poster

Záměna

 • USA

  The Switch

 • Slovensko

  Zámena

 • Velká Británie

  The Switch

Romantický / Komedie

USA, 2010, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SexyAjinka
  ***

  Asi jsem divná, nebo skutečně mám nějaký ten "mateřský cit" v sobě, ale mě se to celkem líbilo :) Komedií bych to zrovna nenazvala.. ale jako rodinný velmi průhledný příběh to bylo dobrý.. a stavěli jsme u toho skříň, tak nevím, zda to není tím, že jsem to nesledovala úplně detailně ;D(15.9.2011)

 • Anarvin
  **

  Záměna žádnými vážnějšími problémy netrpí. Všichni kdo se na filmu podíleli, jsou zodpovědní profesionálové, takže příběh jde celkem logicky z bodu a do bodu b a není třeba se bát žádných odfláknutých nedodělků, co by vás tahaly za uši a za oči. Jenže to je tak všechno, čím se tohle dílko na zakázku může chlubit. Pak už je tu jen tisíckrát ohrané schéma romantických komedií, minimum vtipných vtipů, vyloženě šnečí tempo a typicky nepoužitelná Jeniffer Aniston. Nad vodou film drží pouze sympatický Jason Bateman a malý Thomas Robinson. Na rozdíl od rodičovského páru mají taťka se synem slušnou chemii a jedině když jsou tihle dva spolu na scéně, dostavuje se humor nebo emoce. Kdyby měli spolu času víc, dal bych snad i tři hvězdičky. Jo a Jeff Goldblum si svou roličku užívá správně labužnicky.(30.11.2010)

 • KarelR
  **

  Příště bych prosil ještě trochu víc natahování...(23.11.2010)

 • Lenny.M
  **

  Další infantilní komedie, která stála absolutně za prd....(3.7.2011)

 • genetique
  ***

  Od podobných stereotypných filmov som si dal skoro na polroka pauzu a po tak dlhej dobe mi komédia tohto typu prišla celkom vhod. Dopozeral som ju bez väčších problémov, dokonca ma miestami príjemne prekvapila. Samozrejme, že napriek tomu sa jedná o čistý šedý priemer a scenár je len precedenou kombináciou jeho žánrových súrodencov. Scenárista pôsobil dosť kŕčovito najmä v scénach, ktoré mali byť svieže a zábavné. Oveľa prirodzenejšie však na mňa porobili herci a tak som sa dočkal okrem avizovanej nádielky humoru aj príjemnej rodinnej drámy. Škoda však, že režisér nevedel odhadnúť v ktorých okamihoch má viac pritlačiť na pílu a tak bol celý feeling z filmu dosť rozpačitý. 60%.(13.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace