Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Také facky ako rozdávali Bud Spencer a Terence Hill sú v dejinách kinematografie jedinečné. Títo dvaja talianski borci sa objavili vo viacerých filmoch, v ktorých stvárnili sympatických týpkov, čo sa nevyhnú žiadnej fyzickej konfrontácii. Vytvorili jednu z najpopulárnejších filmových dvojíc. Robusný frfľoš Bud Spencer a blonďavý fešák Terence Hill. Kto by ich nepoznal? Snímok "Ak sa nahneváme, budeme zlí", ktorý v roku 1974 natočil režisér Marcello Fondato, patrí medzi ich najlepšie, najzábavnejšie a najznámejšie filmy. ***(20.1.2017)

Nádherná komedie o červené bugině Dunovce a dvou bouchačích, kteří ji moc chtějí. Nebo se budou zlobit. V mládí jsem ten film dua Bud Spencer a Terence Hill nekriticky miloval a viděl mnohokrát v kině. I dnes na mně stále funguje. A nejvíce si pamatuji a občas i zpívám tu skvělou sborovou melodii: Nananana ná ná, nananana ná ná, nananana ná na ná nanana ná ná,... Baba bá. Baba bá. Hé:)) Ukázka oné melodie a trailer z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=GgoolZ-Mo48&feature=related & http://www.youtube.com/watch?v=HBp-GAbDTYY(7.8.2009)

• bassator

Za mlada se mi takovéto filmy možná i trošku líbily, ale momentálně k nim mám až odpor... - Viděno 3x cca - 0%(22.5.2011)

Stejně jako Radyo i u mě byla tohle první komedie se Spencerem a Hillem, kterou jsem viděla, takže je promě jednoznačně tou nejlepší (a samozřejmě taky jediná originální :-).(22.9.2004)

Klasika 70' let.(31.8.2008)

• - Obytné vozidlo, kterým ve filmu jezdía ve kterém přespává Kid (Terence Hill), je Pegaso Comet přestavěné firmou Ackerman na přepravník aut. (Stejšn)

• - Exteriéry v okolí restaurace mafiánů, kde se odehrálo několik honiček, byly natočeny v Římě. Záběry z lunaparku a dálnice byly pořízeny na okraji Madridu. (korbitch22)

• - Během souboje na motorkách si Kid (Terence Hill) zkracuje klacek tak, že na něj dupne a ten se zlomí. Jakmile klacek narovná, je vidět, že byl do poloviny naříznut pilkou. (J.Trinity)