Záměna

The Switch

Romantický / Komedie

USA, 2010, 101 min

• Enšpígl

Tohle byl teror jak od Al Kajdy. Nejdřív tam Jennifer lítá jak opálený letadlo a shání sperma, pak skok a shání pro toho svýho spermoníka taťuldu a aby toho nebylo málo, tak hlavní hrdina vypadá jak tři dny starej rohlík.(12.9.2011)

Klasický odpočívák..Jennifer Aniston jako vždy dobrá a Jason Bateman to také tak nějak ustál. Nový nápad, nový děj..proč ne? 3,5*(7.2.2011)

Asi jsem divná, nebo skutečně mám nějaký ten "mateřský cit" v sobě, ale mě se to celkem líbilo :) Komedií bych to zrovna nenazvala.. ale jako rodinný velmi průhledný příběh to bylo dobrý.. a stavěli jsme u toho skříň, tak nevím, zda to není tím, že jsem to nesledovala úplně detailně ;D(15.9.2011)

Zcela všední záležitost, kdy násilně na příběh roubované náhody nedovolí hlavní dvojici normálně si v soukromí promluvit a vše musí řešit potupná veřejná zpověď. Už zase, jako v mnoha podobných zaměnitelných filmech. /13.m4. 13./(13.4.2013)

• Lenny.M

Další infantilní komedie, která stála absolutně za prd....(3.7.2011)

• - Natáčení proběhlo v New Yorku a tvůrci byli nadšeni tím, že se jim podařilo využít městských reálií, které nejsou tak úplně profláknuté. Točilo se na mnoha místech – v Soho, Upper Westside, Williamsburgu, v Central Parku, na Park Avenue, v Chelsea Piers, The Meatpacking District, Midtown Manhattan, v Queens. (Taninaca)

• - Wally Mars (Jason Bateman) nosí behom filmu hodinky Rolex GMT Master, "rolexky" nosí takisto aj Kassie Larson (Jennifer Aniston). (willy1)

• - Záměna (Switch) je inspirována povídkou „Baster“ spisovatele Jeffreyho Eugenidese, nositele Pulitzerovy ceny. Poprvé se objevila v magazínu „The New Yorker“ a upoutala pozornost scenáristy Allama Loeba, který se rozhodl téma zpracovat ve scénáři. (Taninaca)