Kung Fu Panda 3

• USA Kung Fu Panda 3 (více)

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand! (CinemArt)

Speedy115

Strach byl, ale přece jen mi tuhle srdcovku nikdo nezkazil, naopak příjemné překvapení, které bylo dokonce lepší než dvojka. Spousta vtipných scén a méně trapného humoru a pořádná dávka roztomilosti ze špetkou dramatu dělají z tohoto třetího díla z dílny DreamWorks parádní podívanou. :) ()

PORTER44

Animák mířený pro to menší a nejmladší obecenectvo ,pro mě nic nového od předchozích dílů a nic zajimavého co by mě jako dospělého upoutalo ale dětem se to líbilo. ()

sml41

marketingový ťah možno "sniarom" vyšiel (alebo skôr "sviniarom") - ťažíť na predchadzajúcich dieloch.. ale nič iné som ani neočakával, trápne-ukecané, bez štípky fantázie zaujať príbehom, "Cimer" tiež vykradá svoje predchazajúce diela a zlepeniny vklada do takýchto sračiek. Časy ked animáky boli aj pre malých a dospelých sú asi preč - vše je narýchlo zbúchané bez deja, kopec agresie... mam pocit ako keby som sledoval sprosté TV Kids Channel´s... a to nehodnotím len podľa tohto "diela" ale za posledné dva roky som nič zaujimave nevidel ohladom animákov (česť jedine Inside Out). Po graf.stranke OK inač odpad...možno další diel 8-) ()

karelondatra

První dva díly šly, tento už ovšem vznikl úplně zbytečně — nemá co nabídnout. Jde jen o laciné ždímání značky zoufalým vařením z vody. Vznikl upachtěný slepenec miloučce připitomělého rádobyveselí a ukřičených emocí ve zcela plochých scénkách. Sem tam v tom marastu zazní něco dobrého, ale je toho jako šafránu. Očividně se s tím filmem nikdo nemazal, vznikl z povinnosti a je to všude vidět. Výsledek dokáže zabavit jen ty skutečně nejmenší, rozhodně už to není rodinný film. Dospělý divák se bude spolehlivě trápit. ()

Denzen

Lepšie a zábavnejšie ako dvojka, hlavne v časti, keď Po príde do dedinky pánd + viem, že je to rozprávka pre deti, ale ten záporák mi pripadal dosť úbohý oproti Tai Lungovi a Shenovi. ()

omadlik

Jejda jejda to je klišé ;-), ale ano, dobré a pro děti dozajista. Sám jsem rád, že to takhle dopadlo ;-). Musím přiznat, že jsem doma chvíli vzdoroval než mě děti přesvědčily, že "tohle přeci musím vidět" a jak jsem psal, ano, v podstatě i fajn výsledek ;-). ()

jozorazak

Táto rozprávka , ktorá ma dostala úvodným dielom do doterajšej trilógií ma zaujala svojou fantáziou pre nové postavy. Okrem toho ma film bavil a nového záporaka som si užil. ()

aurynn

Takže třetí díl a pořád to baví?! Bíločerný Po, přišel na scénu kdy my, Krista přeživší, odchovaní na filmech o Shaolinu, Karate Kid a jiných bojovkách, bereme své ratolesti před stříbrné plátno aby svýma lačnýma dětskýma očima hltali to, co my jsme milovali, ale v kreslené a legrační formě. Kdo nikdy nezkoušel udělat rozštěp mezi židlema nepochopí, ale příběhy o disciplíně, vnitřní síle a dobru, které nemilosrdně zkope všechny bídáky, aby skrze zkoušení osudem posunulo své bytí o úroveň výš stále táhnou. Navíc takhle legrační nebyl ani Jackie Chan. KFP je natolik dobrý ve všech třech dílech, že si zaslouží filmmaratony s dětmi i bez dětí. ()

pierrek22

Tak jsem si dal Pandí maraton a zkouknul všechny tři díly během jednoho dne. Po nadupané vážné dvojce se skvělým pavím záporákem, který byl ještě lepší díky dabingu Aleše Procházky, jsem u trojky narazil hubou rovnou na pandí bobky. Měl jsem pocit, že se dívám na humor, který se zatím filmům úspěšně vyhýbal. Humor mateřské školky. Panďák se choval jak puberták a ty ostatní bych grafikou srovnal k čínskému pokusu převést krtečka do 3D. Záporáka všichni trefně komentovali otázkou " a kdo že to je? Ahaaa. Neznám." Asi proto, že záporák nestojí za řeč. Pokud chce jít studio dál cestou pro tříleté děti, tak beze mě, nebo at se vyřádí v seriálu a filmy nechá pro dospělejší. Děkuji. PS: a ten dabing....žádám aby dodržovali tradici zachovat hlasy z předchozích dílů. Omluvou je jen těžká nemoc, nebo smrt dabéra. ()

Xenthia

Jednoznacne nejslabsi dil cele serie, a jasny dukaz, ze studio Dreamworks musi svou hamiznosti znicit absolutne vsechno. Shreka uz vyzdimali do posledniho centu, a ted prichazi na radu panda Po. Vizualne film vypada dobre, jak se dalo cekat, sem tam jsem se i zasmala, ale celkove me to moc nezaujalo. Prvni film jsem videla nespocetnekrat, ale tenhle jen jednou a znovu me to nelaka. Jedine, co stoji za zminku, je to, ze Angelina Jolie do filmu zas jednou protlacila ty svoje spratky. Nepotismu se v Hollywoodu proste odjakziva darilo. ()

EYO EYO

Tento diel mám najmenej rád z celej filmovej sérii, stráca to hlavnú pointu toho filmu ,humor mi prišiel dosť opotrebovaný a lacný a to som sa na to dosť tešil ,dosť ma sklamal/20% ()

Rumbambule

Pro mě asi nejslabší díl celkově skvělé zatím trilogie. Roztomilé pandy, někdy mě však rozčilovalo Poovo buranství - od postavy, která má být mistr kung fu a našla velmi rychle svůj vnitřní klid bych čekala chování trochu vyspělejší. Holt pandy jsou tu celkově prezentované jak hloupá tlustá stvoření, no... Líbí se mi pozvolný osobnostní vývoj Tygřice, třeba by si zasloužila svůj vlastní příběh... ()

Rhaegar

Příběhově to není žádný zázrak, ale funguje to mnohem lépe než předchozí díl. Rozumný poměr expozice a akčních scén to dělá stravitelnější. Některé scenérie jsou radost sledovat a souboje jsou nejlepší z trilogie. ()

MarekTulen

Tohle není bomba, tohle je atomovka! Extrémní jízda, určitě zatím nejlepší díl Kung Fu Pandy. Skvělý příběh, který rozšiřuje pandí rodinku a tak mohou všichni bojovat proti výbornému záporákovi Kaiovi. Nádherně animované a hudba, která tam prostě sedí. Poprvé co jsem to viděl, jsem si film užil a záporáka se až bál. :D Už se těším na Kung Fu Pandu 4, která doufám bude silnější atomovka než tohle! Doporučuji! <3 ()

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami