Kung Fu Panda 3

• USA Kung Fu Panda 3 (více)

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand! (CinemArt)

Han22

V podstatě totéž co předchozí dva díly. Opět mix víceméně stupidního humoru, smrtelně vážně míněné kung-fu pohádky a hledání vlastní identity. A tak zatímco se na svět po 500 letech vrací smrtelně nebezpečný bojovník Kai, který krade lidem čchi, titulní hrdina potkává svého pravého otce a v tajné pandí vesničce se učí být pandou - to znamená flákat se, válet, přežírat a spát do odpoledne. Přestože záporák je opravdu působivý a pár scén je opravdu dobrých, spolehlivě jakékoliv potenciální napětí zabijí stále stejně pitomý humor. ()

iXtr3m3

Pekné ukončenie série a pekné naviazanie na momentku na konci druhej časti. Krásna animácia aj hudba, opäť skvelý dabing. Nie je to síce dielo zrovnateľné s Ako vycvičiť draka alebo inými na jednej strane "len animovanými" ale na druhej strane monumentálnymi a epickými dielami, ale je to dosť hravé, aby to stále pobavilo. ()

bloodline

Našťastie obavy z námetovej či scenáristickej slepej uličky topia slzy v Žltej rieke a Panda doručila očakávaný tovar s minimom čínskych kazov. Aj vtip aj grafika ani v najmenšom nezaostávajú za najvyššími nárokmi súčasného, ľahko tráviteľného, spotrebiteľa. Proste stávka na istotu a produkt, ktorý nesklame, tak ako ekologický salamizmus na čínsky spôsob. ()

tom.nosek

Při sledování nového dílu Kung Fu Pandy si už nikdy nepamatuji, o čem byly díly předchozí. Na jednu stranu je to škoda, ale aspoň mě vždy nová Kung Fu Panda překvapí a pobaví. V tomto dílu nám kung fu doplňuje Síla ze Star Wars, takže přináší nové ozvláštnění. ()

Litvicek

Tohle už s předchozími díly nemá nic společného. Film je zaměřený na o hodně mladší publikum ale vzhledem k seriálu se tomu nedivím. Na kvalitě je to ale znát, jelikož předchozí díly mám v oblibě a zde tento snímek jim nesahá ani po kotníky. ()

Hanys_

Takže i tahle série směřuje pomalu do kopru. Po svěží jedničcce a jakés-takés dvojce přichází nejslabší díl, který sice oplývá zase solidním záporákem, ale všechny ty pandí eskapády už prostě přestávají být vtipné. ()

Janega

Pokiaľ by chceli Kung Fu Pandu naďalej dojiť ďalšími filmami s najväčšou pravdepodobnosťou by skončila táto séria rovnako ako Shrek či Doba ľadová, lebo tretí film má kvalitatívne klesajúcu tendenciu. Na tretí film je tu dosť nezaujímavý záporák. ()

xmatysekx

Po dvojce jsem nečekal nic, než ještě slabší pokračování jedničky, která mě vlastně taky nějak extra nebavila. Teda ale co jsem viděl mě hrozně bavilo! Scénáristé nádherně navázali na předchozí děje, jako by to bylo plánované od začátku (možná bylo..), některé vtipy, nad kterými bych pravděpodobně jinde ohrnul nos mě tady náramně bavily! Dost tomu dalo originální znění, prostředí útulného kina, 2 promile v žíle a hromada tlustých pand. Super zábava od začátku do konce. Velmi se mi líbila celková grafika filmu, ty občasné jakoby 2D sekce... A titulky nejlepší Díky za to! ()

AndrejBB

Táto séria je každou časťou lepšia. Človek by povedal, že téma pánd je nevyčerpateľná. Opäť veľmi pútavý príbeh, opäť veľmi vtipné. Snáď sa dočkáme ďalších rovnako dobrých pokračovaní. ()

Patrik256

paradna oddychova rodinna komedia ktore dreamworks natocilo opat skvelo ako predchadzajuce casti, plus vyborny slovensky dabing. ()

IvoB

Pořád poměrně nezávadné pokračování, které sice ještě neotravuje jako např. Doba Ledová, ale už toho také nemá moc co nabídnout - animácký standard, který je svou kvalitou plně zaměnitelný s dvojkou. V rámci možností ale stále OK. ()

Marys

Kung Fu Panda neomrzí a baví aj tretím pokračovaním, ktoré opäť prinieslo novú energiu a atmosféru, zatiaľ čo to podstatné si v sebe zachovala. Určite potešila. ()

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami