Poměrně známý zahraniční pořad dorazil v době krize i k nám. Budete svědky snahy mnoha podnikatelů získat peníze na své originální projekty. Investory se tentokrát stali již finančně zabezpečení podnikatelé. Pan Tomio Okamura ještě před pár lety prodával popcorn a colu v Tokiu, nyní k nám vozí japonské zákazníky. Dalším příkladem je paní Dana Bérová, která se starala o majetek šlechtice Schwarzenberga. Každý se může přihlásit a pokusit se získat peníze na nové projekty, a televizní divák je svědkem, jak se bude žadatelům dařit. (RadimFišer)

SeBig

Tenhle pořad mě baví né proto, že tam chodí nýmandi, co si myslí, že udělají díru do světa svými cetkami, bez kterých by se obešel uplně každej, ale proto, že je s těmi cetkami odpálkuje solidně a upřímně ta porota. To mě na tom baví nejvíc. Navíc tohle má jenom jednu, defakto dvě série proč? 100krát zajímavější, než ostatní pořady, který dávaj 20 let do dnes např. ČR má talent, ČR má superstar, ČR umí tancovat.. tyhle hovna si strčte zpátky do prdele. Já chci pokračování tohoto pořadu prosím, Děkuji. ()

Marze

Poučné, užitečné a zároveň zábavné. Kdo by si pomyslel, že to Ivan Pilný dotáhne až na ministra financí (asi z platem mnohonásobně menším, než měl v korporátu). Holt pltí, kdo není na obrazovce, jakoby neexistoval, což také princip této reality show. ()

heyda

Nesleduju to sice pravidelně, ale když už na to narazím, tak nikdy nepřepínám. Tohle je opravdu velmi dobrý pořad, u kterého se nasmějete mnohdy víc než u francouzské komedie a zažijete víc emocí než v nějakém americkém dramatu. ()

SOLOM.

Souhlasím, že šlo určitě o zajímavý projekt. Ostatně to byla ještě doba kdy Tomio Okamura neležel v žaludku půlce republiky…Občas jsem nestačil zírat, s jakými blbostmi tam někteří měli odvahu vůbec lozit, ale některé podnikatelské nápady vskutku stáli za pozornost. Čuch na prachy to oni skutečně měli a věřím, že se v některých případech i slušně napakovali… ()

duklak2

Kvalita a zároveň jednoduchost se mísí tímto pořadem, který má svoje místo na trhu. Jenomže problém tkví v tom, proč vlastně se někteří chudáci snaží v této "soutěži" něco ukázat? Je zde ale i řada výborných projektů, které by se měli realizovat a investoři by je měli více podpořit. Mám výtku k investorům. Kecy typu: "začal jsem s dvackou na kontě a nyní mám miliony", jsou zbytečné, nikdo tomu nemůže věřit. Nebo ano? ()

Handle

A to jsem si myslel, že mě to bavit nebude, fakt mě to překvapilo. Někdy se nestačím divit, co všechno jsou ty lidi schopní vymyslet. Lepší pořad na obrazovkách momentálně asi nenajdete... ()

jerry12

90%. To je reality show, jak má být. Investorské příležitosti, které jsou někdy inspirací, jindy zase k smíchu, a pětice chytrých a bohatých investorů, kteří jsou schopni přiblížit podnikatele hvězdám... nebo sebevraždě. Formát pořadu světového charakteru, který i u nás udržel patřičnou úroveň. ()

Caszidy

Opravdu povedený nápad. Problémem může být to, že investoři nejsou žádní "kovaní" showmani, či herci a tudíž řekněme s výjimkou Tomia Okamury působí nemastně, neslaně. V pořadu se samozřejmě střídají zajímavé nápady s naprosto zbytečnými, či záměrně úsměvnými(např. Solar dovdoP), zarážející je však velice častá mizerná připravenost účinkujících na prezentování svého nápadu. ()

Hismael

Hodně zajímavý pořad, který mě od první chvíle zaujal. Jednoduše super nápad, který na obrazovce skvěle funguje. ()

Chermy

Parádní! Tahle reality show stojí hlavně na osobnostech investorů a já Tomia Okamuru opravdu můžu! Chytré a vtipné! ()

