Poměrně známý zahraniční pořad dorazil v době krize i k nám. Budete svědky snahy mnoha podnikatelů získat peníze na své originální projekty. Investory se tentokrát stali již finančně zabezpečení podnikatelé. Pan Tomio Okamura ještě před pár lety prodával popcorn a colu v Tokiu, nyní k nám vozí japonské zákazníky. Dalším příkladem je paní Dana Bérová, která se starala o majetek šlechtice Schwarzenberga. Každý se může přihlásit a pokusit se získat peníze na nové projekty, a televizní divák je svědkem, jak se bude žadatelům dařit. (RadimFišer)

T-pack

Extrémně mě překvapilo, že mě tak moc zaujala reality show o ekonomice... no, asi ne tak o ekonomice jako o projektech. Pamatuji si, jak jsem kolem té desáté večer přepínal z programu na program, když vidím něco o mé oblíbené etapě 2. světové - houby, úplně jinej pořad, ale uchvátil mě tak moc, že si mě k obrazovce přitáhl i přístě. Hrozně zajímavý nápad, který se podařil přenést i do našeho českého prostředí. Skvělí sou i nekompromisní, přesto sympatičtí investoři, hlavně teda Okamura. ()

0lie

Nápaditý pořad a na české scéně rozhodně unikátní projekt. Po delší době se v televizi dá na něco koukat. ()

R´Hell

Zprvu jsem dala čtyři hvězdy, teď jsem povýšila. Proč? Protože je tu konečně zábavný a chytrý pořád, tudíž na našich televizích nevídaný. Čtveřice investorů byla vybrána opravdu dobře, ví, co říkají a ještě k tomu baví. A potom ti vynálezci - zlaté české ručičky. Nakonec musím pochválit prostředí "Doupěte". Opravdu povedené. ()

klima777

Ano, je to reality show. Jediná zábavná a v podstatě neurážející reality show, s níž jsem na obrazovce doposud měla čest. ()

Ravi

Jednostranně zaměřená show s cílem nastavit zrcadlo podnikatelským choutkám lidí a jejich rozumným i nerozumným nápadům. V zásadě skvělé, pro mě však sem tam poněkud zbytečně konfliktní. 65% = 3/5 ()

Kosmik 1

Pořad nebo soutěž, chcete-li, která je či byla opravdu na úrovni. Škoda jen, že skutečně málo nápadů co lidi přinesli bylo uskutečnitelných a které za něco stály a měli je dobře zpracované. Někdy se u toho člověk i docela pobavil, s čím dokázali lidi přijít a mysleli si, co kdyby náhodou. :-) Nedíval jsem se pravidelně, ale kdybych mohl, určitě bych nevynechal jediný díl. ()

giovanni3

Zajímavý pořad s fůrou kutilů z různých oborů co potřebují peníze od investorů... Potíž je, že většina z nich ani neví kolik potřebuje či zda to bude vydělávat.. či jednoduše vymýšlý blbosti.. Investoři jsou solidní a nemají moc jak kazit pořad = 3z5 ()

Čtec

Dobrý. Ale někdy mi strašně vadí jedna věc - jak přítomní pánové mistři světa urážejí lidi, kteří evidentně něco - a dobře - umí, jen se to prostě nedá tak jednoduše prodat... Přijde mi to velmi buranské a nekulturní... U Dany Bérové a Marty Novákové jsem si toho nevšiml. Tak to asi budou výstřiky testosteronu. ()

Gekacuk odpad!

Nesledovatelné: 1) Vybírají čím dál horší "podnikatele" s šílenými nápady. 2) Investoři působí namyšleně. Nelíbí se mi ta konfrontace. Myslím, že základy finanční gramotnosti by měly učit školy. Televizní reality-show by neměla suplovat vzdělávací systém. Rady od Okamury opravdu nepotřebuji. ()

Zemi11

Martička jakožto milovnice obuvi přišla do pořadu akorát ukázat své infantilně-nevkusné červené botičky :) Pro řadového podnikatele Michaela Rostocka je účast v pořadu Den D zase reklamou k nezaplacení... Repsektuji jen pana Bartoše, paní Bérovou a pana Okamuru. Díly sleduji dokola a dokola. Pumpují do mě energii v podnikání tolik potřebnou. ()

Maynard.

A heleď ho, pan Okamura se svou vykutálenou partičkou :o). Ale jo, tenhle pořad je dalobyseříct zábavný, hlavně teda v tom, když jde s kůží na trh nějakej pošuk s totálním nesmyslem. Je zajímavý sledovat, co dělá tréma s jednotlivejma prezentátorama. Většinou se nenajde moc lidí, kteří by se chovali naprosto přirozeně a dali těm pěti na frak... A když už se najde někdo takový, tak je to většinou právě ten pošuk... Pořad je jeden z těch, který do dvou let omrzí, vyšumí a na kterej se zapomene. Ale je to rozhodně lepčí pokoukáníčko, než každopůlroční Superstár a podobný estrády. Takže Ješito, Ješito, už to máš ušito. Teda vlastně Okamura, Okamura, ten mi jistě půjčí bůra :o) ()

dita.krizova

U tohohle jsem se vždycky skvěle bavila, i když pravda některé díly byly slabší. Někdy mě udivuje, co jsou lidé schopní vymyslet za nesmyslné vynálezy. ()

herr_carter

Tady jsem ještě celkem oceňoval Nakamurův podnikatelský smysl, to až potom se začal srát do politiky.....jinak ale výtečná šance pro šikovné a nápadité začínající soukromníky, sledováno pravidelně........moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Lukoboss

Nápad si zaslouží vcelku vysoké hodnocení.. Uvidíme, jak to bude probíhat i nadále, ale u těch čtyř hvězdiček by to zůstat mohlo. Zatím jsem viděl zhruba půlku jednoho dílu, jelikož jsem náhodou přepl na jiný kanál, takže je na hodnocení celkem brzo. EDIT: Už jsem viděl několik dílů a musím říct, že se mně to fakt líbí. Je zajímavé sledovat všechny ty (i když někdy hloupé) nápady a po té uvažování všech zúčastněných. ()

Pyth

Jeden z mála pořadů co v TV sleduji. ČT dokázala pro každou řadu sestavit zajímavou skupinku byznysmanů, kteří často hodně kriticky hodnotí nápady podnikavců. Některé myšlenky mají potenciál, ale některé patří spíš do estrády. Naštěstí je každý díl namixován rovnoměrně. ()