poster

Záměna

 • USA

  The Switch

 • Slovensko

  Zámena

 • Velká Británie

  The Switch

Romantický / Komedie

USA, 2010, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  **

  Film s Jennifer Aniston, který není ani komedie, ani romantika, ani melodrama a ani rodinný. A že by film nastavoval zrcadlo společnosti, toužící po umělém oplodnění? To už vůbec ne, přátelé. Jak už jsem naznačil, film Záměna je založen na myšlence, nechat se oplodnit dárcem a jaké to bude, když se vzorky zamění. Jů, to je skvělá myšlenka. Tu ve filmu vyprodukovala poprvé vyloženě nevtipná Jennifer Aniston. Tato myšlenka se ovšem nelíbí jejímu dobrému kamarádovi tradičně neurotickému Jasonovi Batemanovi. Pochopitelně, že se mu myšlenka nelíbí, protože tajně miluje Jennifer. Na scénu přichází alfasamec Patrik Wilson, jehož varlata jsou plná horkých spermií k rozdávání a na zápletku je zaděláno. Ovšem, tuto zápletku rozluštíte ještě dříve, než se skutečně zašmodrchá. V polovině máte chuť film nějak přeskočit na konec a jen si ověřit, zda vaše teorie byla správná a hurá z kina domů. Paradoxně je opět ve filmu nejvýraznější dětská role, ale ten chlapeček celý film neutáhne, i kdyby byl sebechlapečkovatější. Film se tedy jeví jako další z řady naprosto zbytečných rádoby komedií, který bych ani nedoporučil na deštivé odpoledne, jejž by se tím stalo ještě nudnější.(7.6.2011)

 • T2
  **

  Rozpočet $19miliónovTržby USA $27,779,426 Tržby Celosvetovo $49,830,607Tržby za predaj DVD v USA $6,581,692 //počet predaných kusov 434,263║ Chýba tomu lepšia vyváženosť, lebo ťažko to zaradiť do nejakého žánru, kolíše to medzi rodinnou drámou a komédiou, ináč ako príbeh to nemá zlý ani výber hercov nebol najhorší, možno to chcelo len o niečo šikovnejšieho režiséra, takto len slabší priemer. /45%/(16.1.2011)

 • gilmore_girl
  **

  Tak tohle vazne ne. Nuda a klise, klise a nuda, navic natahovana na skripec. Jedna hvezda navic za Jeffa Goldbluma.(13.12.2010)

 • predators
  ***

  Tož dobře se na to dívalo...jak by taky ne, když je zde neokoukatelná Aniston, že? Nejpřekvapivější je to, že většinu vtípků obstará ten jejich piškot, Thomas Robinson! Pohodovka na sobotní odpoledne, bez zbytečných trapností, kterých v poslední době vídáme habaděj... 55%(15.7.2012)

 • misterz
  **

  Podpriemerne zábavná jednohubka, kde snímok drží nad vodou len pár lepších scénok. Najväčší problém je ten, že zápletka je tak predvídateľná, až to človeka po čase prestane baviť. 45/100(17.3.2015)

 • - Wally Mars (Jason Bateman) nosí behom filmu hodinky Rolex GMT Master, "rolexky" nosí takisto aj Kassie Larson (Jennifer Aniston). (willy1)

 • - Záměna (Switch) je inspirována povídkou „Baster“ spisovatele Jeffreyho Eugenidese, nositele Pulitzerovy ceny. Poprvé se objevila v magazínu „The New Yorker“ a upoutala pozornost scenáristy Allama Loeba, který se rozhodl téma zpracovat ve scénáři. (Taninaca)

 • - Natáčení proběhlo v New Yorku a tvůrci byli nadšeni tím, že se jim podařilo využít městských reálií, které nejsou tak úplně profláknuté. Točilo se na mnoha místech – v Soho, Upper Westside, Williamsburgu, v Central Parku, na Park Avenue, v Chelsea Piers, The Meatpacking District, Midtown Manhattan, v Queens. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace