Blesk

V Londýně řádí zabiják policistů. Nekompromisní Tom Brant sice není u svých kolegů zvlášť oblíbený, ale jeho netradiční vyšetřovací metody jsou v dané situaci tím jediným možným řešením. Začíná boj s časem a nelítostným sériovým vrahem... Zabiják poldů versus polda zabiják... Na svobodě řádí nebezpečný sériový vrah, který každý den zabije jednoho policistu. Když už zákon nedokáže své vlastní příslušníky ochránit, je zapotřebí někoho, kdo se řídí vlastním úsudkem a veškerá daná pravidla porušuje. Tím mužem je nekompromisní londýnský policista Tom Brant, jenž je v týmu se svým kolegou, strážníkem Nashem, kterého však nemá příliš v oblibě. Čas je k nim však nemilosrdný – každý den přibývá další oběť. Je tedy třeba začít rychle jednat... (TV Prima)

Kopite

Klasická Stathamovka ktorých množstvo sa pomaly nebude dať spočítať na prstoch všetkých končatín. Nič viac, nič menej. Už dlhú dobu, no zatiaľ márne, čakám na PORIADNY film so Stathamom v hlavnej úlohe. Ten herec na to má, no takýmito oddychovými šaškárňami sa len zbytočne radí do hrubého priemeru. ()

pekas

Tak tohle je hodně povedená kriminálka. Jason opět ve formě, hustej a kladnej až na půdu. Hlášky typu "tohle je pálka na Hurling. To je taková irská hra. Něco mezi hokejem a vraždou" se prostě musí líbit. Jediná slabší stránka je místy nekompaktnost příběhu (bývalá policistka v utajení), film jako by občas utíkal někam stranou. Nicméně jsem se královsky bavil a závěr byl potěšující, lze li to tak říci. Silné čtyři hvězdy. 80% ()

Grondal

Už som s týmito akčnými Stathamovymi potratmi stratil trpezlivosť. Je to presne také isté ako posledných päť jeho filmov, kde hrá vytrvale tu istú postavu, ktorá si mení len meno. Na druhú stranu, ak niekto hľadá "Stathamovskú klasiku" mal by byť spokojný. ()

64B

Škoda slabší Stathamovky, Jason tu má podle mě nepříliš výraznou roli, která ten film ubíjí. Celý film jsem hledal v tom filmu stále něco víc, ale po skončení mi to přišlo jako rutina, ne jako nějaká pecka. ()

XXXXXXXX

Plešatý geroj s výrazem terminátora je zpět v dalším tuctovém kriminálním/thrillerovém/akčňáku. Nechápu. Když už obsadím Stathama, proč ho rvu do něčeho, co má prvky thrilleru? Náš plešoun přece patří do ryze akčních kousků. Pokud tedy přistoupím na hru tvůrců, že jde o thriller ve stylu Řek, rozhodně se nechci dozvědět identitu vraha, v prvních 30ti minutách. Dále si teda rozhodně nehodlám nechat namluvit, že ten hubený rachitik, pasující sám sebe do role kata, by si jenom tak chodil a vraždil jednoho generického policistu po druhém. A samozřejmě nesmíme zapomenout nediskriminovat černochy že ano. Závěrem už jen srvnání: O třídu lepší než tahle kravina, ale o třídu horší než tohle. ()

JackBurda

Tak, tady souhlasim víceméně s Wacoslavovým kmentem. Špatnej film, kterej staví jen na Jasonovi, ale ani on neutáhne všechno. Čekal jsem méně akční kriminálku, ale stejně jsem se nudil. Škoda. ()

johnsnow

Podarená aj keď trochu atypická Stathamovka. Málo akčná, no zato skvelo vypätá, Statham správny tvrďák, Malíček správny imbecil a zvyšné postavy v pohode, akurát Evans mal podľa mňa zbytočnú roľu. Samozrejme pár scén by som vynechal pretože zbrzďujú dej a tiež je tu pár blbostí ale za silné 4* to bude. ()

Blazkowicz

Statham jako drsný polda celkem ušel, jenže kromě něho už film moc nenabídne. Těžko zapamatovatelný záporák nebo nevyužitý parťák. Uměl bych si představit, že někdo jiný (a lepší) by to dokázal natočit mnohem chytlavěji. 3+* ()

predator.1

Tak dnes jsem to shlédnul a musím říct, že je to obrovské ZKLAMÁNÍ. S Jasonem jsem viděl úplně vše a BLITZ je pro mě asi nejslabší jeho film :( Hodnocení zde nějak nechápu, asi se hodnotil trailer, protože film je novinka. Mechanic byl určitě lepší. ()

White-Man

Příliš rychle byly vyloženy všechny karty a pak už se film jen vlekl. Nepřispělo nijak ani slabé herecké obsazení, kdy, kromě Stathama, všichni stáli za starou bačkoru. Od začátku do konce nuda, kdy se v podstatě celu dobu, až na pár výjimek, nic nedělo. ()

DonBraso

Fenomenální jízda,která jede na kriminální složce až do konce.Díky bohu tady Statham nemusí dělat šaška v akčním hávu,ikdyž ho většina má tak rádo,ale hází tady hlášky a chová se jako polda,který vyšetřuje magora,kterýmu se zastesklo a chce odplatu. ()

TomasB

Nalákal mě Statham...chyba chyba. Roztahané, málo akce, žádné napětí, celková předvídatelnost. Usnul jsem u toho:/ ()

Ruud36

Mohlo to být v určitých pasážích zpracováno lépe a hlouběji, nicméně slušná podívaná. Od thrilleru tohoto typu bych nicméně čekal více akce. ()

Blazis34

Akční Blitz včele s mým oblíbeným Jasonem Stathamem, který je drsný za každé okolnosti a v každé chvíli. Film, který má nesympatického záporného hrdinu a drsného kladného má rozjetý děj i na více frontách. Mimo ten hlavní, i policistku, která chrání svého kluka nebo její vztah k jinému policistovi. To se mi na tomto dílu od Elliota Lestera líbí. Celkově Blitz měl slušný akční náboj, ale byl to ten klasický akčňák v klasické roli Jasona Stathama. Přesto chválím a dávám 65% - tři hvězdy. ()

Idealista

Kriminálka v televizní kvalitě s předvídatelným dějem a jako vždy s drsným Stathamem . Nic víc to není a jako fanda J.S víc ani nepotřebuji (samozřejmě do kina bych na to nešel ) . ()

maxnot

Postavy "ploché", nedotažené a někdy s nesmyslným chováním, kromě Stathama. Občas se film pokouší o hlubší pohled do duší postav, ale nic z toho. jinde zase ryclé střihy a nedotažené scény. Ale na druhou stranu mě film celkem pobavil. Nic jsem nečekal - nic jsem nedostal. :-) ()

p.i.t.b.u.l

Tak tohle byl zatím jeden z nejslabších Stathamovských filmů, které jsem za poslední dobu viděl. To však ale neznamená, že je film špatný. Blitz staví na solidním základě. Vrah policistů, který nezanechává žádné stopy je pro detektiva J. Stathama oříšek. Ví, kdo to je, ale nemá proti němu žádné důkazy. Po několika úmrtích svých kolegů začíná hrát svou vlastní hru. Jenže tady se něco zadrhlo. Film postrádá to, na co jsme u tohoto herce zvyklí. I když se nám může líbit odlišné pojetí, kde hlavní hrdina neláme kosti na potkání, v tomto filmu mně prostě něco chybělo. Chvílemi jsem se bavil, chvílemi zase nudil. Čekal jsem slušnou detektivku, ale místo toho jsem dostal průměrnou až místy podprůměrnou akční oddechovku, která si své fanoušky bude hledat jen velice těžko. Protože ne každý je ochoten přistoupit na odlišný styl tohoto herce. Klady tohoto filmu jsou dobrý scénář. Hodnotím 40%. ()

Malíček míří do Labyrintu

Malíček míří do Labyrintu