Záměna

The Switch

Romantický / Komedie

USA, 2010, 101 min

• gilmore_girl

Tak tohle vazne ne. Nuda a klise, klise a nuda, navic natahovana na skripec. Jedna hvezda navic za Jeffa Goldbluma.(13.12.2010)

Znám rozhodně horší romantické komedie.. 6/10 = 60%(9.4.2011)

Ano, Záměna nenabízí krom obsazení a malého bonusu pro mne v podobě podobnosti Wallyho s mou osobou nic výjimečného. Romantická komedie, která není ani moc vtipná, ani moc romantická a rozhodně nepřekvapí, neboť po nalajnovaných a dávno zajetých kolejích romantických komedií jede plynule, bez jakýchkoli zaváhání. Mně se však líbil příběh se sympatickým Wallym a posléze i Sebastianem, se standardně velice koukatelnou Anniston, ač nikdy nebyla vyloženě mým šálkem kávy, s postavou Leonarda. Všichni čtyři ústřední herci se mi moc líbili. (Kasovní) trhák to není, ale jako oddychový film? Proč ne... 80%(19.8.2012)

Príjemná oddychovka... priznávam slabosť k obom hercom, ale aj napriek tomu 6/10. Ubehlo to a ja som sa nenudil. Milý priemer. Nerád to vravím, ale na Jennifer je ten vek miestami vidieť...(8.12.2010)

Začátek mi přišel takový zdlouhavější, hrozně jsem chtěla, abych už "to" provedl, protože do té doby je to takové polykání horkého vzduchu... Ale pak je to fajn, je to milé, je to vcelku vtipné, má to dobrý řeči. Průměrná komedie.(28.11.2010)

• - Wally Mars (Jason Bateman) nosí behom filmu hodinky Rolex GMT Master, "rolexky" nosí takisto aj Kassie Larson (Jennifer Aniston). (willy1)

• - Divadelní hra, kterou Kassie (Jennifer Aniston) a Wally (Jason Bateman) navštívili během filmu, je "Hamlet" od Williama Shakespeara. (willy1)

• - Natáčení proběhlo v New Yorku a tvůrci byli nadšeni tím, že se jim podařilo využít městských reálií, které nejsou tak úplně profláknuté. Točilo se na mnoha místech – v Soho, Upper Westside, Williamsburgu, v Central Parku, na Park Avenue, v Chelsea Piers, The Meatpacking District, Midtown Manhattan, v Queens. (Taninaca)