Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

Martin741

Pri komediach sa treba bavit! A nie sa xmrti ufilozofovat nad tym, co ktorou vetou ktory mental a psychopat presne myslel. To bola ludova verzia, da sa to aj odborne, konkretne takto : Strucne : Kazdy je obcas pod vacsim ci mensim psychickym tlakom, kazdy vidi svet inak, zo svojho uhla pohladu, ktory je determinovany skusenostami, zivotnymi postojmi, nazormi, osobnostou atd atd atd. kazdy ma ine hodnotenie situacie a kazdemu inak pracuje mozog. Tak to by bolo strucne. US styl humoru sa da dobre zniest, tuna aspon vyslovene nevadi. 60 % ()

Jino

Dobrý, směšný, a na hlavu padlý Jim Carrey. Pro některé magor a pro druhé bůh. Takhle to bude vždycky. Pro mě rozhodně bůh. Pěkná komedie, někdy až vulgární, ale neva. ()

MrPierc

Skvělá komedie a schyzofrenii a třech černých synáčcích, co kurva potřebujou stýpko na ten zamrdej Yale :-). Bílek, co vyvraždil celou svou rodinu a policista, co nabízí svou horkou klobásu na nádraží :-) Nejlepší komedie s Carreym ()

O´Neill

Moc jsem se na to těšil, zvláště kvůli mého oblíbeného herce, Jima Carryeho, bohužel film nesplnil očekávání. Celý film je postavený na skvělému hereckému umění Jima a tím to hasne. Nic extra zde nevidíme, humor zde taky neoplývá, a celkově to působi docela trapně. ()

Rocky88

Pár povedených gagů a solidních Hankových hlášek nezamaskuje fakt, že se jedná o postradatelný filmový výtvor. ()

Nach

Nechápu tak nízké hodnocení. Já, mé druhé já a Irena je skvělou Rkovou komedií s excelujícím fyzickým hereckým výkonem Jima Carreyho. Celé je to přitom tak úmyslně a okatě přepálené, že to nejde brát jako negativum. Filmaři věděli, že jde o pitomý, nelogický příběh (celá linka černých bratrů) a tak toho využili a začali si střílet jak sami ze sebe, tak i z různých klišé scén (sebrání pachateli zbraně), které občas vypointovali nečekaným směrem. A já si to vše excelentně užíval. Prostě pod čtyři slunce nemohu jít a rád si to kdykoli zopakuji. 80% ()

dubinak

Jim Carrey je prostě komik číslo jedna a nikdy mě nepřestane bavit. I přes to, že tento snímek je viditelně slabší než většina jeho snímků, vtip tu nechybí, nechybí tu dobří herci ani zábavné příhody. Tři černoši byli totální úlet. První polovina byla značně silnější a humornější. I když se tu perlí hlavně vulgarismy, Carreymu role sedla a tím sedl i mně tento film. ()

C0r0ner

Taková normální komedie s docela slušnými fóry a tradičně skvělým Carreym, kterou ale nad průměr házejí superchytří negři. Je akorát strašná škoda, že dostali tak málo prostoru, protože jinak to mohla být opravdu špičková sranda. Takhle jenom docela slušná. 70% ()

BUD-SFIS

Vahal jsem ale za ty cerne bratry a jejich hlasky proste musim dat 3*. Dobry vykon Carreyho ale jinac nic. Jo a kdy to bylo o pul hodky kratsi mozna by to udelalo vetsi dojem. ()

Dannysek4U

Nekoukam na to, jen to slysim, ale nektery hlody docela jdou, kombinace vulgarity a extremniho IQ v podobe Charlieho deti je dost prdelozni, komika vedouci z piskajiciho nosu je zas ten nejhrubsi odpad, co muze bejt ()

pufina

Jim Carrey dokáže vždy báječně pobavit, v roli schizofrenika [Charlie (hodný, klidný) vs. Hank (agresivní, zlý)] je nepřekonatelný. Když dojde na rvačku mezi Charliem a Hankem nedá se nesmát. Následující text obsahuje SPOILER Scéna zabíjení krávy mi přišla taky vtipná, kolik padlo ran? 6, 8? A nakonec kráva zase zabučí a on jí začne škrtit a strká prsty do nosu, aby jí udusil - nakonci filmu kráva s krunýřem na krku, dokonalé. Hankova plastická operace brady stála za to - "Tati, když budeš teď smrkat, tak si rovnou můžeš vytřít i prdel." - ano, brada opravdu vypadala jako pěkné vyšpulené pozadí. Scéna s vaginálním krémem a následně kojencem působí nechutně, ale člověk se zasměje i tak. Konec SPOILERU Pro mě komedie na úrovni, nejen díky Carreymu, ale také Renée Zellweger. ()

campix

Sice mám Jima Carreyho strašně rád a opravdu fandím jeho gumovému obličeji aby ještě pár let vydržel, ale Já, mé druhé já a Irena je od začátku nezkutečná kravina. A nebýt solidnější druhé části, kdy se Charlieho neboli Hankova nemoc zhorší tak bych hodnotil asi daleko hůře. Nebýt také několika dost špatných a fekálních vtípků mohla se z filmu stát legenda. Takhle jen mohu říci, že si nedokáži představit nikoho lepšího na to jak se sám zbít nebo vyhodit z auta. Pro tohle je Carrey naprostým mistrem. ()

fars

Ja nemuzu jinak, ale zase jdu proti vetsine. Asi jsem divny, ale zrovna tenhle styl humoru mi fakt sedl. Naprosto odzrojujici hlasky, Jim Carrey a jeho rozdvojena osobnost, a kurva ti jeho tri synackove... vzdyt to nemelo chybu :-) Kdo chce, najde v tom filmu zalibeni. ()

c.tucker

Mě tenhle film docela pobavil, hlavně pak Charlieho sprostí a geniální synové. Další pozitivum bylo Carreyho ksichtění, které prostě můžu, ale vím, že to není šálek čaje pro každého. Jinak to, ale dějově nebylo nic moc. ()

SHI-SHA

Bez Charlieho synů by to byla jen další (lehce) podprůměrná komedie. Naštěstí tam jsou :-) Tihle bratři jsou jedna z nejvtipnějších věcí, jaké jsem kdy viděl. Zavalití geniální černoši se slovníčkem gheta? Naprosto dokonalé :-D ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster