Poměrně známý zahraniční pořad dorazil v době krize i k nám. Budete svědky snahy mnoha podnikatelů získat peníze na své originální projekty. Investory se tentokrát stali již finančně zabezpečení podnikatelé. Pan Tomio Okamura ještě před pár lety prodával popcorn a colu v Tokiu, nyní k nám vozí japonské zákazníky. Dalším příkladem je paní Dana Bérová, která se starala o majetek šlechtice Schwarzenberga. Každý se může přihlásit a pokusit se získat peníze na nové projekty, a televizní divák je svědkem, jak se bude žadatelům dařit. (RadimFišer)

kapsomut

Nesnášim toho arogantního buřta s kolečem na hlavě co se skoro nikdy nezvedne Michala Rostocka. Na ten jeho ksicht se nedá koukat! Ostatní investoři jsou celkem sympatičtí (hlavně investorky). Pořad je zajímavý. Je sranda sledovat některé naivky :D ()

OG_Swifty

Den D je celkem klenotem mezi pořady ČT - zajímavý náhled na syrový business, který má svůj klíč, přesto valná část uchazečů o investice nemá základní informace / plán využití investice. Pokud ano, dochází k tvrdému vyjednávání, kdy velmi často odchází "vítěz" oholenej o 50 % výdělků... ()

Attta

Neznám původní pořad, ale myslím si že i tato česká verze je dost zajimavá. Opravdu inspirativní pořad s vynikajícími investory (většina) i žadately. ()

Nach

Skutečně zajímavý a originální pořad, který má pro snaživce nějaký přínos. Velice rád sleduji odvahu některých jedinců, kteří na poli podnikání přicházejí s nápady, na které by nepřišla ani J.K.Rowlingová s kouzelnickou hůlkou zapíchnutou v nose. Výběr investorů je skutečně pestrobarevný a názor každého z nich stojí za vyslechnutí (a někdy i pobaví). 75% ()

DruidKarel

1004. hodnocení: Rozhodně inovativní pořad, kdy skupinka několika "vynálezců" nebo jen chytrých mozků, postupně předkládá zajímavé návrhy, které by chtěli realizovat za přispění jejich finančního kapitálu, o který si přišli do pořadu říct. 4* si pořad jasně zaslouží a Tomio Okamura je jednoznačně moderním mužem, který ví o byznysu své. 4* ()

Alfréda

S odstupem času hodnotím jinak jednotlivé investory, než když jsem pořad sledovala kdysi dávno na ČT1. Co se ale nemění je že pan Rostock je arogantní vůl a ten jejich moderátor by za ty pitomý otázky lidem a nemožný vstupy zasloužil jednu kopačku mezi. ()

Splasher

Zajetý pořad ze zahraničí, který ČT velmi slušně převedla do českého obalu.Tak už jen zbývá počkat na to, až investorům dojdou peníze a za rok natočit sumář úspěchů a neúspěchů. ()

Pája=)

Jeden z nejlepších pořadů v české televizi. Samozřejmě, že převládají neúspěšné projekty. Nicméně v každém pořadu se objeví jeden s obrovským potenciálem a to si musíte pro sebe říct,,Zlaté ručičky české" ()

maxxxim

Konečne niečo z TV produkcie čo nesie prvky reality a je zábavné aj bez podpory obscénnosti, krvilačnosti, či stupidity. Invencie uchádzačov o investičnú podporu kontra neoblomní investori, to je to, o čo tu beží. Výsledok je buď neľútostné vysmiatie , alebo trenice medzi investormi, ktorí prejavia záujem. Za originálny nápad, pohodovo strávených 42 minút, niekedy aj vtipné vyústenia udeľujem plný počet. Komerčné televízie by si mali zobrať príklad, ako sa robí zábavný a pritom reálny formát. ()

Tommy.D

Konečně nějaký zajímavý ČT pořad. Plejáda všech možných podnikatelů, naivků, nebo lidí, co si spletli pořad s receptářem zaručuje slušnou zábavu. Navíc připomínky investorů jsou pro ekonomicky nevzdělaného člověka (jako mě) občas celkem přínosné. ()

Jizni Tlapa

Den D je typickým příkladem toho, že když už přijdete s kvalitní inovační myšlenkou a nemáte potřebný vstupní kapitál, je vždy po ruce někdo (v tomto případě pětice investorů), kdo vycítí vlastní šanci a ve výsledku Vás "obloží"! Česká vynalézavost nezná hranice a tak máme šanci vidět to nejlepší z domácích kutilů, kterým už Přemek Podlaha s Kozlíkem Šikulou a s Receptářem prima nápadů zavřel nadobro dveře. To vše opentleno přirozeným komentářem J.Pokorným. A závěrečná rada (ne však H.Pawlowské) pro všechny potencionální uchazeče? "Business plán, predikce a čísla jsou základ"!.-) ()

Sfinkter

Pro kapitalismus ideální pořad. Ale rád bych se dožil chvíle, kdy cíle těchto pořadů budou promítány jako činnost pravěkých lidí. Peníze nyní hýbou světem, jednou se ale tomu budou všichni smát. ()

LiborGondek

Je zajímavé sledovat jak "zlaté české ručičky" vynalézají nové a nové věci. Myslím si, že tento pořad může pomoci nejen tomu konkrétnímu podnikateli v začítcích, ale i široké veřejnosti. Také je zajímavé sledovat myšlení investorů. Jde samozřejmě o profit, ale když se jim nějaký nápad líbí hodně, hádají se jak malé děti a svoje požadavky snižují a snižují. ()

M-arta

Chcete si provětrat základní finanční a podnikatelskou gramotnost? Jako vzdělávací pořad je to docela fajn k nakouknutí, ale... soutěž? ()