Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

Juto

Pôsobí to ako nepríjemný, nereálny príbeh o morálke. Film nabitý hudbou a peknými telami má šancu zaujať mladé publikum fanúšikov Kutchera. 5/10 ()

frings

Tak tenhle film, leč má do komedie daleko, mi opravdu sednul :-) ale bavil mě neobyčejně-obyčejný příběh, bavil mě Ashton alias Nikki, bavil mě soundtrack a skvělě mě pobavila finální žába, ze které jsem nespustil oči až do totálního závěru...příjemné překvapení! ()

c.tucker

Líbilo se mi na tom, že to není klasický hollywood a nejedete to v rovině toho tisícekrát omletého scénáře s dobrým koncem. Tohle mělo ten správný konec, jak by to mělo vypadat. Hodně sexu a využívání žen i mužů na vyšším levelu, což nejde do nekonečna, o tom ten film je. ()

Riley

Šla jsem na to v domnění, že uvidím klasickou romantickou komedii, kdy se velký děvkař náhle zamiluje do chudé servírky, začne být věrný a oba budou šťastní až do smrti. Proto mě zápletka mile překvapila a ještě více to, že happyend se na závěr nekonal. Pobavilo, potěšilo a to ačkoli jsem si první půl hodinu myslela, že jsem šla omylem na nějaké porno. :-) Celkový dojem ale hodně fajn! :-) ()

dr.fish

Ono je velice těžké natočit film o prázdnotě prázdného člověka. To zvládne jen opravdový machr. Ačkoli Mackenzie točit docela umí, tady šlápl vedle. 47 minut a dospělo to nesledovatelného stádia. Pak jsem to posunul na další kapitolu, další a další a nic....45% ()

sir-dave

Ashton Kutcher není bůh ví jaký herec a v real life k tomu možná neměl daleko, ale nevím o nikom lepším, kdo by se do téhle role hodil více! Romantická komedie, ke které by se pomalu mohl přidat i žánr erotický. Odvažné scény, luxusní oblečení Nikkiho, parádní vilka Samanthy, klasicky slunečné prostředí LA, poměrně zajímavé téma a závěrečné titulky se fakt povedli :-) Víte proč jsou přílety a odlety na letišti v LA na různých podlažích? Aby si 30.000 lamačů srdcí, co každý měsíc přilétá, nevšimlo, že jich 30.000 se zlomeným srdcem odlétá. Podobnost s: Mejdan v Las Vegas, Hitch: Lék pro moderního muže. 70% (menší slabost na romantické filmy) ()

FilMiki

Naprosto o ničem a navic A. Kutcher opravdu HRÁT NEUMÍ ! Nevypnula jsem to v půlce jen proto, že mám ve zvyku fimy dokoukat, ikdyž je to sebevětší kravina. ()

Sokkk_y

Nemůžu si pomoci, ale tenhle film mi připadá jako taková biografie samotnýho Ashtona Kutchera - pořád se mi nechce věřit, že je s o 16 let starší Demi Moore jen kvůli ehm... lásce. No, ale ať je to jakkoliv, má každopádně tenhle klučina nehorázný štěstí, že má právě za manželku ji, jinak by asi opravdu skončil na dlažbě, protože jako herec by se nejspíš neuživil. V tomhle filmu vsázel na svůj vzhled, což teda mohlo u nějakých náctiletých holek vést až ke zvhlnutí spdoního prádla, ale jinak nic moc no... Ale je pravda, že koncept snímku celkem ušel, takže dávám dvě hvězdy za Los Angeles, Anne Heche a za nehappyend. ()

st.jim

To už byla silnější ta káva 3v1, co jsem při tom usrkával. Ashton prostě neumí moc hrát a je jedno, jestli je oblečený, nebo má na sobě nějakou holku. ()

Jizni Tlapa

"Jestli tě nepolíbím, upadne mi obličej"... fuj to byl ale "bravíčko výlet" do říše zlatokopů všeho druhu. Kýčovitý námět, který už tady byl nesčetněkrát. Režisérsky nezajímavé, scénaristicky nic neříkající (obzvláš dabing je šílený) a Kutcher??Ač nechovám sympatie k tomuhle "hřebcovi" tady,mu to sedlo, to se musí uznat. Dvě hvězdyˇ=Kutcher, kostýmy a příjemně "sviňské" zakončení! ()

hallelluja

Predpokladám, že každá postava dostávala mimo záber úder do hlavy tupým predmetom. Inak si neviem vysvetliť tie osobnostné zmeny, ktorými prechádzali každých desať minút. Jednu poriadnu a definitívnu ranu čelom o stôl si radšej mohol dopriať scenárista, ušetril by nám, kultivovaným európskym intelektuálom, jeden filmový argument dokazujúci primitívnosť hollywoodskej kinematografie. Celé je to jalové, plytké, detinské. Nebrať. ()

Ryuuhei

Strašně toporný film. Zajímavě zpracována otázka toho, když má člověk pěknou tvář, umí to s opačným pohlavím a řádně toho využívá, ale nakonec dojde toho, že to vlastně může být ve výsledku spíš ke škodě. Ale jak jsem řekl - toporně zpracované, emoce nebyly z filmu vůbec cítit a věci se děly prostě tak najednou. Tedy, v jednu chvíli si hrdina užíval své schopnosti pijavice, pak se to v něm divně lámalo, až se to dolámalo. Konec netradiční. Ale jinak hodně slabé drama, které mě ke konci spíš už nudilo. 45% ()

marvan

Kritický osten sociálního dramatu byl olámaný inscenací v aseptických áčkových kulisách, kde jeho syrovost ztrácí jakoukoli výpovědní hodnotu. Další Půlnoční kovboj se tedy nekoná. Výsledkem je uhlazená romance, místy narušovaná neadekvátně naturalistickými momenty. Naprostým fiaskem je pak obsazení hlavní role talentuprostým Ashtonem Kutcherem, který se zde projevuje pouze afektovaně klátivou chůzí a unylými způsoby sebevědomého blba. ()

Pavlínka9

Chcete vidět kupu sexuálnícho poloh, pár nahých těl a nebo sexy mladé holky? Tak se na tohle podívejte - tam je toho dostatek:D ale to je asi tak vše....Jen ten konec je dobrej...Skončilo to správně :D ()

Cushing

Ha ha! Velmi slušná čtyřka (stojí za vidění), ale závěrečné titulky, skvělá hudba, podvratný charakter, ohromná vizualita (ano, o tom film JE a BUDE -- doufám) a odkazy na Petera Bogdanovitche ji povyšují na pět hvězd, i když v rytmu a logice vyprávění občas něco hapruje. No a co? Tohle je komorní látka vyprávěná s velkorysým gustem, s odvahou a bez postranních myšlenek (nanejvýš s jednou, dvěma, ha ha). Pravda, je tam něco víceméně cudné nahoty, ale sem se fakt hodí; kam jinam, taky, sakra. Nezávislák pro dnešní den? Tady ho máte. K absolutní dokonalosti by to ovšem musel zahrát někdo jiný. Pan Kutcher českému divákovi občas evokoval pseudokuchaře Babicu, jak asi mohl vypadat před dvaceti lety... Ale já tohle můžu těžko hodnotit, i když se zároveň směju zdejším československým puritánům, co hodnotí tak nízko. Proč, proboha? Kdy s něčím tak dobrým konečně přijde český nebo slovenský filmař? Dočkáme se? ()