Epizody(35)
-
Bienzle und der Feuerteufel (S36E01)
-
Die Spieler (S36E02)
-
Temné cesty (S36E03)
-
Ein Glücksgefühl (S36E04)
-
Křest ohněm (S36E05)
-
Kolín - Hluboké rány (S36E06)
-
Der Name der Orchidee (S36E07)
-
Todesbrücke (S36E08)
-
Schattenhochzeit (S36E09)
-
Letzte Zweifel (S36E10)
-
Der Frauenflüsterer (S36E11)
-
Wo ist Max Gravert? (S36E12)
-
Am Abgrund (S36E13)
-
Kolín - Miny (S36E14)
-
Jenom hra (S36E15)
-
Spící kráska (S36E16)
-
Brémy - Šeherezáda (S36E17)
-
Tiefer Fall (S36E18)
-
Todesengel (S36E19)
-
Bienzle und der Sizilianer (S36E20)
-
Ďábel z hor (S36E21)
-
Kolín - Smrt na ledě (S36E22)
-
Ohne Beweise (S36E23)
-
Requiem (S36E24)
-
Borowski in der Unterwelt (S36E25)
-
Leerstand (S36E26)
-
Leiden wie ein Tier (S36E27)
-
Bez dechu (S36E28)
-
Plavec (S36E29)
-
Smrt na vandru (S36E30)
Hrají
Arved Birnbaum
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Ulrike C. Tscharre
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dirk Salomon
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Via Mala (1985) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Michael Heinsohn
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Harald Koch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Walter Schultheiß
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Klaus Spürkel
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Peter Höfermeyer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dědička hotelu (2008) (seriál)
Joerg Adae
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Dietz-Werner Steck
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Smrt v lepší společnosti (2007) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Jekaterina Medvedeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Treadstone (2019) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Rüdiger Wandel
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Bernd Gnann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jürgen Haug
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Oliver Böttcher
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michael Trischan
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Rita Russek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Marc Hetterle
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Axel Scholtz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Andreas Seyferth
Německá říše
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)