Blesk

V Londýně řádí zabiják policistů. Nekompromisní Tom Brant sice není u svých kolegů zvlášť oblíbený, ale jeho netradiční vyšetřovací metody jsou v dané situaci tím jediným možným řešením. Začíná boj s časem a nelítostným sériovým vrahem... Zabiják poldů versus polda zabiják... Na svobodě řádí nebezpečný sériový vrah, který každý den zabije jednoho policistu. Když už zákon nedokáže své vlastní příslušníky ochránit, je zapotřebí někoho, kdo se řídí vlastním úsudkem a veškerá daná pravidla porušuje. Tím mužem je nekompromisní londýnský policista Tom Brant, jenž je v týmu se svým kolegou, strážníkem Nashem, kterého však nemá příliš v oblibě. Čas je k nim však nemilosrdný – každý den přibývá další oběť. Je tedy třeba začít rychle jednat... (TV Prima)

Lilien odpad!

pokus o realistický kriminálku vyšiel úplne na prázdno. Nezaujímavé postavy, nesympatické navyše ich scenár núti vypúšťať z úst trápne dialogy a repliky. A Statham ako bolo už spomenuté dokáže zahrať iba Stathama, absolútne sa do tohoto filmu nehodí. ()

TommyDiamond

Dobrá kriminálka s velice nezvyklým koncem aneb když už nevíš co by, vem spravedlivost do vlastním rukou. Nemám rád když Statham ve filmu zabije padesát lidí a každýho kdo se mu postaví do cesty tzv. rozseká. Proto mi vyhovoval tento film, kde těch zářezů na pažbě moc neudělá. Je to přece drsnej chlap a mě bohatě stačí a taky to víc odcením, když pouze pouští čístou hrůzu a dvakrát za film se popere. Celkově 60% ()

Zombiepod

Ďalšia z béčkových, neoriginálnych zívačiek, ktorá však ponúka celkom slušnú kriminálnu príbehovú linku. Nebyť charismatického Stathama a výborného Gillena, nikto o tento film medzi tou hromadou nudných postáv ani len nezakopne. Škoda, že sa to tak pomaly rozbieha, a Statham príliš neukáže svoje povestné chmaty, ale na svoj žáner solídne so skvelým potešujúcim záverom. ()

sWONDER

Prekvapivo dobré. Ako je u Stathama dobrým zvykom, čakal som akčnejšiu jazdu, ale som rád že tomu tak v BLITZ nie je. Je to viac menej detektívka s drsným policajtom a psychopatickým vrahom, ktorého Gillen stvárnil fantasticky. 70% ()

Lavinia odpad!

Další morálně pochybený film, který mě animuje spíše k fandění vrahovi. Skinhead z nouze předvádí nekompromisního, drsného detektiva (čti: brutálního zločince bez uniformy, ale s odznakem, který permanentně zneužívá pravomoci veřejného činitele, ať už jedná s kýmkoli) po boku homo-partnera (ulízaný normalo, jehož obdobná zločinnost či snadná manipulovatelnost se projeví až v posledních minutách) v typicky bezbarvém nudném britském krimifilmu. Zápletka jak metuzalém: Zločinný mladík (čti: věčně v posteli se vyvalující polonaháč, asi se tak projevují vrazi) se mstí poldům a tak je zabíjí. Spravedlnost je na něj krátká (při neschopnosti detektivů není divu), tak ho odkráglují sami a s sebou pro jistotu vezmou i jednoho novináře, co se jim znelíbil. Nebezpečná kreténovina. ()

IEO10

Klasická Stathamovka, která nenabídne nic převratnýho, ale jako u většiny Stathamovek jsem se v rámci možností dobře bavil, solidní žánrová práce. 6/10 ()

Shitonit

Nasraný Jásoň lítá skrz film sem a tam, až unavil nejen sebe, ale i mě, což mě trošku nasralo, a proto dvě hvězdy. Úplně pitomý to asi není, ale rozhodně to znovu vidět nechci. ()

