Záměna

Switch, The

Zámena

Romantický / Komedie

USA, 2010, 101 min

Klasický odpočívák..Jennifer Aniston jako vždy dobrá a Jason Bateman to také tak nějak ustál. Nový nápad, nový děj..proč ne? 3,5*(7.2.2011)

• Tsuki

Minimum vtipných scén, v romantice žádná inovace a Aniston stejná jako v každém jiném filmu - nemluvě o scénáři, který byl dost slabý a chvílemi působil nepřirozeně. Pouze některé scény s Batemanem, Goldblumem a tím malým klukem (Thomas Robinson) byly lepší. Naštěstí jsem od toho ale moc nečekala, takže zklamaná nejsem. ~(2,1)~(9.7.2011)

Príjemná oddychovka... priznávam slabosť k obom hercom, ale aj napriek tomu 6/10. Ubehlo to a ja som sa nenudil. Milý priemer. Nerád to vravím, ale na Jennifer je ten vek miestami vidieť...(8.12.2010)

Jennifer Aniston mám ráda a filmy, v nichž vystupuje, mi vždy zajistily přinejmenším příjemný zážitek. Není to herečka, která by ztvárňovala náročné a propracované charaktery v syrových dramatech a ani nehraje ve filmech, které by měly nějak extra vysoké hodnocení. Jde převážně o průměrné romantické komedie, které mi však vždy způsobí úsměv na tváři, pobaví mě a jsou ideálními oddechovými snímky. Záměna patří mezi ně. Co na tom, že se jedná o stále stejné postupy, klišé či scénáře? I při tomto se může jednat o příjemný a nenáročný zážitek. Smíchu jsem zde nabyla hodně:)(10.3.2012)

Milé, příjemně dojemné i zábavné, ale nikterak na obtíž.(8.8.2011)