Ajinka126

Těžké psát tady něco objektivního o něčem tak jedinečném a zvláštním. Jelikož mohu říct, že jsem celkem z oboru, tak je vidět, kolik toho ještě nevím, protože některé nápady mi připadají fakt ubohé, ale investoři do toho prachy dají, tak nevím :) Každopádně, viděla jsem přednášku jednoho nejmenovaného z těchto investorů (ale Okamura to nebyl:)) a byla to dost nuda.. Takže je vidět jakou mají na obrazovce intenzivní a neústupnou tvář, ale ve skutečnosti mají podobné projevy a vystupování, jako někteří z žadatelů o investici. Ale pořad je to dobrý :) Zejména u zahraniční verze nemělo chybu, když se v zájemcích objevil i S. Jobs a chtěl peníze na i pad.... nedali mu je ;) ()

Marsik

Super poučný a mimořádně zajímavý pořad, který mohou diváci na svých TV obrazovkách vidět. Začal jsem aktivně sledovat až nyní (téměř 4 roky od prvního dílu). Pokud nebudu hodnotit členy poroty, tak musím říct, že mě pořad mimořádně baví. Zatím jsem shlédnul jenom pár dílů a už teď mohu říci, že vám to skutečně něco dá a lidé, kteří podnikají nebo chtějí podnikat, si to oblíbí dvojnásob. Sám bych rád v určité oblasti také podnikal, a tak to beru jako návod, jak začít a čeho se vyvarovat. Hodnotím maximálně možných hodnocením. Hned si ho házím do TOP 10 mezi pořady. Těším se na další díly. 90% ()

Kryton

Skvělý pořad a i skvělý nápad. Mnohdy neskutečný a zábavný pohled zároveň na ty poklady, které chce někdo prodávat. ()

NinonL odpad!

Viděla jsem pár dílů a přišly mi docela hrozné. Autentičnost ani uvěřitelnost žádná, podivné a špatně zahrané. Představa, kolikrát tuhle "reality show" museli nebozí uchazeči o peníze zkoušet, mě děsí. Bývalá ministryně informatiky v porotě ... dosadit do poroty investorů jakéhokoli politika, mi přijde jako dokonalý a velmi nechutný kýč. ()

mysiak

Priznám sa, náhodou som prepol na ČT1...a zaujalo ma to...neohrabaný nápad...celkom fajn prevedenie, asi to budem pravidelne pozerávať... ()

slunicko2

Malý televizní kurs o tom, jak rychle a spolehlivě odradit investory. 1) U reality show oceňuji nejenom zábavu, zajímavé aktéry, ale rovněž i nenápadné poučení pro život. To všechno pořad Den D nabízí v rozsáhlé míře. Můžeme, pravda, nesouhlasit s jednáním investorů, s jejich argumentací i s jejich přístupem k soutěžícím, ale nic to nezmění na skutečnosti, že jsme tu konfrontováni s postoji a myšlením skutečných podnikatelů a to je chvílemi velice poučné. 2) Pořad lze použít i jako dobrý cvičný materiál pro všechny, kteří se chtějí naučit správně prezentovat své myšlenky a získávat pro ně stoupence, zvláště v byznisu. ()

Rosalinda

Mně tedy přijde tenhle pořad docela zajímavý. Nejvíce mě ale fascinuje naprostá naivita až totální debilita některých soutěžících. Oni si asi opravdu neuvědomují, jak jsou trapní a směšní. Někoho je mi líto, většiny ale ne, protože si zaslouží být porotci smeteni a rozmetáni. To se na pořad fakt nedívají, když se do něho hlásí? Kde je nějaký rozum a soudnost? Naopak někteří soutěžící přichází s nápady, že obdivně žasnu, ale těch je pomálu. A Tomio Okamura a Dana Bérová jsou mi sympatičtí a obdivuji jejich inteligenci a schopnost vydělat si velké peníze a zůstat při tom slušnými lidmi. ()

Chrysopras

Zajímavej nápad a přehlídka mnoha více či méně inspirativních lidí a výtvorů. Docela mě to baví. Na druhou stranu si myslim, že se ten koncept poměrně brzy vyčerpá, pokud nebude docházet k inovacím. ()