Bezda22

Slušnej film z policejního prostředí. Statham tu nemá klasickou roli mlátičky, zvládající všechny bojový umění na světě a k tomu ještě něco navíc. Ale drsnej policajt, co se s tím moc nesere je v jeho podání taky fajn 70% ()

DJ Kritik

Akčná krimi, so všetkým čo k nej patrí. Statham, bitky, nadávky a krimi zápletka. Cynický štýl podania a drňácke správanie je v tomto prípade celkom na mieste. Vtiahnutie do deja: ***** Realita:* Hudba: ** Akcia: *** ()

Dawed

Velmi rozporuplný a poněkud nudný film. Od Stathama by člověk čekal poněkud více. Záporná role lehce "debilní" a nelogická.. ()

thornhill

Hláškujúci Statham vo svojej typickej úlohe na stope psychopata v typicky drsnom anglickom filme za zvuku cool hudby. body dole za zbytočne naťahovanú kašu ()

dur.dur

Dobrá hudba, které však tempo filmu moc nestačilo. Nechápu vedlejší linii s tou černošskou policajtkou, která je tam snad jen kvůli tomu, aby celýmu filmu dala o trošku vážnější tón (nebo vážně nevím, nic mně nenapadá). Stathamovy hlášky jsou sice občas srandovní, ale až příliš často působí prvoplánovitě. Nižší průměr. Film na odpoledné po propité páteční noci. ()

Dub-C

Jako mnohem lepsi nez Mechanic, tak nevim co tu vsichni pindate. Krutej film z Londyna! Doporucuju :):):) Malem jsem dal 5*, ale na takove urovni to zase nebylo :) ()

vieriX

Tak nějak očekávané Jason Statham je ve všech filmech stejný drsný a tak nějak permanentně nasraný. Film je o vražděni policistů, ale chvílemi to vypadá jako by o to ani tak moc nešlo. Film si jede po svém písečku a Statham nakope zase pá zadků. Prostředí Londýna je fajn zvoleno a trochu surealita tam je i když to není v takovém měřítku. Záporák se tváří jak magor a ono i magor asi bude, ale vůbec jsem k němu nechoval žádný respekt. Jako večerní film si myslím, že to poslouží dobře. ()

Marcus.das

Na prvni pohled "B"ecko jak vysite a na druhy pohled jeste vetsi "B"ecko. No a? Vypadalo to, ze cely film byl usity presne na miru Stathamovi a hlavni role mu padla asi jako fetisisticky latexovy oblek-dokonale! A ze postavy byly bez charakteru? Ze snad dej nemel spad? Nemyslim si. Kdo ceka prokreslenost postav do poslednimho detailu, necht si koupi obraz Mony Lisy a nekouka na trilery. Akce, kterou byl film hezky protkan, mu davala jakesi vnitrni kouzlo a vyborny sountrack dodal tomu vsemu na dynamice. A konecne zaver..to uz byla jenom tresnicka na dortu :) ()

MarsVl

97 min neúplně vystihlo tu atmosféru, jakou bych si představoval, tuším, že kniha byla o poznání lepší, tak to sice většinou bývá, ale mohlo se to prostě povést více. 3* ()

HEED

Cože, jeden agresivní detektiv který ze sebe ventiluje zlost parádníma hláškama v šedém svetříčku na tři knoflíčky. To není snad můj oblíbený Jason Statham. Ty hlášky beru, ale ten zbytek, ten balast který je k temu přibalený - je to prostě hovadina. Akční hrdina se nehodí do detektivky, neměl by fušovat Columbovi do řemesla. Budu prostě dělat že jsem o tem filmu nikdy neslyšel a take se budu s velkým očekáváním těšit na THE EXPENDABLES II. ()

boumik

Klasická kriminálka, která byse mela řadit k těm povedenějším na jednu stranu žádné překvapeni ani zklamaní celkem dobře zabitých 96min. ()

Malíček míří do Labyrintu

Malíček míří do Labyrintu