Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Moc těm dvěma nefandím, mnohdy jsou stereotypní, někdy až trapní, ale zde se mi od počátku zdáli skvělí a při každé repríze si dávám za pravdu.(13.7.2011)

Z mého hodnocení je patrně jasné, že dávná nostalgie střelila objektivitě zleva jednu terencehillovku a následně ji zatloukla do země pořádnou budspencerovkou. Sem totiž objektivita nepatří, protože každému zfackování mafiánů kdysi nadšeně tleskaly mé dětské ručičky a mí potomci v tom dneska neméně nadšeně pokračovali. Na své první povedené setkání s touto dvojicí zkrátka neumím a nechci zapomenout.(12.4.2014)

Tento film i přesto, že už je poměrně starý, je pro mě klasikou mezi komediemi. Nerozlučná dvojice Bud Spencer a Terence Hill a jejich nezapomenutelné fackovačky, mě vždycky bavili. V tomhle filmu mě doslova dokazali rozesmát dva luxusní masakry. První při demolici zábavného parku a druhý ke konci, když už se opravdu rozzlobili a byli zlí:-D(19.12.2011)

Neustále se opakující ústřední odrhovačka a otcovské štúcy otevřenou dlaní i sevřenou pěstí od dvou stoicky klidných hrdinů chtějících zpět svou červenou dunovku se žlutou střechou. Viděl jsem to poprvé před cca 15 lety v kině a v paměti mi utkvěly jen scény ralycrossového závodu, tělocvična a závěrečná bitva mezi balónkami. Teď, když jsem to viděl znova, vím proč. Zbytek je totiž jen vata a dávná nostalgie z kinosálů, kdy nabídka byla mizivá a poptávka vděčná za cokoliv..(13.2.2010)

-Řeknu vám 3 slova! -Čtyři. -Jak to? -Vraťte nám naší bugy -Jo aha.. takže Vraťte nám naši Bugy! :-)(14.7.2007)