Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Nezapomenutelná klasika mého dětství a nezapomenutelná úvodní píseň. Ano, viděl jsem to po mnoha letech a chyby jsem tam viděl, ale přece nemohu dát jednomu z mých TOP 3 dětských filmů méně než plný počet, to po mně nechtějte :-)(20.7.2009)

Vysoký nadprůměr v tvorbě oblíbené ústřední dvojice. Chytlavá melodie jen tak z hlavy nevyšumí.(27.6.2008)

Bud Spencer a Terence Hill. Nerozlučná dvojice. Jejich plácající bitky s hromadou nebožáčků, kteří dostávají na frak je již skoro legendární. Budův klid a Terencův vtip se vždycky hodí. Výborná komedie s nezapomenutelným hlavním hudebním motivem.(26.8.2004)

Jako malej jsem se u toho řezal smíchy a teď? Prostě stále neodolám, ty bitky jsou úžasný a Hill se Spencerem tvoří neodolatelné duo! Klasika a moje komediální srdcové duo ranařů.(12.7.2007)

Z mého hodnocení je patrně jasné, že dávná nostalgie střelila objektivitě zleva jednu terencehillovku a následně ji zatloukla do země pořádnou budspencerovkou. Sem totiž objektivita nepatří, protože každému zfackování mafiánů kdysi nadšeně tleskaly mé dětské ručičky a mí potomci v tom dneska neméně nadšeně pokračovali. Na své první povedené setkání s touto dvojicí zkrátka neumím a nechci zapomenout.(12.4.2014)

• - Exteriéry v okolí restaurace mafiánů, kde se odehrálo několik honiček, byly natočeny v Římě. Záběry z lunaparku a dálnice byly pořízeny na okraji Madridu. (korbitch22)

• - Devátá spoupráce dua Spencer a Hill. (J.Trinity)

• - Motocykl, na kterém Bud Spencer zápolí v rytířském klání, je Moto Zodiaco Tuareg 223-2 z roku 1973. (Rhed)