Schůzka naslepo

• slovenský

Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

Už trošku ohraná komedie od tvůrce Panterů pana Edwardse. -" Jste v pořádku Agnes?"(8.7.2007)

Jeden z prvnich filmu Willise - tato neprilis povedena romanticka komedie mu umoznila alespon vstup do sveta velkeho filmu.(1.8.2002)

Nie vyložene zlé, ale aj tak mám s Brucom radšej iný žáner filmov (s Kim nemám bohužial rád žiadny žáner). Na tie "drobné" naschvály partnerskej dvojice sa však díva dobre a prekvapivo dosť som sa bavil.(21.1.2010)

Ze začátku jsem čekal nudnější romantickej film. A ono ne... Willis je prostě děsně cool herec, a neumí přešlápnout, protože jsem ze začátku filmu nevěřil stejně jak u Hudson hawk a Mercury a nakonec se z toho vyklubaly pecky... Dance, Moonwalk.....I hate that:-D(30.11.2009)

Vynikající film, zvláště pokud máte zkušenost s dívkou co se "nesmí" napít.(28.4.2003)

• - Bruce Willis ve filmu zmiňuje, že chtěl být kytaristou. Ve skutečnosti je zpěvákem a hráčem na foukací harmoniku své vlastní kapely Bruce Willis Blues Band. (Pepinec)

• - Bazén, ktorý možno vidieť na konci filmu, je ten istý ako vo videoklipe "Magic" od skupiny "The Cars". (m.a.t.o.)

• - Bruce Willis hrá postavu menom Walter, pričom hercove celé meno je v skutočnosti Walter Bruce Willis. (m.a.t.o.)