poster

Hlava-ruce-srdce

 • anglický

  Head - hands - hearT

Drama / Historický

Česko, 2010, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HenryS.
  ****

  Ten chlap na konci mluvil do mobilu turecky??(12.8.2011)

 • paascha
  ***

  Trochu přeexponovaná hříčka, ale na druhou stranu bylo vše činěno s dobrým úmyslem. Snad jen trochu méně hulení na straně tvůrců nebo více na straně mé k ještě lepšímu zažití by se šiklo:-))(3.5.2011)

 • Marigold
  ***

  Zručné, promyšleně fragmentární a matoucí, místy náramně vtipné, ale po celou dobu strašně chladné a mechanické. Co skvěle funguje na "odlidštěném" jevišti Divadla Komedie působí v secesní a rustikální výpravě dost sterilně. A Viktorie Čermáková, i když vyzařuje eleganci muchovských plakátů, je herecky strašně nevýrazná. Suveréni jako Zach či Finger si s tím rady vědí, ona je takovou kráskou v oblaku kouře za studenou výlohou. Škoda, i tak si Jařabova příspěvku k filmu cením. Jen to není tak přesvědčivé a řízné jako na prknech divadla. P.S. Tak časté výčitky, že film nemá vůbec žádný smysl, jsou spíše smutným důkazem současné divácké "gramotnosti".(22.11.2010)

 • Katullka
  odpad!

  Ne. Ne. NE. A pak se divíte, že nikdo českou kinematografii nezná? To zase byl oser. "Kdyby tady byl lev..." // 37. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2011(26.12.2011)

 • Lum3n
  *

  wtf?(7.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace