Schůzka naslepo

Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

• BioGrower

Jeden z mála filmov s Bruceom Willisom, ktorým dávam nižšie hodnotenie ako **. A pritom v hereckom obsadení chyba vôbec nie je. Bruce hrá pohodovo a na Kim sa môžem pozerať hocikedy. No filmu zúfalo chýba vtip a je priveľmi nudný. V osemdesiatych rokoch vyšli kvantá lepších komédií.(18.8.2007)

Plusy: screwballove ztřeštěné, osmdesátkově ujeté, dynamicky nabité, psychosnoubenec Minusy: Bruce má vlasy, Kim má odporný účes a ten záběr s kytarou za západu slunce mi evokoval německou slaďárnu, na které ulítává moje babička.(19.7.2009)

• NinadeL

Byla jednou jedna Kim Basingerová, která měla alergii na alkohol. Byl jednou jeden Bruce Willis, který podcenil varování, že se nalitá Kim bude chovat jako prase. A společně si zahráli v přímočaré komedii let 80., která sice sem tam potěší hláškou, ale jinak plně zapadá do kategorie "šlo to". Protože třikrát za sebou stejný gag během pár minut opravdu vidět nemusím.(13.3.2010)

Ze začátku jsem čekal nudnější romantickej film. A ono ne... Willis je prostě děsně cool herec, a neumí přešlápnout, protože jsem ze začátku filmu nevěřil stejně jak u Hudson hawk a Mercury a nakonec se z toho vyklubaly pecky... Dance, Moonwalk.....I hate that:-D(30.11.2009)

• kingik

Málokdy se stane, že když se na plátně objeví dvě star, jako je Bruce Willis a Kim Basinger, že výsledek nestojí za nic. Tahle nezábavná komedie měla potenciál pobavit, ale scénář nestál za moc, a tak Bruce Willis je skvěle praštěný a Kim Basinger nemá příliš komický talent. Prostě nezvládnutý a trapný film. 20%(24.2.2009)