Keanu Reeves ve filmu ztvární velkorysého Henryho, zaměstnance mýtné budky, který je neprávem obviněn z loupežného přepadení banky v americkém Buffalu, ke kterému se v podstatě jen náhodou přichomýtl. Vzhledem k tomu, že není ochoten prozradit jména skutečných lupičů, je odsouzen na čtyři roky. Ve vězení se seznámí se starším mužem Maxem, ten se stane jakýmsi jeho životním rádcem, neboť Henry se neustále musí zabývat myšlenkou, kým vlastně v životě je a kam se jeho život ubírá. Když ho z vězení propustí, rozhodne se vyloupit tutéž banku s tím, že když ho odsoudili za zločin, který nespáchal, má na něj jakýmsi způsobem právo. Když Maxe z vězení propustí, Henry ho přesvědčí, aby se k jeho plánu přidal. Hned vedle banky sídlí divadelní společnost a shodou okolností je v podzemí změť vodních tunelů, kterou je možné dostat se přímo k bankovnímu sejfu! A protože Henry potřebuje volný vstup do pokojů herců divadelní společnosti, aby mohl prokopat cestu do tunelů, stane se hercem. Ujme se ho mladá herečka… Naneštěstí se o Henryho plánu dozvídá i skutečný viník první loupeže, který si samozřejmě nechce nechat lup uniknout. Film není klasickým romantickým snímkem, je to spíše romantické drama. (Pussycat18)

Petyas

Mě se ten film opravdu líbil. Bylo to příjemné, odpočinkové. Keanu mi přišel nádherně uvěřitelný a jeho proměna z laxního ňoumy, který je vlastně rád za to, že unikl do vězení z toho nudného stereotypního života, který žil, příjemná. Škoda jen, že film není dále dotažen do konce. Ty závěrečné scény mi ve filmu opravdu chyběly. Ale jinak jsem si to užil. 65% ()

kuces

Nevěděl jsem co mě čeká, ale líbilo se mi obsazení... No výsledek je ovšem zarážející. Neni to ani kimi, natož drma... Příjde mi že to nevědí ani tvůrci. Pokud se chcete nudit, směle do toho. ()

Ondr@932

Suchý, nezáživný a nudný film. Druhou polovinu filmu jsem prospal. Je vidět, že můj oblíbený herec Keanu Reeves začíná upadat a začíná natáčet s samých sra*ká*h :-(( Bohužel... Například bych ho velmi rád viděl zase v nějakém Sci-fi. Což se asi nedočkám jelikož momentálně chystá samurajský film tak snad mu aspoň konečně výjde...:-) Dávám 2/10 ()

Deever

Keanu Reeves hraje největšího ňoumu pod sluncem, který ale vlastně není takový ňouma, jak by se zdálo. A tak nazkouší Čechovův Višňový sad, aby mohl vykrást banku, za jejíž vykradení byl neprávem odsouzen (!). Divná artovina, ale má to rozhodně své momenty, zejména dobře napsané dialogy. ()

MELODY

Je mi šumafuk okoukanost scénáře, žánr i obsazení, kašlu na ně, když.............když to funguje. Škoda, že tady to neplatí. A navrch ta odporně hysterická a nesnesitelně přehrávající Vera Farmiga! ()

Zikus

Zvláštně pojatej film, ale líbilo se mi to. Hlavně mě bavil charakter Henryho, kterej působil jako takovej flegmatickej ťunťa. ()

dj_kure

Bylo to takový divný. Ten film je děsně utahanej, prvních 20 minut je fakt nekonečnejch, Keanu toho moc nenakecá, ale pak to dejme tomu nějaký tempo nabere. No prostě průměr jak svině i přes docela zajímavej nápad. 55% ()

xxlch

Pokud od tohodle filmíku čekáte něco zajímavého,strhujícího,zábavného a já nevím co ještě,budete moc sklamaní.Nevím co jsem očekávala,ale nic jsem nedostala.Skoukla a vyšumělo,nic víc a nic míň. ()

subic

Skvělá a držkatá krasavice inteligentní Vera Farmiga, proto jsem se na to díval. K tomu pár zajímavých herců a dál? Trochu skřípající a drhnoucí příběh o tom, jak najít cestu k bankovnímu sejfu z budovy divadla hned vedle banky. 55% ()

Blazis34

Tak za prvé označení komedie si myslím, že zde není na místě. Jde spíše o drama. Komických situací tam opravdu mnoho nebylo. Za druhé jsem čekal od tohoto díla určitě více. Přes hodinu a půl šlo o to, jen vykopam vrstvu hlíny a vykrást trezor, žádný dlouhodobý plán, žádná hvězdná loupež. Vše takové až moc klidné. Až na herecké obsazení, kde dominoval nečitelný Keanu Reeves, bylo vše velice průměrné. Dávám 40% - dvě hvězdy. ()

Ruud36

Odřené tři hvězdy. Film ničím nepřekvapí, nic moc nenabídne, ale přesto se na něj dá bez problémů podívat. Lupiči paní domácí ale byli lepší. ()

Flamik

film jako takový nemůže zaujmout nikoho.. Jediný pozitivum je postava kterou ztvárňuje Keanu.. blbeček co se musí zalíbit každýmu. . ()

Ondrew

Keanu Reeves totalne mimo misu, mal som dojem, ze vacsinu casu ani nevie, v akom filme vlastne hra. Ostatni herci posobili ovela vyraznejsie, napr. taky James Caan to do velkej miery cele zachranoval. Problem je v tom, ze ked sa raz naskytne debilny scenar, tak z toho, zial, nic prevratne nema sancu vzist. Nuz... a toto je hovadina na entu. 20%. ()

imaginer21

Tak jsem se těšil na nového Reevese a tak jsem se zklamal. Kdyby aspoň hrál, jenomže co vlastně, že? V závěru veškerou pozornost zaslouženě strhla milovaná Vera Farmiga se svým obvyklým temperamentem. Nebýt jí, je tenhle film v odpadišti dějin Reevesovy herecké kariéry. ()

KeanuTheBest

No...v podstatě o ničem...nemám důvod se na to někdy dívat znovu. Keanu v takové roli.....teda...... ještě když ho v poslední době v ničem nevidíme..film nenadchne ale ani neurazí..ale je to zbytečná námaha něco takového točit. Takových filmů je mraky. ()