Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Pro mě asi nejlepší film dvojice Bud Spencer & Terrence Hill. A co si dát třeba závod pivo-párkový?(18.4.2007)

Jedna z těch nejlepších komedií s Budem a Terrencem, i když ne nejlepší. Tedy v mém případě. Každopádně, kdykoliv se na to podívám,vzpomínám na mládí...užívám si tu geniální muziku a umírám u scén, kdy například Bud kazí chorálové vystoupení. Tenhle film jako řada jejich dalších komedií je prostě absolutně nezapomenutelný a vždycky bude. Takoví lidé v dnešní době prostě už neexistují. Neznám dvojku, které by to tak dokonale šlapalo, jako těmahle dvoum, nikdy jsem ani lepší dvojku neviděl a těžko uvidím.(20.9.2009)

No to je tak když někdo sáhne Budovi a Terencimu na buginy, To pak následuje proud facek, pohlavků a velmi vtipných bitek. Opravdu jestli mě ten film někdo ukradne tak se rozlobím a budu zlý. Ve filmu je tolik pohlavků, že by se i pan Macek lecčemus přiučil.(15.7.2006)

RIP herecká legendo a nerozlučná dvojko, spolu s šílencema ze série Smrtonosné zbraně moje nejoblíbenější dvojka. Nesmrtelné filmy při kterých se člověk řeže smíchy.(3.7.2016)

Uno dos tres, Lalalala la la, lalalala la la., bm brm brlllllll bm brm brllllll.........hm........ HA!!!!!! Kdo by neznal nápěv sboru společně s bassbarytonem Budem, jako by snad ani nemohl existovat. Tento film, je rozhodně tou nejlepší show, kterou tito dva pánové kdy natočili. Skvěle rozehraný příběh, maestro Paganini, nadupaná autíčka, ještě silnější mašinky, hlášek k prasknutí a v neposlední řadě bitky, které málokoho nechají bez úsměvu. A k tomu ústřední píseň Dune Buggy, která baví do dnes. Děkuji za přečtení a já odcházím na teplé párky a studené pivo.(20.1.2013)

• - Devátá spoupráce dua Spencer a Hill. (J.Trinity)

• - Skladba, kterou je odstřelovač-houslista nucen hrát v restauraci, je známá mexická píseň "La Paloma". (L_O_U_S)

• - Červenou "dunovku" vytvořila v roce 1970 belgická firma Apal a dala ji název Buggy LG. [zdroj: Svět motorů] (R.A.D.E.K)