bruce Willis a Kim Basinger, že výsledek nestojí za nic. Tahle nezábavná komedie měla potenciál pobavit, ale scénář nestál za moc, a tak Bruce Willis je skvěle praštěný a Kim Basinger nemá příliš komický talent. Prostě nezvládnutý a trapný film. 20%(24.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace