Blesk

V Londýně řádí zabiják policistů. Nekompromisní Tom Brant sice není u svých kolegů zvlášť oblíbený, ale jeho netradiční vyšetřovací metody jsou v dané situaci tím jediným možným řešením. Začíná boj s časem a nelítostným sériovým vrahem... Zabiják poldů versus polda zabiják... Na svobodě řádí nebezpečný sériový vrah, který každý den zabije jednoho policistu. Když už zákon nedokáže své vlastní příslušníky ochránit, je zapotřebí někoho, kdo se řídí vlastním úsudkem a veškerá daná pravidla porušuje. Tím mužem je nekompromisní londýnský policista Tom Brant, jenž je v týmu se svým kolegou, strážníkem Nashem, kterého však nemá příliš v oblibě. Čas je k nim však nemilosrdný – každý den přibývá další oběť. Je tedy třeba začít rychle jednat... (TV Prima)

Heroine odpad!

Uf, kvůli tomuhle filmu, se mi (minimálně pro teď) dostal Jason Statham na černou listinu herců. Něco takhle nepříjemnýho, jako je hlavní "hrdina" tohohle filmu, to se nevidí. Sobecký, agresivní, zlý chlap. Čekala jsem, že se během filmu nějak změní, snad i polepší! Že třeba přijde na to, že když někoho surově zmlátí, tak to třeba může nadělat i škodu! Ale ne, naopak. Kolegům i nadřízeným je to vlastně sympatické, a hlavně že to pomohlo "vyřešit" - rozuměj, FINÁLNĚ vyřešit- případ. ()

RedDuck

Příjemně mě překvapilo starosvětské policejní prostředí a britské ulice jak z 80./90. let, nepříjemně mě překvapila absence pořádné akce a mnoho hluchých pasáží. ()

ZackSawyer

uff malem jsem se lekl, když jsem viděl že Statham bude za poldu, ale dobře to dopadlo a s grázlama se nesere! Má to mouchy ale už jen kvůli Stathamovi se to musí vidět a je to taková zajímavá kombinace... má to spoustu problémů, vnitřních... ale jde to, dobrá akcička ()

Kingjiri

Jason Statham je borec, o tom žádná. Ale když koukám na film s nim, čekám taky spoustu akce, kterou on tak dobře umí. Tohle však byla spíš kriminální detektivka a akce je po skromnu - vlastně jen malá šarvátka na začátku (kdy jsem si řikal, jak se to pěkně rozjíždí), před koncem menší honička a nakonec aspoň jedna solidní bitka. Jinak teda pěkná nuda a ani příběh mě moc nezaujal, takže mi bylo vcelku lhostejný, jak to všechno dopadne. Pochválit však musim slušný technický zpracování a používaní různejch filtrů, které dokázaly místy vytvořit slušnou atmosféru. Celkově však podprůměrná podívaná za dvě hvězdy. ()

Skleni

Briti proste nevedia natočiť poriadny film. To je všetkým jasné. Rovnako nevedia vyzdvihnúť novšiu generáciu hercov. Aj to je všetkým jasné. Sú majstrami v dramatických zápletkách a nemých scénach. Tam to tiež všetci pochopili. Ale čo asi nik nechápe, je prečo to všetko vždy napchajú do jedného záberu, pridajú k tomu suchý anglický humor, a ešte otrasnú kameru? (podla mňa sa točí tým istým pánom a tou istou kamerou v Anglicku už posledných 30 rokov) ()

beckham-

Čekal jsem od Stathama trochu víc. Sice krásně hláškuje, ale mám radši, když každého rozseká jako v poslední scéně. ()

Castielo

Herci na *****, děj na *****. Koukal jsem na to akorát kvůli Stathamovi. Jako kulisa funguje dobře. Ale soustředit se na to hodinu a půl. To nevyšlo. 2* a to jsem ještě hodnej. ()

PEZ

Tak tu si dal scenarista Nathan Parker oddych. Inak sa neda vysvetlit takato tuctovka od niekoho, kto napisal Moon. Krimi jednohubka, kde vsetky vedlajsie postavy su omnoho zaujimavejsie ako ta hlavna. Jason Statham furt ten isty vyraz v tvari, ta ista nudna stylizacia. Ovela lepsi boli Paddy Considine a Zawe Ashton (a dokonca aj jednorozmerny "psychous" Aidan Gillen). 6/10 ()

Torgal

Ďalší zo Stathamových recyklátov, z ktorých sa začína pomaly ale isto stávať deriváty. Jason jednoducho hrá to isté čo vždy, bez štipky invencie. Zaujímavý je len Gillenov záporák, ktorý je netradične primitívny a neschopný, Stathamovmu terminátorovi ale nie je nijakým súperom. 5-/10 ()

pepa3rd

Zmatená rádobyakční podívaná, která jakýs-takýs smysl dostává až v samém závěru, který se pokouší z posledních sil zachránit co se dá a díky lehce originálnímu nápadu se mu nakonec i daří probudit diváka upadajícího poslední půhodinu do dřímoty. 40 % ()

dodona

Príjemne strávený podvečer v spoločnosti drsného írskeho policajta v podaní Jasona Stathama. Mám rada tento žáner a mám rada Jasona. Nie je to síce tak dobré ako by to mohlo byť pod taktovkou Guya Ritchieho, ale na to, že je to len druhý počin Elliotta Lestera, je to viac ako dobré. ()

Franc1s

Námět dobrý,ale realizace žádná.Tak to asi páni filmaři chtěli napravit J.Stathamem,ale ani tak to není lepší než průměrné béčko. A tolik trapných scén po hromadě,no comment radši. Jason pomalu ale jistě šáhne po všem,co mu filmaři nabídnou a takhle to dopadá. 5/10 Už ať se chlapec řeže v Expendables II :) ()

Malíček míří do Labyrintu

Malíček míří do Labyrintu