Je krásná. Je věrná. Je psychotická. A naneštěstí pro čerstvou vysokoškolačku Saru (Minka Kelly) je také její SPOLUBYDLÍCÍ. Po příchodu do nové školy Sara začíná chodit se Stephenem (Cam Gigandet) a nalézá si novou nejlepší kamarádku, spolubydlící Rebeccu (Leighton Meester). Nové kamarádství se ale záhy mění v noční můru. Sara se ocitá tváří v tvář děsivému poznání, že její přítelkyně je posedlá a nevyrovnaná osoba, která možná dokonce i vraždí! (oficiální text distributora)

Chlo0opek

Místy naivní, nelogický a herecky špatně zahrán thriller.. Jak si např. "dnešní moderní dívka" může dovolit nevzít si s sebou (zde na disko) kabelku a pak si musí schovávat věci do kabelky druhé kamarádky?? Nemyslitelné přeci - i když v USA je možné jistě všechno.. ()

Mark1983

Žádná pecka to není,ale úplně k zahození to také není.Je to normální průměrný thriller o trhlé spolubydlící na koleji.Nic víc a nic míň. ()

Memfiska

Výkon Leighton Meester jakožto psychopatické spolubydlící byl nadprůměrný-hrála velmi věrohodně. Nicméně film jako celek se mi zdál průměrný. Ale klidně bych si ho pustila po čase znovu. ()

petiiik3

Celej film paráda, bavilo mě to, přišlo mi to i zajímavé a dobře zpracované ale co do háje byla ta krvelačná scéna na konci? Vypadalo to jakoby tvůrci nevěděli jak film ukončit tak se rozhodli že hlavní hrdinku zabijou....fujtajbl! ()

Lady Marcy

Pěkné drama. Leighton Meester jako psychotická mrcha je výborná, Minka Kelly je překrásná a jejich rvačka na konci filmu mě pobavila :D Jen mi bylo líto tý kočičky, co jí ta svině utopila. ()

Smashed

Zpočátku velmi nenápadnej film, kterej se asi po 30 minutách rozjede a divák se veze až do konce,kterej je nejlepší. Chvílema mi to připomínalo Psycho. Je to o holce Rebecce, která je posedlá svojí spolubydlící Sárou a pořád ji hlídá a sleduje. Na tom by ještě nebylo asi nic moc špatnýho, jenže Rebecca začne vraždit všechny a všechno, co má Sára ráda, aby neměla nikoho jinýho, než Rebeccu. No a takhle to postupně graduje až nakonec Sára tu "kamarádku" zabije. No, doufám, že já žádnou takovou kamarádku nemám... a jestli jo, tak jí doufám zabiju dřív, než ona mě :-) ()

PoprockCZ odpad!

Film byl dost jiný než jsem čekala. Psycho "horor", který je nechutný, příběh předpokládalný a celkově dost o ničem. ()

Jurcekk

Môj druhý film z Netflix . Fakt prúser. Že prečo tínedžerky nehrajú tínedžerky. Alebo je to vina tvorcov? Som to po 20 minút ach preklikal na poslednú scénu... Teda predposlednú... ()

limalama

začátek nic moc nuda na koleji, párty a poznávání nových lidí. Pak se to ale dostane na slušnou úroveň a konec už je záživný až až. A mimochodem, tam kde je to nuda to vynahrazujou krásně koukatelné herečky v hlavních rolích, takže 3,5/5 ()

Bblondie

podprůměrný námět s herci, kteří zrovna bodují v nejrůznějších amerických seriálech...nicméně ta třetí hvězda je za ně: drbnu Leighton, sympatického Cama a krátké štěky Niny a Kateriny z TVD...film je ale snadno zapomenutelný a podruhé si ho asi nepustím ()

Cyly84

Leighton ako psychoška ma fakt dostala, Minka bola ozdobou ako vždy, no a keď sa k tomu pridá fešák akým je Cam Gigandet, tak som si to proste nemohla neužiť. Film rozhodne nieje majstrovský kúsok, to všetci vieme, ale jednoznačne ma to bavilo. ()

igiad

Trochu zbytočne natiahnuté klišé... Od hororu to má síce ďaleko, napätia tam takisto nie je na rozdávanie, no i tak je to ako jednorazovka fajn, hlavne poteší herecké obsadenie (klasicky až príliš pekní ľudia na USA, ale na to sme si už snáď všetci zvykli...). ()

BlairW

Horror je sice trochu nadsázka, ale bylo to mnohem lepší, než jsem čekala. Leighton Meester jsem uvěřila každou scénu a dokázala, že hrát opravdu umí. ()

kapazu

Žádná sláva.Pokus o znovunatočení Spolubydlící z roku 1992 a jehi vylepšení.Těžko říct jestli je lepší tenhle film nebo jeho předchůdce.Oboum dvoum totiž schází něco co by mně udrželo u toho filmu a koukat se na něj. Nuda,co jinýho k tmu dodat.Jedinný co mně asi trochu na tom zaujalo bylo to že alespon trochu těch pár minut bylo zajímavých. ()

nihiliste

Cekem tuctový horrorový příběh s již několikrát ohraným tématem. Koukat se na to dalo a normálně bych hodnotil dvěmi hvězdičkami, ale krásný holky a perfektní soundtrack mě prostě donutil zvednout hodnocení na tři. ()

23ch

Chvilkami jsem se nudil.Radši jsem nad ničím nepřemýšlel.Herecké obsazení lepší než film samotný.Jen mi není moc jasné,jak mohlo proběhnout finální zabití.Mám pocit,že čepel vysouvacího nože je sice velmi ostrá, ale co vim, tak u tohoto typu nože je tak max 2 cm dlouhá ()

evelouch

Horor? To určitě ne. Ale takhle hezky natočený film s dobrým obsazením a zápletkou ála "moje spolubylici je nejaka desive divna" jsem dlouho nevidela a náramně jsem si to užila. Mohu jen a jen doporičit. ()

Mládeží přístupný Hellraiser?

Mládeží přístupný Hellraiser?

19.10.2010

Jako by nestačilo, že původní série bude pokračovat (pekelným Pekelným světem z roku 2005 to opravdu neskončilo, připravte se na Hellraiser 9: Revelation), The Weinstein Company teď připravuje remake… (více)