Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

sidzej

Pre mna osobne zrejme najlepsi teen film za poslednych 5 rokov. Scenar je tu narozdiel od vacsiny podobnych diel pomerne sofistikovany takze ziadne fekalnosti rozhodne neocakavajte. K tomu si treba priratat sexy Emmu Stone a hrstku zaujimavych filmovych odkazov. Ma to svih, vtip aj nadhlad takze to cele hodnotim velmi pozitivne. A pre blondave americke preafektovane stetky vydavajuce sa za fanaticke krestanky mam proste slabost....nj ironia musi byt :D ()

F.man

Klidně mě ubíjte TOP Dívkou, ale já se při tomhle indie - teen mixu bavil. Hodně lidí to přirovnává k Junu, já bych neřekl, že to bylo až tak indie, spíše mě napadl Charlie Bartlett i když tam je hlavní hrdinou jiné pohlaví. Ale je to vlastně úplně jedno, stejně to neokatě přiznává a snaží se mířit na Hughesovky . No každopádně proč ne? Není to tak stupidně hloupé jako jiné filmy teen žánru, i když pořád místy dost, Emma Stone je sexy kus, řeší se tady docela přirozené problémy tak trochu intelegentnější formou, rodiče jsou úžasní, fóry ne-tak-špatné... Jako jo. Vážně jo. I'm the guidance counselor; I should know all the students, especially the ones that dress like prostitutes. ()

ConanVJ

Né moc vtipná komedie, za to příjemný teen film, který nenudí a není ani moc vulgární. Hlavní hrdinky pěkné a příběh jednoduchý a povedený. Za mě 80% :) ()

baribal

Polovinu filmu jsem neměl tušení, jestli Emička chce být superštětka nebo nechce být superštětka. No pak se superštětkou stala, ale došlo jí, že vlastně tou superštětkou být nechce. Ano.. více komplikované to už není. Díky bohu za Emičku, která to svým supersweet kukučem táhne. ()

zlabus

Tuctová záležitost, kterou vytahují trošku výš dobré dialogy, Emma Stone a její rodiče. Btw Americké střední školy jsou asi o něčem jiném, když tam holka jako Emma Stone je ta "neviditelná". :)) ()

Rosana

Film se zabývá zajímavou tématikou - šířením pomluvy - které je zpracované s lehkostí a ačkoliv se film tváří jako jednoduchá komedie, v něčem říká krutou pravdu. Zvlášť okrajové téma křesťanského fanatismu je zpracované bravurně. V reálu by se něco takového asi nedělo (že by se šířily fámy kvůli pohlavnímu styku mladých lidí), ale metaforicky vzato má film skutečně hloubku. ()

Wysch

Až mě mile překvapilo, jak slaboučký příběh může být vykompenzován herečkou v hlavní roli. Lehká, na nic si nehrající zábava, která má překvapivě svižnou formu vypravování a žádnou zbytečnou scénu. ()

MartinezZ

11.2.2011 ~ Možná, kdyby mi bylo 15, byl bych z toho vyplesklej jak malej Jarda, ale.... ne, ani tak ne. Nereálná hloupá teenage pitomost. ~ Emma Stone je nicka, na střední o ní nikdo neví, nikdo ji nemá rád, možná kdyby se picla, udělala by pro film tu nejlepší službu. Ale ne, ona raději bude ta neviditelná a hrozně jí to štve. Scénárista, blb, jí alespoň mohl sebrat šmínky, protože takhle téhle herečce nikdo její neviditelnost nemůže nikdy uvěřit, když se jedná o jednu z nejhezčích holek na škole. Ale co, je to komedie pro náctileté, ignorujme naprosto zjevné nelogičnosti v přiblblém ději. ~ Emma je nešťastná a tak jednou náhoda potká náhodu a během pár chvil je z Emmy proutnice a vlastně taková děvka, dalo by se říct. Stačí si vymyslet, že s někým někde spala a celá škola je z toho paf. Celá škola, celé město totiž nemá absolutně vůbec nic na práci, celá Amerika se zastaví, a Měsíc možná taky, jen aby mohli všichni sledovat mrzký osud jedné školní šlapky - BEZVA! (smrt scénáristovi!). Ale co, je to komedie pro náctileté, ignorujme naprosto zjevné nelogičnosti v přiblblém ději. ~ Emma začíná být středem pozornosti, což se jí zprvu líbí, pověst kurvy už ale tak úžasná není. To je jí prozatím fuk, o pomoc jí totiž poprosí jeden spolužák gay. Aby měl mezi vrstevníky nějaký kredit, domluví se s Emmou, že na nějakém večírku, kde je přeci mezi středoškoláky standard, že se navzájem vojedou všichni, napříč patry úžasné vily s bazénem (Bože, to je blbost... Ale co, je to komedie pro náctileté, ignorujme naprosto zjevné nelogičnosti v přiblblém ději) zinscenují sex, čímž stoupne kredit oběma. O něm se přestane říkat, že je gay, o ní se začne říkat, že je ještě větší kurva. Mimochodem, jejím rodičům je to šumafuk, máma byla zamlada taky za kurvu, takže vůbec nic výjimečného. ~ A tak to jde dál a dál, až to jednou přeroste Emmě přes hlavu a tak se vyzpovídá na internetu. A o tom je celý tenhle film. O hovně. Ale co, je to komedie pro náctileté, ignorujme naprosto zjevné nelogičnosti v přiblblém ději. ()

