Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

V.Silver

Super! Absolutně nechápu, proč to tady má 53% - je to příjemný, vtipný, dobře zahraný (těch pár vstupů Josepha Gordona-Levitta je super!), má to krapítek přesah - a hlavně nadhled, obří porci nadhledu. Gutierrez píše velice civilní role herečkám přímo na tělo (nebo se mi to tak aspoň zdá), už "Women in Trouble" byly super sondou do světa žen... nebo toho, co někteří za svět žen považují ;) Tak nebo tak - byl jsem velice spokojen a příjemně překvapen a dávám 80%. ()

shabazza

Podle komentářů zde jsem nečekal, že to bude moc vtipné ... a byl jsem příjemně překvapen ... ona to byla docela sranda a navíc Carla Gugino je moc pěkná čtyřicítka :-D Celkové hodnocení: *** 1/2 ()

Wally

První polovina bavila a měla dobře našlápnuta, ale ve druhé se to zvrtlo na nějaké nezábavné melodrama...po komedii ani památky... Škoda. ()

Ilhan

První čtyřicet minut je skvělých, vzrušujících, dráždivých a zábavných, poté se to celkový dojem začíná rozpadat jako film sám. Zbytečným kouskováním a odskoky tu k naprosto nedůležité Holly, poté k doté doby celkem v pohodě Bertovy, jehož scény ale s příchodem Trixie začíná být úplně stejně otravný. Pohodový film se tím drolí a konec přijde jakoby nic příliš rychle. Mohlo to být buď o dvacet minut kratší, nebo se více zaměřit na Elektru a mohlo to být skvělé, takhle zůstává jen nadějný začátek, který ale k ničemu nevede. ()

aLPaC

Nejvíce jsem se zasmál, když se na scéně objevil můj oblíbenec Tim Olyphant. Jinak rozhodně pochvala Carle Gugino. Na ten věk je neskutečně rajcovní. ()

Domec

Elektra Luxx funguje o mnoho lepe nez Women in trouble, zvlaste asi proto, ze se autori zamerili pouze na zajimave postavy. Sebastian me opet mile prakvapil a film natocil nad moje ocekavani. Pribeh je vtipnej, vystiznej a netahne se. Postavy jsou prijemny, dokazou pobavit a herci jsou perfektni, co vic si prat? ()

majec4 odpad!

Uplne tupe a bez pribehu. Jedine na co sa dalo pozerat bola samotna Carla Gugino a napriklad este slecna Palicky. Inak otras. Lutujem cas, ktory som stravil pri tomto filme. ()

ddf76

Women in trouble me bavily vic. Tesil jsem na Hollyiny hlasky a tech moc nebylo, protoze je to spis vazne ladeny film nez komedie. ()

Tred2

Některé scény byly povedené, jiné zase ujeté nebo zbytečné. Celkově ale velmi příjemné dílko. Osobně mně trošku vadila linie s Levittem, na druhou stranu to tahala Holly se svou "akustickou" poruchou. Prostě takový ten klasický nezávislák, který by si zasloužil o něco lepší hodnocení a víc diváku. ()

Jeand´Boa

Být v kolonce "režisér" uveden kdokoliv jiný, například Tarantino, nebo podobně, všichni rádoby filmoví znalci by se tu předháněli v hodnocení typu "úžasné dlouhé dialogy", "úžasně vtipné vyznění", "nápaditá a bezvadně šokující překvapení" či "perfektní prostřihy"...ale ono ne, ono to je prý bez děje a nudné, o ničem...a to je smutné, vážení, to si podle mne tento film nezaslouží... ()

Psycho.R

Neřekl bych, že je to špatný film, jen je problém v tom, že pár nápadů se tam dalo dotáhnout mnoheeeem dál a vyplnit tím mezery mezi částmi toho rozkouskovaného příběhu. ()

VvV14

Film o vysloužilé pornohvězdě, které bude do smrti připomínáno co vlastně je. Tenhle snímek mě těžce nudil (i když pár scén musím jako muž trochu ocenit:)). Nic méně to film vůbec nezachraňuje. Od nudného příběhu, přes nudný scénář se dostávám k bohužel nic nezachraňujícímu dobrému obsazení. Jedna * je víc než dost. ()

kenileja

Tedy tak tohle byla zajímavá podívaná. Očekávání filmu omotaného okolo nemravné pornohvězdy a její chlípného života se zde ukázalo jako zcela mylné a film se stal takovým smysluplným příběhem s celkem vtipným, očividně i ironickým, humorem a pulzující náladou. Když se v koupelně u Elektry Luxx objevila Juliane Moore jako postava Pany Marie, vyprsknul jsem smíchy a vyvalil oči. V ten moment se u filmu povzneslo slovo "komedie" k výšinám. Byl to opravdu nečekaně výživný moment a asi na něj dlouho nezapomenu. :-) Oproti tomu kabaretní čísílko s napodobeninou zpěvu byl naopak strmě klesajícím momentem filmu. Joseph Gordon-Levitt zde měl sympatickou roli, která nás vtipně převáděla do děje. Suma sumárum: vtipné, pestré a necumlající dudlík. ()

departed

Sto minut o životě jedné vyhaslé fiktivní pornohvězdy, jenž uchvátí snad jen pěknými úvodními titulky a skoro všemi konverzacemi, které byly mnohdy plné životních pravd a mudrovalo se v nich ostošest. Zajímavé sledovat, že někdo má osobitý styl a jde si za svým, i když dopředu tuší, že výsledek nemusí být pro diváky tak úchvatný či zajímavý. Režisér si okatě dělá srandu z porno filmů s příběhem, které jsou vždy stupidní, nenápadité či neoriginální... prostě pokaždý hrůza. A i když těch parodujících momentů není ve filmu moc, vcelku vzato stojí zato. A až do teď jsem si vlastně nikdy neuvědomil, vzhledem k počtu již viděných filmů s ní, jaká je Carla Gugino vlastně pěkná ženská. ()

Zl0

Veľmi milé prekvapenie. Veľa som nečakal, niektoré scény a dialógy boli však obzvlášť vydarené ( blogger, detektív -snúbenec, dieťa a spisovateľka), iné trochu zbytočné ( kabaret, panna M,trápna sestra). Napriek tomu však tvorili milý a zábavný celok. Elektra bola čarovná. Keby bola skutočná, možno by som aj ja dopadol ako ten blogger. ()

darthhokro odpad!

Proboha Josef, co jsi nám to tam pustil? Žádný kozy ani sranda, furt nějaký svatý tam lítaj, blekotaj tam nesmysle. Prostě nekonečně dlouhá a nudná slátanina! ()