Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Jedna z těch nejlepších komedií s Budem a Terrencem, i když ne nejlepší. Tedy v mém případě. Každopádně, kdykoliv se na to podívám,vzpomínám na mládí...užívám si tu geniální muziku a umírám u scén, kdy například Bud kazí chorálové vystoupení. Tenhle film jako řada jejich dalších komedií je prostě absolutně nezapomenutelný a vždycky bude. Takoví lidé v dnešní době prostě už neexistují. Neznám dvojku, které by to tak dokonale šlapalo, jako těmahle dvoum, nikdy jsem ani lepší dvojku neviděl a těžko uvidím.(20.9.2009)

Ano, v tomhle filmu je ta skvělá pěvecká scéna, profesionální vrah Paganini, rvačka v tělocvičně a taky Donald Pleasence, nicméně pánové natočili mnohem lepší. Tři a půl hvězdy ale rád zaokrouhlím nahoru.(17.9.2012)

"Já chci svoji bugy!!!"(7.12.2005)

Jako malej jsem se u toho řezal smíchy a teď? Prostě stále neodolám, ty bitky jsou úžasný a Hill se Spencerem tvoří neodolatelné duo! Klasika a moje komediální srdcové duo ranařů.(12.7.2007)

nejlepsi od tehle dvou mlaticek :)(8.7.2007)

• - Ve scéně, kdy Kid (Terence Hill) skáče s motorkou přes jezírko, má na hlavně helmu. Ihned v další scéně má však na hlavě opět svou čepici. (civrss)

• - Ve scéně, kdy jezdí hlavní dvojice autem po domě, jim na přední sklo spadne přepravka s pitím a čelní sklo prskne. V následující scéně je však sklo nepoškozené. (Chip89)

• - Obytné vozidlo, kterým ve filmu jezdía ve kterém přespává Kid (Terence Hill), je Pegaso Comet přestavěné firmou Ackerman na přepravník aut. (Stejšn)