Vxxx

"That's the beauty of being a girl in high-school: people hear you had sex once and BAM - you're a bimbo." Mě to bavilo! :) Prakticky jediné, co mě na tomhle filmu rozčilovalo byla Amanda Bynes. Její poslední role ve které jsem jí snesla byla She's the Man a od té doby nic! Emma Stone super, Dan Byrd ještě lepší :) Lisu Kudrow mám ve filmech taky ráda a tady mě bavila :) Plus myslím že má tenhle film nejlepší rodičovský pár ve světě filmu so far :D Zvlášť jejich fóry o adopci jejich syna :) Paráda :) 5* ()

mysiak

Emma Stone zaplatím ti za hocičo..ale teraz seriózne..komediálne najsviežejšia novinka roka...vtipné, nie vôbec silené..proste takéto filmy chcem viac..a hlavne tú Emmu Stone :) ()

Riddick77

Emma Stone je zde naprosto dokonalá a její humor je přesně podle mého gusta. Příběh poměrně v pohodě, občas to působí malinko bezradně, ale jako celek to celkem funguje. Není to totální BOMBA, ale zábavné a humorné to je, takže další letošní překvapení. 7/10! ()

fremy

Oceňuju pojetí filmu jako webovou zpověď a z pohledu jedné osoby. Subjektivní, ale vtipná komedie s nádhernou Emmou Stone. Její další snímky budou přitahovat mou pozornost. Překvapivě jsem se zasmál vícekrát než jsem čekal, zklamal mě pouze obvyklý zamilovaný konec. Když už byl scénář dobře rozjetý mohli si dát větší práci a vypilovat závěr. Jo a ještě jedna věc, plus za výběr písní. ()

GodComplex

Marny pokus o reinkarnaci 80's stredoskolskych Hughesovek, na ktere se to hrde odkazuje i primo v dialogu, nebo stejnym finalnim songem, nicmene zustava skutecne jen u te zoufale snahy. 3/10 ()

Lum3n

Moc příjemná jednohubka, každý film co vnese mezi romantické komedie nějaké osvěžení vřele vítám. ()

Her0.89

Film jsem ohodnotil a když jsem se pak podíval na má hodnocení, vidím název Panna nebo orel. Tak jsem se musel ujistit, zda jsem se neuklikl a neohodnotil nějaký špatný film... a bohužel ne. Co to je? Tenhle název řadím na třetí příčku v hitparádě překladatelských skvostů hned za Zahulíme, uvidíme jako Harold & Kumar Go to White Castle a Švéd jako Men of War. (Zvláštní kategorii by tvořili The Expendables jako Odepsanci .) ()

numi

Bavila mě Emma Stone. Hodně. Jinak jde o průměrnou teen komedii, která neurazí ani svým nadhledem, ani karikaturním přístupem k postavám. Taková tequila se solí, ale bez citrónu. Z pupíku sympatické zrzky, která hláškuje jako o život. ()

Dámské posily...

Dámské posily...