Spock

Legendární komediální dvojce vstupuje zase jednou na scénu, aby si podmanila naše úsměvy. :-) Jeden vůz pro dva kohouty, aneb kdo získá vysněný závodní speciál? Spousta humoru, potrhlých scén a trochu romantiky, které by neměly urazit ani diváka neholdujícího této dvojci "komiků". Jako nejvtipnější scénu v tomto případě navrhuji zkoušku sboru a sní spojenou obtížnou práci ostřelovače. :-) ()

MencaCZ

Tohle je prostě klasika. Ať může být děj na tisíckrát zhovadilý, stejně to bude švanda. Osobně miluji všechny filmy Buda a Terence nicméně tenhle řadím na pomyslný vrchol jejich komedií. ()

Nepi

Vynikající a podle mě nejlepší komedie dua Spencer a Hill..Příběh dvou závodníků,kteří se snaží dostat zpátky svou Buggy a to cestou násilnou,ale pro nás diváky přesto velcie humornou...Bude se bavit od začátku až do konce a to maximálně!!! ()

deckardx

Nejlepsi film se Spencerem a Hillem... Bitky, ktere nemaji chybu.. Nemuzu si pomoct, ale kdyz da Bud Spencer facku za ucho, musim se vzdycky rezat smichy.. ()

Čtec

Hodnotím očima zhruba třináctiletýho kluka, kterýho ten film naprosto odrovnal a zoufale chtěl vidět daší podobný, hlavně aby v nich byl Terence Hill, ta bombová muzika a pokud možno i dunovky... Tím klukem jsem byl já, aby bylo jasno ! ()

Jello Biafra

Jednoznačne najlepší film dua Spencer-Hill. Tento kúsok je doslova nacpaný až k prasknutiu vydarenými vtipmi a ich humornými bitkami. Kto by sa nezasmial pri scéne ako Bud Spencer pri speve v sbore kazí sólo či Hill vymákne nájomného zabijaka a núti ho hrať na husle. Korunkou je záverečná bitka. ()

tommy187

Terecne Hilla a Bud Spencer. To je perfektná dvojica, ktorá bola, je aj bude nesmrteľná. Či to vidíš v maďarčine, či slovenčine, či angličtine - stále sa na to dá pozerať, a stále je to perfektné. Odo mňa si to zaslúži *****; a viac sa k tomu nedá dodať. ()

Bernhardiner

Bud Spencer a Terrence Hill jsou sympatičtí chlápci, ale nějak mám problém pochopit, jak je možné, že z tohoto spíše průměrného snímku se stal kult. Já jsem se kromě rvaček a honiček nenašel žádný pořádný děj. Ale budu hodný, likvidace protivníka mě celkem bavila, a proto ty tři hvězdy bez výčitek dát můžu... 55% ()

Mr.Jackass

5* Díky dokonalé hudbě, která se stala neodmyslitelnou součástí každé vypečené párty :) a taky za příběh o shánění Bugy pochopitelně...Ten film má pro mě stále své kouzlo... ()

vanderbart

Nezaslouží si 5*, ale tohle je prostě moje nejoblíbenější komedie s BS+TH... Paampapapaaampapa.... Lalalalala :D I feel like king in my buggy... Scéna v télocvičně atd atd ()

tempus

K tomuto filmu mám zvláštní vztah, protože je to 1. film, který jsem měl na kazetě. A co si vzpomínám, tak je i 1. film s BS aTH (bylo mi 8 let), kde je jeden z nejlepších soundtracků (určitě bych ho chtěl na CD), který je u Spencer-Hillovských filmů. Nejlepší scéna je, jak přijede k lunaparku černé auto a Terenc to komentuje slovy: „Támhle zaparkoval v černý káře, chlap ve smutku. Já bych řek, že je to zabiják“.-) PS: až včera večer jsem si uvědomil, když jsem tuhle část viděl, že odstřelovač za celou dobu neřekne ani slovo. ()

LexBarker

Klasika,nostalgie,vzpomínka na dětství prožité v pražském kině Orient:-).Jeden z filmů,který mě i po mnoha letech dokázal rozesmát a pobavit.Nezapomenutelné scény s Paganinim,ve sboru,nebo šílené postavy šéfa a jeho osobního Chocholouška.Pět hvězd,vím,že je to neobjektivní,ale je mi to fuk... ()

civrss

Nejlepší a nejúžasnější komedie. Bud Spencer a Terence Hill jsou klasika, kapitola sama pro sebe, neodmyslitelná součást světové kinematografie. Já je prostě žeru, tento film jsem viděl snad 100x a ještě mě neomrzel. Je to sice opravdu jednoduchý a pro někoho možná i buranský humor, ale pobavit dokáže jako málo co. Součást mého dospívání, která se navždy zakotvila v mém srdci. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer