Blesk

V Londýně řádí zabiják policistů. Nekompromisní Tom Brant sice není u svých kolegů zvlášť oblíbený, ale jeho netradiční vyšetřovací metody jsou v dané situaci tím jediným možným řešením. Začíná boj s časem a nelítostným sériovým vrahem... Zabiják poldů versus polda zabiják... Na svobodě řádí nebezpečný sériový vrah, který každý den zabije jednoho policistu. Když už zákon nedokáže své vlastní příslušníky ochránit, je zapotřebí někoho, kdo se řídí vlastním úsudkem a veškerá daná pravidla porušuje. Tím mužem je nekompromisní londýnský policista Tom Brant, jenž je v týmu se svým kolegou, strážníkem Nashem, kterého však nemá příliš v oblibě. Čas je k nim však nemilosrdný – každý den přibývá další oběť. Je tedy třeba začít rychle jednat... (TV Prima)

kazatelSVK

Za niektoré vtipné hlášky jedna hviezda,za Jasona druhá hviezda(aj ked všetky postavy sú na jedno kopyto).Radšej odporúčam Boj s Jet Lim. ()

Ejvi

Jedna z lepších Stathamovek. Jasně, vše se točí kolem stejného scénáře, rozdíl je ale v náboji toho filmu. Mile mě překvapil rozumný děj a hlavně neskutečný konec :) ()

JerryPilsen

Poctivá anglická kriminálka bez obvyklých holywoodských klišé.Statham jak ho známe ve scénáři,který se přece jenom neubírá úplně tím směrem jak člověk čeká.Záporák je od začátku jasnej,jde jen o to kdy to schytá. ()

eexDon

Für mich - 65%, - /klasický děj celkem o ničem, záporák - co to bylo za chudáka jako, to se teda fakt nepovedlo/, + /trochu méně násilí než v jiných filmech Stathama, Jason sám jakožto neporazitelný hrdina potěší, hudba - obstojná/, hodnocení - průměrná akční kriminálka s nevýrazným záporákem a obstojným Jasonem ()

SrHodaszJihu

Proč jenom má ten Jason Statham štěstí na samé řekněme snímky třídy A- (né přímo béčka)? prostě jeho jména už se začíná stávat znakem průměrného akčního filmu.. ()

aznaho

Hloupější jsou snad už jen některý český detektivky. Tak blbej scénář jsem dlouho neviděl. Hvězdička za Jasona. ()

PORTER44

Průměrný krimi thriller připomínající Drsnýho Harryho,příběh kde většina poldů jede podle zákona až na jednoho který se nebojí jak někoho zmlátit tak použít zbraň,když se mu podaří vraha poldů chytit tak bohužel zanedlouho je zase na svobodě ale nakonec na něj vymyslý podraz na který ho dostanou.Herecké výkony nic moc nebýt J.Stathama který ten film celý držel byla by to slabota. ()

erceee

Statham už bere každú rolu zrejme čo mu ponúkajú a stále ten istý statham stále tá istá rola hlavného hrdinu čo bije všetkých zaradom. Nudné, otrepané... ()

markus186

Film som dopozeral len z toho dôvodu, že mám celkom rád Jasona a jeho nekonvenčný drsný štýl... Neviem, čo majú znamenať tie žluté zábery, pretože žiadneho Japončíka na režisérskej stoličke alebo za kamerou nevidím. Taktiež tie ponurné zábery na Londýn, hoci je vnímaný ako mesto hmly, sú nič moc a dosť mi vadili, keďže som tam bol... Veľmi rozporuplný film, ktorého dej má dobrú myšlienku, na ktorej sa dá stavať a fajn rozvíjať, ale... Herecké obsadenie až na Jasona a budúceho nového Drakulu v malej a vedľajšej úlohe Luke Evansa, je ďalší rušivý element. Kto je likvidátor poldů sa divák dozvie veľmi skoro a jeho stvárnenie mi príde ako z komediálneho sitcomu Roztrhaj mokrý papier. Vyzerá síce ako retard, ktorý ušiel z Bohuníc, ale to je asi tak všetko. To chcelo určite drsnejšiu postavičku, ako troskyča s prepadnutým hrudníkom, ktorého Statham zdemoloval ako lego. A taktiež, Jason má naviac hlavne, čo sa týka streetfightov, ako lomiť ľudí indiánskou hokejkou alebo tágom. K tomu chlasce celé oddelenie policajného zboru a jeho nadriadený z Modrej lagúny, ktorý vedie vyšetrovanie, mi príde tiež komické. A keď sa vo filme už druhýkrát spomenie, ako tento homohrdina zlikvidoval pedofila, tak je jasné, aký osud stihne brutálneho vraha policajtov... Slabé, skôr odporúčam si radšej prečítať knihu, to môže byť určite o jednu hviezdu lepšie... ()

mpet

Kromě Jasona Stathama, který hraje drsnýho poldu, nemá film vůbec co nabídnout. Nudné postavy, otravná vedlejší zápletka, která tam prostě jen byla, ale filmu nic nepřinesla, hlavní záporák byl divnej a v podstatě to postrádalo jakoukoli akci či napětí. Pro mě velké zklamání, které je ještě o to větší, že je to tady tak kladně hodnocené. ()

viax

Přímočará, příjemná stathamovka, to si nechám líbit! Drsnej polda, drsný hlášky, senzační konec, co víc chtít? Že má za parťáka gaye, vůbec nevadí, naopak to dává další rozměr k Jasonovu, obvykle jen kontaktem s ženami, změkčenému chlapáctví. Stejně jako je Statham drsnej, je Gillen úchylnej. Víme, kdo je kdo, téměř od počátku, není to na škodu, alespoň můžeme hlavního záporáka po celý film svobodně nenávidět a čekat, kdy už to po právu schytá. A že se zadařilo. Žádný zbytečný kecy, žádné nadlimitní vykreslování postav, psychologické motivy jen, co je nutné, já se tedy čtyř hvězd nebojím. ()

mdf

Typický Statham,tak jak mu to sedne nejlépe.Nějaký dobrý hlášky,není to nějak přepálený,jako mnoho akčních filmů poslední doby,neurazí a ani nenadchne. ()

FlyingGentle

Velmi slušná britská krimoška se spoustou známých anglických herců. Docela drsárna, která se s nikým nemazlí! Jason kupodivu nesóluje tak okázale jako v amerických velkofilmech, o to cennější je celková temná atmosféra, syrové pozadí celého děje a tmavé uličky Londýna vůbec nepůsobí nijak růžově. Holt anglická filmová lahůdka, která má výrazně realistický obraz, sice skončí tak, jak si přejeme, ale s mrazivým poselstvím. ()

Malíček míří do Labyrintu

Malíček míří do Labyrintu