Pontypool

• Kanada Pontypool (více)

Psychologický thriller, v němž smrtící virus prostupuje městečkem v Ontariu. (Filmbox)

reccal

Zřejmě nejsem ta správná cílová skupina. Musím ohodnotit charisma hlavního hrdiny i zatraceně originální nápad s nakaženými, ale první půlku filmu jsem přetáčela a na druhou, krom pár opravdu dobrých scén, koukala jedním a půl okem. Otrávená nejsem, ale nadšená také ne. Okecávačka se slušným závěrem. ()

Richie4422

Pontypool, Pontypool, Pontypull, Pantypool...? Čo to má sakra vôbec znamenať? Nkto nevie, ale to nevadí, lebo pani Frenchovej sa stratila mačka a ak niekto uvidí Honey, zavolajte, pretože dýchať je ťažké a láska je mŕtva, že Honey? Honey, Honey Honey... Hmm, a to sa pritom stala taká čudná vec, zabúchala mi na okno zvláštna biela žena, niečo mi chcela povedať, ale kým som zroloval okno, bola preč. Tak to som bol ja, Mazzy a prajem vám krásny večer.. a nezabúdajte, dnes nie je koniec sveta, ale koniec dňa. Zajtra sa zobudíte a všetko bude ako predtým, zlatíčkovia. Hlavne sa nezbláznite a bozkajte sa..... Jednoducho prekvapenie. Očakával som komornejší zombie horror a dostal som dokonalý atmosferický horor so starým Dr. Housom v hlavnej úlohe. Film, ktorý neprináša len horor, napätie, strach, atmosféru a skvelé dialógy (monológy), ale v SLOVÁCH ukrýva odkaz a myšlienky, ktoré som naozaj nečakal. Dokonalý mix, dokonalý film, ktorý mi explodoval hlavu. Ou, a tá mačka sa našla? Honey? Honeeey..... ()

Stinger78

Jo, tak tohle by šlo! Komorní zombíkovina, kde není vše naservírováno, nevidíte hromadu střev a útoků na krkavici, ale vše si musíte představit. Originální pojetí v uzavřeném prostoru. Kdyby se z toho udělala rozhlasová hra, to by bylo žrádýlko... ()

malle_babbe

Jeden z mála filmů, kde přečtení spoileru nejen plně nahrazuje, ale dokonce výrazně předčí samotný film. Hlavní nápad je opravdu povedený, pokud byste ale měli zájem o jeho zajímavou aplikaci, sedněte si s ním do křesla s kafem nebo ho zadejte studentům do maturitní písemky. ()

Paulie2

Zklamání. Debilní premisa, o které jsem si myslel, že časem začne dávat smysl, ale místo toho je časem debilnější a debilnější. Asi to není pro každého. Nejlepší byl začátek, seznamování s postavami, které mi z nějakého důvodu přišly sympatické, a postupný nástup něčeho znepokojivého. Pak, v jednu chvíli, to přestane být napínavé nebo zajímavé. Určitě neobvyklý kousek, ale ne výjimečný. ()

mskarabeus

V první třetině jsem se tak trochu nudil, ale pak se to slušně rozjelo, není to sice extra trhák ale z průměru se vyšvihuje originálním nápadem a dialogmi, Děj se sice odehrává v jedné místnosti rádiové stanice ale tu správnou hustou atmosféru tvoří právě ty dialogy. 6+/10 pro originalitu. ()

Isfio

Už som v hororoch videl všeličo, ale táto pointa, či skôr zdroj nákazy je teda riadne pritiahnutý za vlasy. Je to také šialené, že sa tým vo filme ani nezaoberajú a ďalej neskúmajú. Ani nie je čo. Je to riadna stupidita. Som dosť prekvapený vysokým hodnotením mnohých ľudí, asi im nevadí obrovská diera v scenári a tou je práve zdroj a šírenie nákazy. Celkovo film je totálna nuda, kecajú, kecajú a kecajú asi prvých 60 minút. Potom je jedna scéna v štúdiu a záver. Totálna nuda. Film nemá čo ponúknuť, stále čakáte, že kedy sa to už začne (akcia) a zistíte, že sa na tú ´akciu´ pozeráte. ()

vantak

Síce zaujímaý a originálny námet, ale ak chce divák volačo idieť, tak sa pri tomto filme môže radšej pozerať von oknom, určite tam uvidí viac. Vhodné len na precvičenie angličtiny, pretože hovoreného slova je tam ako v diskusnej relácii o politike. A rovnako tak je to aj zaujímavé. ()

P3RS3CUToR odpad!

Začátek byl určitě povedenej. Postupný odkrývání toho co se děje komornou metodou jen přes radio byla parádička a těšil jsem se co bude dál. Námět výbornej, super nápad a našlápnuto to mělo taky fajnově, ALE... (slova před ale se pak už nepočítají) ty následný hovnoreakce postav byly tak neskutečně stupidní, že už se na to nešlo dál koukat. Zombíci taky k uzoufání. Postavu doktora "Stupida" si rozhodně mohli nechat ve Stupidově, kam patří. Takže abych to shrnul... stupido filmy nemam rád. Dal bych 2 hvězdy za fajn začátek a ten námět... změna na 1 hvězdu aspoň za snahu... změna na odpad, neboť to byla vlastně ZTRÁTA ČASU! ()

Rayers

Konečně jsem po chvíli pochopil, že se prostě film z toho studia nepohne, a že je to zase něco jako The Man from Earth, tedy že to bude stavět jen a pouze na atmosféře. Ale jako takový docela ujde, jen mě nakrknul ten nesmyslně vznešený konec, který tam byl ale lautr úplně zbytečně. Samotné šíření viru za pomoci slov je poněkud diskutabilní, ale za to originální. ()

Terrorko

Originálne, atmosferické, nádherné. Chvíľu som rozmýšlal nad piatimi hviezdami ako kompenzáciou za žnížené hodnotenie vďaka negramotným hodnotiacim, ale ponechávam zaslúžené 4*. ()

Traktorista

Tenhle filmek v klidu dokazuje, že na pořádnej no asi né přímo horror, nepotřebujete hromadu peněz, tunu debilních gore.Film postavenej na mluvení, na dialozích a přesto dokáže svou atmosférkou držet diváka napnutého jako strunu celej film. Moc se mi líbil hlavně hlas hlavní postavy, jsem zvědavej, zda to u nás dabingem někdo dokurví, nebo ne. Rozhodně doporučuji se na to podívat, na sto procent neurazí, ale potěší .) ()

SKINHEAD79 odpad!

Tenhle film mě nebavil protože se v něm jen mluvilo a nic se tam nedělo,žádná akce,žádné napětí,byla to kravina i když jsem si jistý že mnoho filozofů a rádobyintelektuálů v něm jistě našlo nějaké umění,pro normálního člověka je tenhle film ale sračka,co je zábavného na tom sledovat tři nebo čtyři lidi v budově rádia a jejich nudné žvásty ? Po hodině se mi začali zavírat oči. ()